Skip to content

Jak łatwo zrealizować i używać karty Xbox Live

1 de marzec de 2021

Ewolucja gra wideo To był fascynujący proces, pełen postępu i radykalnych zmian, który dokonał się przez dziesięciolecia.

Obecnie istnieją różnego rodzaju lektorzy, kierownicy projektów, kompozytorzy muzyczni i studia; wszyscy są ludźmi, którzy byli w stanie zademonstrować swój talent, dzięki czemu powstała branża mogąca konkurować z przemysłem filmowym.

Jednak żaden z tych wzrostów nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie wszystkich fanów do firm i ich ulubionych gier.

Dobrym sposobem na zademonstrowanie lub zobaczenie tego jest w masowe wystawy to były gry wideo, takie jak słynne targi E3 czy Videogame Awards, które co roku otrzymują tysiące ludzi, którzy chcą okazać swoje wsparcie i ekscytację nowymi doświadczeniami.

W rzeczywistości jedną z największych zmian, jakie zaszły w branży gier wideo, było wdrożenie Usługi online, fakt, że dana osoba może połączyć się, aby grać w określoną grę z innymi osobami, na komputerze PC lub konsoli.

Chociaż jest to coś, co istniało od czasu istnienia PlayStation 2 i Klasyczna XboxDopiero w następnej generacji model stał się wyjątkowy. Na platformach takich jak Xbox Live do Xbox 360 masz możliwość opłacenia miesięcznej lub rocznej subskrypcji, która umożliwia połączenie z Internetem i możliwość interakcji i grania z innymi ludźmi z całego świata.

Model Xbox Live

Xbox Live to bardzo udany model biznesowy z korporacyjnego punktu widzenia, który pomógł firmom się rozwijać, a pieniądze mogą być ponownie inwestowane tam, gdzie powinny: w gry wideo.

Przez Xbox Live, ludzie mogą grać w internecie z innymi, a także dołączyć do dużej społeczności ludzi, którzy grają w te same gry co Ty na co dzień.

Płatności dokonywane na Xbox Live różnią się znacznie w zależności od tego, czy szukasz konkretnego członkostwa, ale dobrze, że możesz płacić na różne sposoby. Możesz zapłacić kartą kredytową lub udać się do konkretnego sklepu i kupić karty podarunkowe lub z kodem do wykorzystania w sklepie.

karta dysneo xbox live

Realizowanie kodów kart Xbox Live

Aby móc należeć do Xbox Na żywo lub aby móc robić zakupy na platformie, musisz mieć równowagę na platformie, z której można korzystać.

Służy to utrzymaniu subskrypcji i może być bardziej opłacalnym procesem niż karta kredytowa dla wielu osób, więc warto to wiedzieć.

Gdy masz kartę uwierzytelniającą do Xbox Live, Możesz go zrealizować na różne sposoby, ponieważ jeśli korzystasz z telefonu komórkowego lub systemu Windows 10, musisz pobrać aplikację Xbox i zalogować się za pomocą konta, które utworzyłeś w Microsoft z konta Xbox Live. Wewnątrz musisz wejść do menu i tam, gdzie jest napisane „Microsoft Store” wejść do środka „Zrealizuj kod”.

Tutaj musisz wpisać kod 25 znaków karty, aby móc ją wykorzystać, chociaż jest to również proces, który można wykonać za pomocą konsoli Xbox 360 lub Xbox One. W przypadku konsoli Xbox 360 zaloguj się do konsoli i naciśnij środkowy przycisk kontrolki i wpisz „Gry i aplikacje”, aby przejść do „Wykorzystaj kod” i wykorzystaj tam swoją kartę.

Z drugiej strony, jeśli korzystasz z Xbox One, wystarczy zalogować się na konto, na którym chcesz zrealizować kod, nacisnąć środkowy przycisk Xbox i przejść do „Start”. Tutaj musisz otworzyć sklep i zrealizować kod w „Użyj kodu”.

dołącz do naszego kanału telegram