Skip to content

Jak uprawiać zasoby w Nowym Świecie, wyszukując we właściwych miejscach

11 de październik de 2021

W Nowym Świecie możemy znaleźć setki obiektów i zasobów, które będziemy zbierać, aby awansować w grze lub łączyć je w celu uzyskania innych przedmiotów, możesz też nimi handlować na rynku z innymi graczami, jeśli jesteś uzależniony od rolnictwa do szybkiego zdobądź pieniądze, ale nie wiesz, gdzie je znaleźć na rozległej mapie tej gry, nie martw się, tutaj udzielimy Ci informacji, których potrzebujesz znajdź jedne z najbardziej dochodowych zasobów.

Gdzie najlepiej znaleźć żelazo?

Żelazo to minerał, który możesz znaleźć od początku gry, ale łatwiej będzie ci go znaleźć, gdy awansujesz. poziom umiejętności górniczych 25, ponieważ odblokuje możliwość śledzenia go.

Ruda żelaza znajduje się przede wszystkim w Region wyżynny, głównie w częściach wyżynnych, z różnorodnym zadrzewieniem i terenami górzystymi. Najlepszym sposobem na poznanie lokalizacji tego terenu jest mapa znajdująca się w pasku po lewej stronie. Jego ubarwienie nie jest tak ciemnobrązowe. W Nowym Świecie są to główne i najlepsze miejsca, w których możesz udać się po żelazo:

Everfall: W tej lokalizacji znajduje się różnorodność miejsc, w których znajdziesz żelazkoOto najbardziej widoczne, które zostaną zaznaczone na mapie Nowego świata:

 • Na wschód: Istnieje wiele minerałów żelaza, srebra i złota. Istnieje również wiele niebezpiecznych bestii.
 • Na północ: Jest tu wiele żelaznych węzłów do zebrania.
 • W kopalni kanaryjskiej: Tu są skorumpowane moby. Na zewnątrz i wewnątrz jaskini znajdują się sęki żelazne.

Pierwsze światło: to najlepsze miejsca w tym? obszar zbierania żelaza, należy zauważyć, że jest to zaznaczone na mapie gry:

 • północ Wrak statku Nyharta: To idealna lokalizacja do pozyskiwania żelaza, w tym obszarze znajduje się wiele różnych węzłów.
 • Na Nory Szarej Grzywy: Wokół tego jest spora ilość żelaza. Na tym terenie są też bestie.
 • Na Blef Monarchy: W kilku miejscach na tym terenie znajduje się żelazo.

Jak uzyskać postarzane drewno?

Jeden z umiejętności w Nowym Świecie jest ścinanie, umiejętność tę mogą zdobyć wszyscy gracze, którzy posiadają topór. Postarzane drewno możesz zdobyć na początku, na początku dadzą ci misje, aby je zdobyć. Możesz go zdobyć w następujący sposób:

minerały rolnicze w nowym świecie

Sposobem na zdobycie tego drewna jest zbieranie go z dojrzałych drzew wykonując pracę siekania. Tego typu drzewa są większe i grubsze niż młode drzewa, czas na wycięcie tych dojrzałych drzew nie jest krótki, ponieważ zajmie ci to.

Wszędzie znajdziesz dojrzałe drzewa, szczególnie w górach lub rzekach, poszukaj ich i zdobądź sporą ilość tego drewna.

Jak zdobyć pieprz?

ten Ziarnka pieprzu Jest to sposób na urozmaicenie niektórych przepisów w posiłkach Nowego Świata, które można również zebrać na ziemi w pobliżu domu w Nowym Świecie, aby mieć więcej. Możesz je zdobyć w następujących miejscach:

 • Everfall.
 • Na Wietrze.
 • Pierwsze światło.
 • Blefy Monarchy.

Gracze będą musieli przeszukać te miejsca, aby znaleźć paprykę. Będą musieli być ostrożni, ponieważ w tych obszarach jest każdy rodzaj potwora i mogą cię zabić.

zagraj w nowy świat

Gdzie można znaleźć ikrę rybną?

Możesz dostać ikrę ryb w inny sposób miejsca takie jak rzekiAby je zdobyć będziesz musiał ich poszukać, oto niektóre z miejsc, w których mieszkają:

 • W miejscach ze świeżą wodą: Tutaj zawsze znajdziemy rybią ikrę, może to pochodzić od wiosłonosa lub jesiotra.
 • Małe rzeki: Ważne jest, aby dobrze szukać osad, żyje tu duża liczba ryb, które produkują ikrę ryb.

Jak prawidłowo uzyskać plamy powietrzne?

Drobiny powietrza są wykorzystywane do rzeźbienia w kamieniu, mebli, inżynierii lub rzemiosła. Czy można znaleźć na podwyższonych stronach, w miejscu takim jak Monarcha’s Bluff, a także w Brightwood, przez fabrykę Shockbulb.

Mogą to być również skałopodobny węzeł mineralny zwane Shockspir, które znajdują się w First Light, w Windsward i Monarch’s Bluff; Innym sposobem na ich znalezienie jest od Lightning Beetles, można je znaleźć w miejscach takich jak Edengrove lub Reekwater. Te zasoby są łatwe do znalezienia i zebrania.

Skąd wziąć drobinki ognia?

Możesz je znaleźć na kilka sposobów W świecie New Word istnieje prawdopodobieństwo, że możesz je zdobyć z roślin Dragonglory, łatwo znajdziesz je w mieście Windward, także w Scorchstone, które są węzłami wydobywczymi, które wydają się płonąć. znaleźć je na całym świecie.

Innym sposobem na ich zdobycie jest użycie ślimaka salamandry, można je znaleźć w Mokradłach Tkacza, w każdym złamanym lub zakrzywionym pniu drzewa. Są one szeroko stosowane w przepisach na rzeźbienie w kamieniu, Mobiliaries i Arcana.

Jak znaleźć owoce w Nowym Świecie?

W tej wspaniałej grze znajdziesz również setki rodzajów owoców i warzyw, które można łatwo znaleźć w pudełkach z zaopatrzeniem lub w wózku z żywnością, możesz je również znaleźć przejść przez handel wewnętrzna gra między graczami. Możesz także sadzić te rośliny i zbierać owoce później, jest to cecha gier z otwartym światem, podobnie jak Minecraft.

zagrożenia zasobów rolniczych

Gdzie można znaleźć przynęty na nocne gąsienice?

Przynęty służą do wabienia gąsienic i ich chwytania znajdziemy je na każdej plaży w grze, gdzie znajdziemy najwięcej kawałków krzemienia; przynęty mogą pojawić się, gdy szukamy i zbieramy te kawałki krzemienia, im bliżej wody, tym większe prawdopodobieństwo ich znalezienia, dlatego plaże są idealnym miejscem do ich łatwego zdobycia.

Jak zdobyć łodygę rzeżuchy wodnej w grze?

To tylko jeden z wielu zasobów, które znajdziesz w New World, to wyróżnia się niebieskawym blaskiemłodygę rukwi wodnej można stosunkowo łatwo zdobyć, wystarczy zebrać roślinę rukwi wodnej; rośnie wokół rzeki lub w stawach na całej mapie, a dzięki niebieskiej poświacie jest łatwy do zidentyfikowania w nocy. Aby to zebrać, musisz mieć 30 poziom umiejętności „żniwa”.