Skip to content

Jak naprawić błąd 0x8007005 na konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S – kompletny przewodnik

20 de Maj de 2021

Pandemia zmieniła nas na zawsze. Jest to fakt, który musimy zaakceptować w dobry lub zły sposób. Najważniejsze w tym jest to, że nastąpiła całkowicie radykalna zmiana w sposobie, w jaki się bawimy. Wcześniej tysiące ludzi nienawidziło gier wideo. Jednak od nadejścia pandemii ta liczba ludzi jest coraz mniejsza każdego dnia i każdego dnia Setki ludzi dołączają do świata graczy.

Jest to bardzo ważne dla wszystkich firm tworzących gry wideo, ponieważ teraz istnieje zachęta, aby utrzymać firmę w ciągłej produkcji. Jedną z tych firm jest Xbox. Tworzone przez nich urządzenia są obarczone błędami m.in. może być połączeniem internetowym.

Błąd 0x8007005 jest bardzo irytujący iw przeciwieństwie do tego, gdy uczysz się, jak wejść do Xbox LIVE, gdy cię nie opuszcza, to dotyczy tylko Xbox Series X i Series S.

Co to jest błąd 0x8007005 na konsoli Xbox nowej generacji?

Jest to częsty błąd konsoli, ponieważ musisz wiedzieć, że twój internet musi być bardzo, bardzo dobry, abyś nie miał problemów z serwerami Microsoftu. Dzieje się tak, ponieważ są to serwery, na które zwykle występuje bardzo duże zapotrzebowanie, dlatego zawsze ważne jest, aby nie utracić połączenia, aby inny użytkownik nie był w stanie zajmij swoje miejsce na liście kontaktów.

Jest to niekorzystne dla firmy zajmującej się grami wideo, ponieważ w zasadzie jej popularność oznacza, że ​​wielokrotnie gracze nie mogą uzyskać dostępu do swoich kont i tym samym grać w swoje ulubione tytuły. Dzięki temu zginęło wiele osób doświadczenie w całej okazałości lista gier na Xbox Series S i X.

Dzięki swojej popularności nie tylko serwery są niezwykle poszukiwane, ale także Xbox jako taki jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Dlatego zalecamy, aby wiedzieć, gdzie można kupić Xbox Series S i X.

Co powoduje błąd 0x8007005 na konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S?

Jest to błąd, który pojawia się podczas próby zalogowania się na swoje konto, albo z emulatora konsoli Xbox z systemem Windows 10, albo z własnej konsoli Xbox. W szczególności dzieje się tak, gdy próbujesz uruchomić tytuły należące do Xbox One lub kiedy próbujesz zalogować się na swoje konto.

Ma to 4 główne przyczyny. Pierwszym może być błąd, który może występować na twoim komputerze z Microsoft Store, dlatego zalecamy ponowne uruchomienie zarówno konsoli Xbox, jak i komputera, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Inną przyczyną może być awaria serwerów Xbox, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że są one podatne na awarie i ataki hakerów, więc czasami mogą nie działać. Ponadto plik profilu może być uszkodzony, przez co konsola Xbox lub komputer nie mogą uzyskać do niego dostępu.

Wreszcie, powinieneś wiedzieć, że ten błąd również Przyczyną może być nieaktualna aplikacja Xbox lub Microsoft Store.

Reklama na Xbox

Jak naprawić błąd 0x8007005 na Xbox Series X lub Xbox Series S?

Jest to bardzo proste, ponieważ wszystkie możliwe przyczyny tego błędu nie mają związku z naszym Xboksem, ale z czynnikami zewnętrznymi można szybko rozwiązać.

Przede wszystkim to zalecamy uruchom ponownie router i modem. Pozwala to na zresetowanie wszystkich protokołów internetowych i połączenie konsoli Xbox lub komputera w przypadku konfliktu adresów IP.

Ponadto, jak powiedzieliśmy wcześniej, serwery Microsoft obarczone są szeregiem błędów które zmieniają łatwość dostępu do sieci. Dlatego zalecamy nauczenie się sprawdzania statusu Xbox Live.

Jeśli jednak Usługi Xbox są aktywne, błąd może występować we własnym związku. Jeśli już zrestartowałeś terminale dostępu do sieci, musisz także ponownie uruchomić Xbox lub komputer. To zwykle rozwiązuje problem.

Ostatecznie, jeśli inne rozwiązania nie działają, może się okazać, że problem tkwi w pliku na komputerze lub konsoli Xbox. Dlatego będziesz musiał wylogować się ze swojego konta, usunąć profil i pobrać go ponownie, abyś mógł wyeliminować ten błąd.