Skip to content

Jak ustawić lub zmienić Instagram na czarny bez aktywacji trybu ciemnego (przykład)

22 de luty de 2021

Instagram nie jest daleko w tyle pod względem ulepszeń w obrazie i stylu swojej aplikacji, a także przyjął tę nową awangardę interfejsu w trybie ciemnym, aby wprowadzić głęboką zmianę stylu aplikacji. Teraz to nowy interfejs ma pewne zalety. Ponadto możesz włączyć lub wyłączyć tryb ciemny na komputerach z systemem MacOS. Dlatego poznaj zalety posiadania swojego Instagrama w kolorze czarnym w tym poście.

Ale co, jeśli twoje urządzenie nie musi aktywować tryb ciemny z systemu? Nie będzie to już problemem, ponieważ pokażemy Ci rozwiązanie łatwiejsze niż sobie wyobrażasz.

Instagram w trybie ciemnym

Ten nowy tryb jest dostępny tylko dla najnowszych urządzeń z interfejsem trybu ciemnego wbudowanym w system; oprócz dawania nowy styl i awangardowy dla Twojej aplikacji, aktywacja trybu ciemnego Instagrama da Ci przewagę, gdy jesteś w miejscu o słabym oświetleniu, pomagając w walce przed zmęczeniem oczu który informuje o stałym kontakcie ze światłem ekranu.

Ponadto interfejs ten pomaga zaoszczędzić do 60% baterii telefonu; Dlatego aktywacja trybu ciemnego na dowolnym telefonie z Androidem może być bardzo pomocna przy korzystaniu nie tylko z Instagrama, ale także innych aplikacji; a to znaczy kto nie chce oszczędzać jak najwięcej na baterii swojego telefonu komórkowego?

Cóż, nie wahaj się aktywować motywu trybu ciemnego w Android Studio lub w Xiaomi z MIUI 10, Samsung ONE UI, Android 9 Pie lub Android 10. Aby aktywować ten tryb nocny na Androidzie, wystarczy przejść do ustawienia lub oprawa iw sekcji ekran, musisz wybrać ciemny schemat; lub też wysuwane menu u góry ekranu Androida.

W przypadku IPhone W przypadku IOS 13 należy przejść do części Ustawienia, rozerwany ekran i jasność, następnie w zakładce wygląd, gdzie możesz wybrać tryb czysty, the Tryb automatyczny, albo tryb ciemny. Ale co z tymi, którzy nie mają dodanego interfejsu trybu ciemnego do swojego systemu? Czy jest na to rozwiązanie? Wyjaśnimy ci to poniżej.

Zmień kolor Instagrama na czarny bez aktywowania trybu ciemnego

Od tego Berło Instagram w kolorze czarnym nie jest dostępny dla wszystkich urządzeń telefonicznych, pokazujemy super prosty sposób na osiągnięcie celu.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do Sklepu Play i pobrać doskonałą aplikację o nazwie Tryb ciemny, że kiedy go pobierzesz i zainstalujesz, pojawi się okno z trzema opcjami:

  • Tryb dzienny, tak zwykle mamy wszystkie nasze aplikacje, na białym ekranie z ciemnymi literami.
  • Samochód, który zmienia ekran w zależności od pory dnia.
  • Y Tryb nocny, że wybierając tę ​​ostatnią opcję, upoważniamy tę aplikację ustaw wszystkie aplikacje w trybie ciemnym które dodaliśmy do naszych telefonów.

Mówimy nie tylko o Instagramie, ale także o Google Play, Między innymi Google Chrome, Google Photos, Microsoft Launcher; więc ta aplikacja jest dla nas bardzo przydatna, która jest również bardzo niezawodna i bezpieczna. Teraz po pobraniu aplikacji po otwarciu Instagrama zauważysz zmianę obrazu.

tryb ciemny na urządzeniu iOs13
Nie czekaj dłużej, zaktualizuj się o nowe opcje, które zapewnia ten nowy interfejs trybu ciemnego; pamiętaj, że to ci pomoże oszczędzać baterię do telefonu, a także pomagając w utrzymaniu stylu i awangardowej aplikacji.

Ale ponieważ wiemy, że nie jest dostępny we wszystkich systemach, oferujemy Ci sposób uporządkować ten problem z aplikacją Tryb ciemny; Nie wahaj się go użyć i powiedz nam, jak poszło, a także zostaw swoje uwagi i sugestie dotyczące przeczytanego artykułu, możesz to zrobić na dole.