Skip to content

Jak naprawić błąd Xbox Series X 0x87E10BC6 podczas uruchamiania gry?

18 de październik de 2021

Era tego, co znamy dzisiaj jako Gaming, rozpoczęła się od stworzenia prostych gier, takich jak Pong, które stopniowo ewoluowały. do czasu posiadania konsol i komputerów o dużej mocy które pozwalają nam cieszyć się przygodami graficznymi o imponującej jakości.

Nowa generacja konsol, takich jak PlayStation 5 czy Xbox Series X, pokazuje, jak ta branża nie zatrzymuje się przed niczym i jest zdolna do ciągłych innowacji.

Szczególny przypadek Xbox Series X Ostatnio stało się to bardzo ważne dzięki jakości ekskluzywnych gier, które zapowiadają się na całkiem ekscytującą i zabawną opcję dla wszystkich graczy.

Jednak ci, którym udało się zdobyć tę fantastyczną konsolę, mogą być dotknięci błędami, takimi jak rzadki błąd 0x80070bfa, który utrudnia proces gry.

Są różne błędy i każdy ma inne rozwiązanie. Dlatego poniżej przedstawimy Ci błąd 0x87E10BC6 i jak możesz go naprawić.

W jakich sytuacjach zwykle występuje ten błąd Xbox?

Błędy nie pojawiają się bez powodu, każdy ma przyczynę, która go wywodzi. Błąd 0x87E10BC6 to zazwyczaj występuje głównie w 3 przypadkach:

  • Zainstalowaliśmy grę i przy jej uruchomieniu nie pojawia się okno ładowania, ale pole zawierające opis z błędem.
  • Podczas pobierania gry lub jej instalacji.
  • W tym czasie gra próbuje zweryfikować ważność licencji.

Co się stanie z twoją grą na konsolę Xbox, jeśli pojawi się błąd 0x87E10BC6?

Istnieje wiele powodów, dla których może wystąpić ten błąd, z których jeden jest zwykle głównym winowajcą wśród różnych opcji, które można przedstawić, jest zmiana sieci lub rozłączenie podczas instalacji lub pobierania gry, może to powodować problemy podczas procesu pobierania i sprawdzania poprawności zainstalowanej gry.

Inną najbardziej prawdopodobną przyczyną, która zwykle występuje, jest: system jest przestarzałyDlatego konieczne będzie aktualizowanie wszystkich aktualizacji, jeśli chcemy uniknąć jak największej liczby błędów, które mogą pojawić się podczas instalowania lub pobierania gry.

Jaki jest najlepszy sposób na wyeliminowanie tego błędu i płynną grę na konsoli Xbox?

Jeśli doświadczyłeś nieszczęścia, w którym jedna z twoich gier przedstawia ten błąd, nie musisz się martwić ani martwić nie będziesz mógł ponownie zagrać w wybraną grę, ponieważ istnieją możliwe rozwiązania, które możemy zastosować samodzielnie, aby rozwiązać ten problem, między innymi:

Poczekaj chwilę, aż się załaduje

Wielokrotnie ten błąd jest zwykle bardziej ostrzeżeniem niż przeszkodą w instalacji lub pobieraniu naszych gier, więc nie będziemy musieli panikować i podejmować działań, wystarczy mieć trochę cierpliwości i poczekać, aż instalacja zostanie wznowiona.

Sprawdź stan usługi Xbox Live

Ważny aspekt, przez który może wystąpić ten błąd, ma związek z centralnym serwerem Xbox Live, który wykonuje całą komunikację w celu wykonania pobierania lub sprawdzania poprawności. Ten czasami zawodzi podczas logowania, więc nic dziwnego, że nawet serwer jest w trakcie konserwacji lub nie działa

Jeśli tak, system bezpośrednio zgłosi ten błąd, ponieważ nie może skontaktować się z serwerem, więc będziemy musieli sprawdzić stan Xbox Live.

najlepszy sposób na usunięcie błędu 0x87e10bc6

Sprawdź, czy Twoja gra jest nadal dostępna

Inna przyczyna może być związana z nieporozumieniami lub anulowaniem usługi Xbox Game Pass, w której Xbox Live oferuje rotacyjnie serię gier, które będziemy mieli do dyspozycji przez określony czas, wielokrotnie uzyskujemy dostęp do tych gier po upływie czasu oferty zmuszając system do wyrzucenia błędu.

Są to aspekty, które będziemy musieli wziąć pod uwagę, gdy pojawi się błąd 0x87E10BC6, ale jeśli będzie się powtarzał, możemy przejść do wsparcia Microsoftu dla Xboksa.

dołącz do naszego kanału telegram