Skip to content

Jak ustawić WordPress w trybie konserwacji za pomocą Divi – Divi Guide

15 de kwiecień de 2021

Przełącz WordPress w tryb konserwacji za pomocą Divi, wydaje się być zadaniem, z którego wielu chętnie korzysta. Odkąd Internet stał się niezbędnym narzędziem, stworzono niezliczone platformy i programy mające na celu poprawę doświadczenia użytkownika, zwłaszcza w zakresie tworzenia treści „internetowych”.

Systemy tworzenia treści, kierowane do stron „internetowych” lub witryn „blogów” Pojawiły się jako podstawowa podstawa ułatwiająca rozwój i utrzymanie ich platform. Wiele osób na całym świecie korzysta z tego typu witryn, ponieważ czują się utożsamiani z osobistym piętnem ich twórców.

Jak ustawić WordPress w trybie konserwacji za pomocą Divi?

Fakt przełącz WordPress w tryb konserwacji za pomocą Divi, wydaje się być obowiązkowym zadaniem dla wszystkich witryn „internetowych” lub „blogów”. Od czasu do czasu programiści lub twórcy niezliczonych stron muszą konserwować swoje witryny internetowe.

Sam pomysł zrobienia tego może wydawać się bardzo kłopotliwy lub skomplikowany, ale jest to dalekie od prawdy, chyba że chcą stworzyć witrynę internetową od początku, że choć wydaje się to pod górę, jest to również proces, który został uproszczony w ostatnich latach.

Przełącz WordPress w tryb konserwacji za pomocą Divi, jest to możliwe tylko po ukończeniu rejestracji, którą można wykonać nawet za pomocą „ Facebooka ”, po zarejestrowaniu musisz wykonać kilka prostych kroków, jeśli zamierzasz użyć „ Konstruktora ”, takiego jak Divi lub projekt, który lubisz najbardziej, musisz wybrać „Strony”, „Dodaj nowe” i zaprojektować je za pomocą projektanta układu.

Gdy będzie gotowy, wybierz „Ustawienia”, następnie „Czytanie” i wybierz opcję „Strona statyczna”, a następnie „Maintenance Page”, w ten sposób można kontynuować budowę na innych stronach „Web”, w końcu zmienić stronę główną na końcowy „URL” i to wszystko.

Włącz lub wyłącz konserwację WordPress

Przełącz WordPress w tryb konserwacji za pomocą Divi Jest to łatwe zadanie, jak wyjaśniono wcześniej, okazuje się, że ten tryb jest praktyczny dla tych, którzy w pełni rozwijają swoją stronę „WWW” lub „Blog”. Wskazane jest, aby korzystać z utrzymania tego typu witryn, gdy strona jest w budowie, ponieważ istnieje ryzyko utraty odwiedzających.

Wielu chce zainstalować lub używać WordPress lokalnie i jest to możliwe za pomocą niektórych narzędzi, ale z drugiej strony utrzymanie niektórych stron wydaje się trudne, ponieważ niektóre są bardziej rozbudowane niż inne, wszystko zależy od szablonów lub elementów, które zostały używany do jego budowy.

Używane są różne „wtyczki” lub komponenty, takie jak „Visual Composer” lub inne składniki „WordPressa”, ale w tym przypadku aktywujemy lub dezaktywujemy konserwację za pomocą „Wtyczka” „Wkrótce strona”W tym celu musisz wpisać „WordPress”, wybierz „Ustawienia”, „Wkrótce strona”.

Następnie aktywujesz „Tryb konserwacji” i wybierasz zakładkę „Projekt” i modyfikujesz stronę w „Wkrótce” lub „Konserwacja”. Na koniec wybierasz kolor tekstów lub tła strony i voila, możesz także dezaktywować „Konserwację”.

Zalety korzystania z WordPress w porównaniu z innymi systemami zarządzania treścią

Zestaw WordPress w trybie konserwacji z Divi, jest jedną z najczęściej używanych funkcji, różne opinie wynikają z różnych komponentów używanych w „ WordPressie ”, jednak wiele osób decyduje się nie używać komponentów, ponieważ mają wystarczającą wiedzę, aby tworzyć treści bez pomocy, co jest niejednoznaczne, Cóż, Sam „WordPress” wykonuje do 70% pracy.

tryb konserwacji wordpress

Wiele osób instaluje „WordPress” wyłącznie w celu ułatwienia pracy podczas tworzenia lub modyfikowania strony „WWW” lub „bloga”. 40% stron utworzonych dzisiaj to efekt „ WordPressa ”, nie tylko dlatego, że jest całkowicie darmowy, ale ze względu na to, co oferuje.

Wszechstronność oferowana przez „WordPress” jest nie do pobicia, ponieważ można tworzyć wszelkiego rodzaju strony internetowe, takie jak: portfolia, witryny studenckie, witryny biznesowe, blogi, sklepy wirtualne i inne.

Inne zalety to wiele możliwości personalizacji, a przede wszystkim kompatybilność narzędzia z różne „systemy operacyjne”. Obsługuje również różne typy plików w różnych formatach, takich jak: „PNG”, „JPG”, „DOC”, „PDF”, „MP3” i „MP4” za pośrednictwem programu ładującego media.