Skip to content

Jak ustawić mój numer jako prywatny lub ukryty, aby wykonywać połączenia

12 de kwiecień de 2021

Wprowadzenie prywatnego numeru do rozmów wydaje się być jedną z rzeczy, na które wiele osób marzy. Prywatność może być postrzegana jako przywilej, ale powinien być dostępny dla każdego. Jednak ta, podobnie jak wiele innych cech życia ludzkiego, może być wykorzystana zarówno dla dobra, jak i zła.

Bez wątpienia absolutnie wszyscy ludzie chcieliby sprywatyzować pewne aspekty swojego życia, aby chronić swoją integralność fizyczną i emocjonalną. Są tacy, którzy to robią nadużycie prywatnościjako broń atakująca spokój ludzi.

Jak zachować swój numer w tajemnicy lub w tajemnicy, aby dzwonić?

Prywatne ustawienie numeru do wykonywania połączeń jest dla niektórych użytkowników przywilejem, który jest prawdopodobnie bardzo trudny do uzyskania. Ludzkość postawiła na inwazję w pewien sposób życie prywatne pewnych osób, czy to w celu podważenia, czy nawet popełnienia czynów przestępczych.

Niezależnie od działań związanych z prywatnością, absolutnie każdy z nas chce doświadczać jej w umiarkowany sposób, ponieważ bezpieczeństwo, które zapewnia, jest bezcenne. Rola ta technologia przyczynia się do tego tematu może się przydać.

Technologia ta służy jako narzędzie do prywatnego umieszczania numeru w celu wykonywania połączeń, wykonywania obwodów zamkniętych i innych zastosowań. Pierwsze zestawienie składa się z kilku prostych kroków, jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, możesz przetestować, wybierając kod # 31 # przed numerem telefonu, na który chcesz zadzwonić.

Jeśli opcja nie działa na Androidzie lub Applenależy poszukać opcji związanej z ukryciem tożsamości dzwoniącego i aktywowaniem go, aby nikt nie mógł poznać numeru telefonu, z którego pochodzi połączenie. Aby to zrobić na telefonach stacjonarnych wystarczy poprzedzić numer telefonu kodem 067 i tyle.

Jak w prosty sposób poprawić bezpieczeństwo telefonów z systemem Android?

Ustaw numer jako prywatny, aby dzwonić, to jeden z aspektów zapewnianych przez telefony z Androidem. Wszystkie rzeczy, które robimy z naszego smartfona, są nagrywane, chociaż jest to funkcja, która wielu użytkowników wydaje się upokarzać.

Od wielu lat technologia stała się jednym z aspektów zapewniających niezliczone korzyści. Jednak wspólnym aspektem, który mają wspólne zasoby technologiczne, takie jak Internet, jest bezpieczeństwo.

Android zapewnia dużą liczbę ustawień, które pozwalają zabezpieczyć urządzenietak, aby można było umieścić barierę tak, aby nikt poza Tobą nie miał dostępu do Twojego telefonu lub informacji, które na nim przechowujesz.

Nadawanie numeru prywatnemu do wykonywania połączeń lub zwiększanie bezpieczeństwa telefonów z systemem Android nigdy nie było tak łatwe, zwłaszcza proces korzystania z pewnego rodzaju blokady, na przykład: „Odblokuj za pomocą kodu PIN”, „Odblokuj według wzoru”, „ Fingerprint Unlock ”i do odblokowanie przez „Rozpoznawanie twarzy”.

Poprzednie pozwalają użytkownikowi uniknąć sytuacji, w której osoby spoza niego mogą łatwo uzyskać dostęp do telefonu, zwłaszcza jeśli przechowujesz tam prywatne informacje.

Proces pobierania programu antywirusowego na mój smartfon z systemem Android

Ustawienie numeru prywatnego w celu wykonywania połączeń lub pobranie programu antywirusowego dla „Androida” to jedna z rzeczy, które użytkownicy mogą zrobić, aby poprawić komfort korzystania ze smartfona. Wielu niewierzącym wydaje się trudno uwierzyć, że wirus komputerowy może dostać się do twojego telefonu.

skonfigurować mój numer prywatny do połączeń

Ale to nie jest dalekie od rzeczywistości, ponieważ telefony są wykonane w tej samej technologii co komputer, to znaczy, że mają pamięci „Procesory”, „RAM”, „Cache”, Między innymi pamięć „wewnętrzna”.

Z tego powodu wirusy atakują komputery, smartfony i inne urządzenia, ponieważ one umieszczone w ich pamięci „ RAM ”, za pośrednictwem programów lub aplikacji, to znaczy zawsze działają w tle, aby uszkodzić pliki w telefonie, a nawet uzyskać dostęp do głębszych obszarów i tym samym je uszkodzić.

Z tego powodu bezsprzecznie musisz pobrać program antywirusowy, aby uniknąć wszystkiego, co opisano powyżej, w tym celu przejdź do sklepu 'Google Play’, wpisz w wyszukiwarce słowo antywirus, pobierz ten ze swojego masz nadzieję, że zostanie zainstalowany, i voila, możesz zacząć analizowanie smartfona z systemem Android.

dołącz do naszego kanału telegram