Skip to content

Jak umieścić zdjęcie na klawiaturze Instagram | Krok po kroku

11 de listopad de 2021

Instagram to aplikacja, która zrewolucjonizowała medium sieci społecznościowych. Obecnie ma miliony użytkowników, a to, co czyni go tak atrakcyjnym, to spontaniczność podczas edycji i udostępniania filmów i zdjęć w celu interakcji z obserwującymi. Ale także w aplikacji znajdują się wiele narzędzi, z których możesz skorzystać, takich jak klawiatura.

Możesz go spersonalizować, dodając obraz lub użyć niektórych aplikacji do personalizacji klawiatury. Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na ten temat i poznać wszystkie sposoby zmiany obrazu klawiatury, kontynuuj czytanie artykułu.

Jak mogę umieścić zdjęcie na klawiaturze na Instagramie?

Klawiatura Instagram jest szeroko stosowana, gdy chcesz umieścić komentarz lub skorzystać z innej funkcji Instagrama, więc warto ją dostosować. A platforma Instagram daje możliwość umieszczenia obrazu tła na klawiaturze. Zwróć szczególną uwagę na procedurę, aby dać ci osobisty i kreatywny dotyk na klawiaturze Instagrama.

Najpierw otwórz aplikację Instagram, a następnie kliknij sekcję Wiadomości bezpośrednie. Otwórz czat, otwórz klawiaturę i naciśnij trzy punkty. Następnie przejdź do Motywy. Zobaczysz tam różne predefiniowane motywy, z których możesz wybierać. Jeśli chcesz umieścić własne zdjęcie, kliknij Niestandardowe. A następnie kliknij Zaprojektuj nowy motyw, a następnie Rozpocznij.

Teraz musisz wybrać obraz, którego będziesz używać na klawiaturze, a także możesz zastosować inne ustawienia. Ułóż obraz i naciśnij Gotowe i zapisz wprowadzone zmiany. Po wykonaniu wszystkich kroków będziesz mógł zobaczyć obraz na klawiaturze. Ta zmiana zostanie wyświetlona na klawiaturze całego urządzenia mobilnego.

Jakie są sposoby zmiany zdjęcia klawiatury?

Obecnie, wraz z postępem technologii, na rynku dostępnych jest wiele aplikacji i narzędzi wbudowanych w urządzenia do wprowadzania modyfikacji i personalizacji klawiatury. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, opowiemy Ci o niektórych z tych sposobów zmiany klawiatury w telefonie komórkowym.

Z aplikacją do edycji klawiatury

Klawiaturę można dostosować, pobierając niektóre z istniejących aplikacji, aby zmienić jej tło i wygląd. Te aplikacje oferują różne opcje motywów do zmiany klawiatury.

Możesz znaleźć różne style, kolorowe motywy i różne style pisania. Pobierz aplikację na swoje urządzenie i zacznij z niej korzystać. Otwierasz aplikację, przechodzisz do motywy i przeniesie Cię do motywów aplikacji lub wybierz obraz ze swojej galerii, a następnie kliknij Zastosuj i naciśnij gotowe.

Pobieranie klawiatury SwiftKey

Możesz pobrać tę aplikację ze Sklepów Play lub App Store, jeśli masz iPhone’a. Ta klawiatura jest jedną z najczęściej używanych jako najlepsza wirtualna klawiatura, ma różne motywy, kolory i wzory. Wchodzisz do aplikacji, klikasz na trzy punkty, aby przejść do ustawień i stamtąd wybierasz motywy, wzory i kolory. Wybierz zdjęcie, ułóż je i na koniec kliknij gotowe. Możesz zobaczyć podgląd, a następnie dotknij Dostosuj.

używanie klawiatury swiftkey na telefonie komórkowym

Jakie wymagania musi spełniać zdjęcie, aby umieścić je na mojej klawiaturze?

Możesz użyć konkretnego zdjęcia do umieszczenia na klawiaturze, ale może ono nie spełniać wymagań dotyczących dopasowania do klawiatury. Powinieneś wiedzieć, że aplikacja, aby umieścić obraz na klawiaturze, pozwala dostosować rozmiar, wysokość, a także jasność obrazu.

Jeśli chcesz umieścić spersonalizowane ze swojej galerii lub zapisane na Dysku Google, zdjęcia Google … możesz to zrobić. Ponieważ możesz wybrać dowolne zdjęcie który chcesz wyświetlić na klawiaturze. Kiedy go dopasujesz lub w ramce, część zdjęcia, którą chcesz umieścić, zostanie odzwierciedlona na klawiaturze.

Widziałeś już, jak umieścić zdjęcie tapety na klawiaturze, masz wiele opcji dostosowywania wyglądu klawiatury, więc kiedy piszesz za pomocą wirtualnej klawiatury, możesz to zrobić stylowo i twórczo. W Internecie istnieje wiele aplikacji do dostosowywania klawiatury, pobierz tę, która najbardziej Ci się podoba. Odważ się wprowadzać innowacje i personalizować swoje urządzenie za pomocą tych narzędzi.

dołącz do naszego kanału telegram