Skip to content

Jak ustawić lub usunąć czarno-biały tryb ekranu mojego telefonu komórkowego z Androidem

21 de czerwiec de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można ustawić ekran telefonu komórkowego z Androidem w czerni i bieli? Musisz więc wiedzieć, że w następnej kolejności nauczymy Cię prostego krok po kroku opracowanego specjalnie do tego celu. Rzeczywiście, chcemy opowiedzieć Ci o wszystkich szczegółach, które mają bezpośredni związek z możliwość zmiany ekranu na czarno-biały z urządzenia z systemem Android.

Krótko mówiąc, musisz wiedzieć, że modyfikacja ekranu pliku a czarno-biały telefon z Androidem jest jak najbardziej możliwychociaż, jak często mówimy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę stopień, który jest używany w takich sytuacjach.

Umieść ekran Androida w czerni i bieli

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w takich przypadkach i co jest doskonałą wiadomością do rozważenia, jest to, że kiedy zamierzasz zmienić ekran swojego telefonu komórkowego z Androidem i ustawić go na czarno-biały, Nie musisz mieć żadnej konkretnej aplikacji. Opcja umieszczenia ekranu Androida w czerni i bieli jest dostępna dla wszystkich użytkowników w każdym przypadku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak umieścić ekran telefonu komórkowego z Androidem w czerni i bieli, przede wszystkim musisz aktywować opcje programistyczne dla telefonu Samsung Galaxy lub dowolnego innego, proces jest taki sam. Stąd musisz przejść do menu Ustawienia, a następnie do Informacje o urządzeniu. Tam musisz wprowadzić numer modelu, klikając go kilka razy, aż pojawią się Opcje programisty.

Zobaczysz wtedy, że pojawiło się przed Tobą nowe menu, o którym do tej pory w ogóle nic nie mówiliśmy. Rzeczywiście, masz wtedy możliwość znajdź element Symuluj przestrzeń kolorów, która jest domyślnie wyłączona. Musisz na to kliknąć. Pojawi się wtedy nowe wyskakujące okienko, a następnie musisz aktywować opcję Monochromatyzm.

Od tego momentu i jeśli bez problemu wykonałeś wszystkie wskazane przez nas kroki, przekonasz się, że Ekran Twojego telefonu komórkowego zacznie być czarno-biały zamiast kolorowego. Oprócz wspomnianego, istnieje wiele innych przydatnych sztuczek poprawiających wydajność Twojego Androida, o których zawsze powinniśmy wiedzieć, aby poprawić jego działanie.

Korzyść z ekranu na czarno-białym Androidzie

On Główną zaletą tej opcji w naszym telefonie komórkowym jest oszczędność baterii. Jest to jedna z wielu sztuczek, które istnieją, aby zaoszczędzić dużo baterii na Androidzie. Ponieważ jeśli mamy mniej kolorów i więcej odcieni szarości, telefon będzie zużywał mniej baterii. Ta opcja jest bardzo przydatna, gdy nie masz dużo baterii lub nie masz w pobliżu miejsca do naładowania telefonu.

usuń tryb czarno-białego ekranu telefonu komórkowego

Inne sztuczki oszczędzające baterię telefonu komórkowego z Androidem

 1. Jedną z najbardziej podstawowych sztuczek jest zmniejszyć jasność ekranu dzięki czemu zużywa mniej energii.
 2. Wyłącz Bluetooth, aby urządzenie nie szukało ciągle urządzeń.
 3. Korzystaj z danych mobilnych tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz, jak to opcja może szybciej rozładować baterię.
 4. Bardzo przydatną sztuczką jest sprawdzenie w sekcji baterii, która aplikacja zużywa najwięcej baterii.
 5. Włącz oszczędzanie baterii.
 6. Zadbaj o swoją baterię. Kontroluj temperaturę swojego telefonu podczas ładowania lub używania może to wydłużyć żywotność telefonu komórkowego.
 7. Wyłącz wibracje telefonu, aby oszczędzać baterię.
 8. użyj trybu samolotowego
 9. Użyj tapety, która nie miała tak wielu kolorów najlepiej ciemny
 10. Wyłącz lokalizację, ponieważ wiele aplikacji stale szuka Twojej lokalizacji, co może szybciej zużywać baterię.
 11. Zainstaluj aktualizacje na swoim telefonie, ponieważ oprogramowanie zwykle ma lepszą wydajność.
 12. Zamykasz aplikacje, których nie używasz. niektóre aplikacje nadal zużywają dane i są w tle.
 13. Jeśli zamierzasz przez długi czas nie korzystać z urządzenia, Najlepiej go wyłączyć, aby bateria nie była zużywana W całości.

To tylko niektóre wskazówki, które dajemy Ci, aby Twoja bateria działała dłużej i abyś mógł lepiej wykorzystać swoje urządzenie mobilne.

dołącz do naszego kanału telegram