Skip to content

Jak umieścić ulubione kontakty w „Asystencie Google” urządzenia?

4 de styczeń de 2022

Google ma aplikację na prawie wszystko, ma aplikacje do hostowania plików, tworzyć i edytować arkusze kalkulacyjne a nawet aplikacje do zapisywania kontaktów. Kontakty Google to jedna z najlepszych aplikacji, ponieważ synchronizuje się z asystentem głosowym i możesz dzwonić do kontaktów za pomocą prostych poleceń głosowych.

Do dzwonić do niektórych użytkowników za pomocą kontaktów Google zaleca się dodanie ich do ulubionych. Następnie pokażemy, jak po raz pierwszy zapisać kontakty w Google, ile jest ulubionych kontaktów, które można dodać do Google i jak dodać ulubione kontakty za pomocą asystenta Google.

Do dodaj ulubione kontakty w Google musisz trochę dodać, jeśli go nie masz. Jeśli masz konto Gmail i jesteś zalogowany w Google, możesz teraz dodawać kontakty do Google. Jest to coś prostego, co można zrobić w aplikacji „Kontakty Google” lub w witrynie Kontakty Google.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na telefonie komórkowym, zalecamy pobranie aplikacji, abyś mógł dostęp do wszystkich funkcji tej usługi. Z drugiej strony, jeśli prawie nie masz miejsca na komórce, nie ma problemu, skorzystaj z sieci. Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, jak kontakty są zapisywane w Google, zwróć uwagę na poniższe.

W razie potrzeby uzupełnij dane kontaktowe

Gdy wejdziesz na stronę Kontaktów Google, zobaczysz całe menu, w którym możesz robić, co chcesz z kontaktami. Kolejność tej aplikacji Google jest zaskakująca, ponieważ pozwala sortować kontakty według tagów, umożliwia ich eksport, a nawet import kontaktów.

Jeśli jednak nie masz ani jednego kontaktu, nie będziesz mógł ich zamówić ani nic w tym stylu. Zobacz, czego potrzebujesz utwórz nowy kontakt:

  1. Uruchom swoje urządzenie
  2. Otwórz przeglądarkę i przejdź do sieci kontaktów Google lub aplikacji Kontakty Google
  3. Tam znajdź i wybierz opcję „Utwórz nowy kontakt”
  4. Po naciśnięciu „Utwórz nowy kontakt” wyświetlą się opcje „Utwórz kontakt” i „Utwórz wiele kontaktów”. Wybierasz tylko ten, który mówi „Utwórz kontakt”, jeśli chcesz utworzyć tylko jeden
  5. W opcjach, które zostaną pokazane poniżej umieścisz nazwę kontaktu, nazwisko kontaktu, numer telefonu i kilka innych danych, które masz o tej osobie
  6. Następnie dodaj zdjęcie osoby, jeśli masz
  7. Aby zakończyć, kliknij „Zapisz”, a kontakt zostanie natychmiast zapisany

Spowoduje to dodanie kontaktów do Kontaktów Google. Jeśli chcesz dodać kontakty z komputera, możesz to zrobić jeśli masz dostęp do strony kontaktowej z sesją zalogowaną do Twojego konta Google.

logo kontaktów google

Liczba ulubionych kontaktów, które możesz dodać w sieci kontaktów Google, jest nieograniczona. Tam, jeśli chcesz, dodaj 100 kontaktów do sekcji ulubionych i aplikacja Google nie postawi Cię w żaden sposób. To, co ogranicza, to liczba powtarzających się kontaktów, ponieważ konieczne jest ich wyeliminowanie.

Jeśli masz wystarczająco dużo osób w kontaktach, rozwiązaniem na wszystko jest przejście do sekcji „Popraw i połącz”, zobacz listę osób powtarzających się i popraw zmiany. Należy zauważyć, że z kontakty google Możesz nawet nadać pseudonimy swoim zarejestrowanym kontaktom.

Kiedy często korzystasz z Asystenta Google dobrze jest dostosować niektóre rzeczy, aby poprawić jego wydajność. Na przykład w przypadku połączeń zaleca się dodanie do „Ulubionych” lub lepiej „Polecanych” wszystkich osób, do których zawsze dzwonisz.

Umożliwi to Asystentowi Google zlokalizowanie z szybko i natychmiast do każdego z kontaktów, do których najczęściej dzwonisz.

Gdy kontakt znajduje się w sekcji „Polecane”, okazuje się, że jest to dużo łatwiej dla Asystenta Google nawiązać połączenie. Aby zadzwonić do osoby korzystającej z Asystenta Google i znaleźć kontakt należy zwrócić uwagę na kolejne dwa podtematy.

telefon komórkowy z asystentem google

Korzystanie z głosu Google

  1. Uruchom swój telefon komórkowy
  2. Aktywuj Tłumacza Google
  3. Powiedz „OK Google, zadzwoń do (nazwa kontaktu)”

To wszystko, co należy zrobić, aby zadzwonić do polecanego kontaktu za pomocą Asystenta Google. Jeśli zrobisz dokładnie to, co zostało powiedziane, nie będziesz miał absolutnie żadnych problemów.

Wprowadzanie „Twoich ulubionych”

Z ulubionych o wiele prostsze jest wykonywanie połączeń, wystarczy otworzyć aplikację, wejść do sekcji „Kontakty” i na górze będzie kontakt. Wszystkie Twoje ulubione kontakty będzie na górze tej sekcji. Przy okazji należy zauważyć, że jeśli masz problemy z zaznaczeniem kontaktu, musiałbyś udać się do pomocy technicznej Google.

dołącz do naszego kanału telegram