Skip to content

Jak ustawić ulubioną wiadomość, rozmowę lub czat w WhatsApp na Androidzie lub iPhonie?

29 de lipiec de 2021

Dobrze wiemy, że rywalizacja między WhatsApp a Telegramem była w stanie ukraść niektórych użytkowników pionierowi wiadomości; więc nigdy nie męczysz się innowacjami, ulepszaniem interfejsu, dodawaniem opcji lub ulepszaniem tych, które już masz. To, aby korzystanie z aplikacji nie było powtarzalne, monotonne lub ciężkie, aby pozostać jak najlepsza platforma do komunikacji online: Jest to praktyka dydaktyczna i skrótowa.

W ten sposób komunikacja jest płynna, bez opóźnień i z narzędziami usprawniającymi spotkania czatów, kontaktów, a nawet wiadomości. To właśnie powyższe i potrzeba zadowolenia użytkowników zmotywowały firmę do wdrożyć opcję przypinania rozmów… Nie miałeś pojęcia, że ​​ta alternatywa jest również dostępna na WhatsApp? Tutaj w prostych krokach powiemy Ci, jak to osiągnąć!

Co to znaczy lub co to znaczy zakotwiczyć rozmowę na WhatsApp?

Zasadniczo musimy wiedzieć, co mamy na myśli, gdy mówimy o zakotwiczeniu czatów w WhatsApp: Polega to na umieszczeniu rozmowy na stałe u góry ekranu aplikacji; tak, że chociaż istnieją inne ważne, powiedział czat nie trać z oczu. Jest to opcja wykorzystywana w przypadku częstych dialogów, które zawierają ważne dane lub znajdują się na liście ulubionych kontaktów.

Podczas naprawiania, jak sama nazwa wskazuje, pozostaje nieruchomy w pierwszej linii … To znaczy, Będzie to czat numer jeden, który przeczytasz przy wejściu do aplikacji. Podobnie można ustawić kilka czatów, które zostaną pogrupowane jeden pod drugim zgodnie z czasem, w którym został wybrany: Po wybraniu jednego, jest on umieszczony jako pierwszy, a ten, który był wcześniej, jest umieszczany poniżej.

W ten sposób pierwszeństwo ma kontakt zakotwiczony w natychmiastowości, a inne stopniowo maleją. Jednak pozostają However ponad tymi, którzy nie byli zakotwiczeni i które są zorganizowane według godzin, w których wiadomości są odbierane. W ten sam sposób czaty mogą zostać rozłączone, gdy zdecydujesz, ponieważ nie jest konieczne utrzymywanie ich nieruchomo lub ponieważ nie jest już ważne.

Jak mogę naprawić rozmowę lub czat na WhatsApp, aby nie stracić Cię z oczu?

Aby to osiągnąć, wystarczy pobrać WhatsApp i rozpocząć czaty; następnie znajdź rozmowę, którą musisz ustawić na początku aplikacji. Kiedy już go znalazłeś, przytrzymaj palec na polu czatu; gdy zostawisz go wciśnięty, zobaczysz, że zostanie zacieniony na szarawy kolor, a następnie się pojawi oznaczone zielonym „check”.

W takim przypadku u góry ekranu zobaczysz pewne ikony: Opcja przypięcia wiadomości to pluskwa grafika do papeterii. Kliknięcie go natychmiast naprawi omawianą rozmowę i przeniesie się na pierwsze miejsce. Będziesz wiedział, że jest zarejestrowany, że ikona, która w sposób nieruchomy charakteryzuje opcję, będzie stale obecna: Jeśli otrzymasz nowe wiadomości, obok pluskwy wyświetli się kwota zamknięta w zielonym kółku.

Jak łatwo zakotwiczyć rozmowy na WhatsApp?

Jeśli chcesz zakotwiczyć kilka dymków czatu, po zaznaczeniu pierwszej rozmowy możesz: wybierz wszystkie czaty, które chcesz przypiąć. Mając wszystkie potrzebne kontakty oznaczone zielonym znacznikiem, klikasz miniaturę, a zostaną one automatycznie ustawione w kolejności, w jakiej zostały wybrane.

Jak jeszcze mogę łatwo przypiąć lub zapamiętać wiadomości na WhatsApp?

Jak wspomnieliśmy, w ten sposób możemy zakotwiczyć całe czaty, które mają określoną częstotliwość lub znaczenie w naszej komunikacji. Jednak również wiadomości mogą być oznaczane indywidualnie które mają jakieś znaczenie; bez względu na to, że czat nie chcemy trzymać go na stałe na ekranie.

W tym celu oznaczymy wiadomości jako ulubione: Wejdź do czatu, w którym znajduje się wiadomość, którą chcesz zapamiętać, połóż palec na dymku tekstowym i przytrzymaj go, aż zostanie ponownie zacieniony, a niektóre elementy sterujące pojawią się powyżej. Kliknij gwiazdkę i… Gotowe! Będziesz już podświetlony wiadomości; Aby je zobaczyć, musisz tylko wejść do sekcji „polecane wiadomości” z menu.