Skip to content

Jak ustawić powiadomienia na Xbox Series? – Aktywuj lub dezaktywuj

14 de grudzień de 2021

Obecnie jest mnóstwo najnowocześniejszych urządzeń i sprzętu, z których każdy ma bardzo specyficzne i angażujące funkcje i funkcje zapewniające dodatkową dyskrecję i przyjemność użytkownika. W tym artykule mówimy o Seria Xbox, zwłaszcza jeśli chodzi o konfigurowanie powiadomień. Więc jeśli posiadasz urządzenie w tej kategorii. Nie odwracaj się od czytania.

Tutaj dowiesz się, gdzie wyświetlać powiadomienia na konsoli Xbox i jak nimi zarządzać, dając pierwszeństwo tym, które chcesz otrzymywać, i tym, których nie chcesz. Również w jaki sposób możesz wyłączyć i aktywować powiadomienia. Więc czytaj do końca, a możesz wydobyć to, co najlepsze ze swojego zespołu ds. serii Xbox.

Gdzie możesz zobaczyć stan konsoli Xbox swoich powiadomień?

Technologia rozwija się w szybkim tempie, wpływając na każdy aspekt codziennego życia, a nawet na sposób, w jaki się bawimy. Y Seria Xbox pozwala młodym i starszym bawić się przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń lub sprzętu z większą prędkością i mocą. Zalecamy zapoznanie się z nową serią Xbox i jej sterowaniem.

Być może korzystasz już z zespołu Xbox, ale nie wiesz, jak możesz zobaczyć stan swoich powiadomień, jest to bardzo łatwe. Powiadomienia pozwolą Ci być świadomym nowych wydarzeń, które dzieją się na Twoim urządzeniu. Aby poznać stan swoich powiadomień, jesteś w przewodniku z środkowy przycisk kontrolera Xbox i naciśnij ikonę powiadomień. Tam możesz łatwo i szybko zobaczyć wszystkie powiadomienia.

Co powinieneś zrobić, aby zobaczyć swoje powiadomienia na konsoli Xbox?

Powiadomienia na Xboksie są bardzo przydatne, wielu woli je dezaktywować, aby nie przeszkadzać im w trakcie gry; inni decydują się na ich włączenie, aby otrzymywać informacje o tym, co dzieje się na urządzeniu. Niezależnie od preferencji, na konsoli Xbox możesz bardzo łatwo przeglądać swoje powiadomienia.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do Ustawień. Następnie musisz kliknąć opcję Preferencje i kliknąć Powiadomienia i powiadomienia Xbox. Z tej opcji możesz skonfigurować każde z tych powiadomień, jeśli chcesz. A wśród innych opcji do zarządzania są pozycja powiadomienia i czas powiadomienia. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, możesz zresetować kontroler serii Xbox, aby rozwiązać możliwe błędy.

zarządzaj powiadomieniami na swojej serii xbox

Jak możesz zarządzać powiadomieniami, które chcesz otrzymywać, a które nie?

Na Xboksie możesz nie tylko wyłączyć wszystkie powiadomienia, ale także skonfigurować je zgodnie z własnymi preferencjami. W ten sposób zdecyduj, które powiadomienia chcesz otrzymywać, a które nie. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zanotuj kroki, które musisz wykonać, aby prawidłowo zarządzać powiadomieniami Xbox.

Wchodzisz w Ustawienia i klikasz opcję Preferencje, a następnie Powiadomienia. Następnie przejdź do Powiadomienia Xbox. Kliknij każdy i włącz indywidualnie te, które chcesz otrzymać i wyłącz te, których nie chcesz otrzymywać. Musisz tylko odznaczyć to pole. W ten sposób zarządzasz każdym z powiadomień.

Jak wyłączyć wszystkie wyskakujące powiadomienia z konsoli Xbox?

Powiadomienia wyskakujące informują o zdarzeniach, takich jak otrzymane nowe wiadomości lub połączenia przychodzące. Ale może się okazać, że są trochę nużące, a nawet denerwujące, gdy przychodzą do ciebie przez cały czas. Ale mamy dla Ciebie rozwiązanie, możesz wyłączyć wyskakujące powiadomienia.

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby wyłączyć wszystkie wyskakujące powiadomienia z konsoli Xbox. Idziesz do Xbox, kliknij Ustawienia, a następnie kliknij Preferencje i powiadomienie. Tam powinieneś odznacz pole Banery powiadomień, więc te irytujące powiadomienia nie będą widoczne na ekranie. Podobnie z preferencji powiadomień możesz również skonfigurować powiadomienia aplikacji, które są dostępne.

wyłącz banery powiadomień serii xbox

Co zrobić, aby ponownie aktywować powiadomienia z serii Xbox?

Jeśli wręcz przeciwnie, jesteś jednym z tych, którzy wolą być świadomi wszystkich wydarzeń i chcesz, aby konsola Xbox Cię powiadamiała, musisz tylko aktywować tę opcję, aby otrzymywać wszystkie powiadomienia o tym, co się dzieje. W kilku krokach możesz aktywować powiadomienia swojej serii Xbox. Wchodzisz w Ustawienia, klikasz na opcję Preferencje i tam wybierasz opcję Powiadomienia.

Następnie musisz kliknąć opcję Powiadomienia Xbox i włącz pole Zezwalaj na powiadomienia i jako ostatni krok potwierdzasz akcję, która ma zostać wykonana, naciskając OK i to wszystko. Za każdym razem, gdy otrzymasz wiadomość grupową, zaproszenia lub połączenia, otrzymasz alert. Poznaj swoją serię Xbox, aby lepiej z niej korzystać. Na przykład, jak pobierać gry wideo na Xbox Series.