Skip to content

Jak utworzyć bezpłatne konto Xbox Live na telefonie komórkowym lub komputerze? – Bardzo łatwe

10 de marzec de 2021

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem konsoli Xbox i nie masz jasności co do procesu, przez który należy przejść, aby rozpocząć grę online ze znajomymi, oznacza to, że dotarłeś do właściwego posta. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to założyć darmowe konto, dlatego zapraszamy do dalszej lektury kolejnego wpisu, w którym dowiesz się jak utworzyć darmowe konto Xbox Live na telefonie komórkowym lub komputerze Idź po to!

W ostatnich latach fani gier wideo są coraz bardziej skłonni do maksymalnego wykorzystania możliwości tryby gry online. Często zdarza się nawet znaleźć tytuły, które mają tylko tryb online, to znaczy nie mają trybu fabularnego, więc możesz w to zagrać bez połączenia z siecią.

To jest coś, co powtórzyło się w wielu renomowanych grach wideo, które ukazały się w ostatnich latach i faktycznie nie wypadły źle pod względem sprzedaży i dobrego odbioru ze strony opinii publicznej.

W tym sensie każda firma ma swój własny serwis internetowy aby zagwarantować użytkownikom wyjątkowe wrażenia. Na przykład Nintendo ma usługę Nintendo Switch Online, Sony uruchomiło słynną PlayStation Network i ze swojej strony Microsoft ma Xbox Live, który zostanie opracowany później.

Kroki, które należy wykonać, aby utworzyć bezpłatne konto Xbox Live na telefon komórkowy lub komputer

W tej nowej sekcji postaramy się szczegółowo wyjaśnić wszystko, co musisz zrobić, aby się tego nauczyć utwórz konto Xbox Live za darmo. Przed rozpoczęciem przypominamy, że proces przebiega dokładnie tak samo, niezależnie od tego, czy robisz to z komputera, czy z telefonu komórkowego, więc możesz utworzyć konto z dowolnego z tych urządzeń.

  • Przede wszystkim musisz otworzyć wybraną przeglądarkę i wejść na oficjalną stronę Xbox. Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć opcję «Stwórz nowe konto«
  • Później musisz wprowadzić dane swojego konta Microsoft. Oznacza to, że jeśli nie masz konta Microsoft (Outlook), nie będziesz mieć dostępu do usługi Xbox Live.
  • Aby utworzyć konto w Mircosoft, najpierw musisz wprowadzić prawidłowy adres e-mail, a następnie tajne hasło. Pamiętaj, że to hasło musi zawierać kombinację liter i cyfr, aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego konta. Następnie kliknij opcję «Kolejny” kontynuować.
  • Następnie musisz podać swój kraj zamieszkania i datę urodzenia. W tej części zobaczysz, że w każdym polu zostanie wyświetlonych kilka opcji, w których możesz znaleźć zarówno swój kraj, jak i datę urodzenia.
  • Teraz musisz poczekać na wiadomość e-mail, która zostanie wysłana na Twój adres e-mail powiązany z kontem Microsoft. To jest po prostu część pliku Proces weryfikacji rutyna.Pełna konsola kontrolera Xbox

Proces weryfikacji konta

  • Więc musisz Wprowadź swój email i sprawdź w skrzynce odbiorczej, jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail od Zespół Microsoft.
  • Otwórz wiadomość, a znajdziesz czterocyfrowy kod, który musisz wpisać na stronie, na której rejestrowałeś swoje konto.
  • Następnie zobaczysz, że pojawia się obraz z kilkoma literami i cyframi, które musisz wprowadzić w polu znajdującym się tuż poniżej. To nic innego jak plik „Captcha” który służy do sprawdzenia, czy nie jesteś robotem przeznaczonym do spamowania.
  • Na koniec musisz zakończyć kilka szczegółów, aby mieć swoje konto Xbox Live. Pozostaje tylko zaznaczyć kilka pól, aby zaakceptować lub nie, że Microsoft przesyła Ci informacje bezpośrednio na pocztę o promocjach w grach wideo.
  • Na koniec pamiętaj, aby kliknąć opcję «zgadzam się»I voila, zakończyłeś proces tworzenia pliku Konto Xbox Live totalnie wolny.

Pamiętaj, że masz również możliwość wykonania tego procesu za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub komputera.

Skończyliśmy na dziś! Jeśli informacje zawarte w tym poście były dla Ciebie przydatne, nie wahaj się udostępnić ich wszystkim znajomym z gier za pośrednictwem sieci społecznościowych, aby mogli bez problemów nauczyć się tworzyć konto Xbox Live.

dołącz do naszego kanału telegram