Skip to content

Jak umieścić tarczę Realu Madryt lub Barcelony jako zdjęcie profilowe na Facebooku?

14 de listopad de 2022

Rywalizacja między fanami Real Madryt i Barca To nigdy się nie kończy, dlatego za każdym razem, gdy pojawia się „El Clásico”, możemy umieścić na profilu na Facebooku tarczę Realu Madryt lub FC Barcelony.

Funkcjonalność ta została uruchomiona w listopadzie 2015 r. i pozwala pokazać swoje poparcie dla ulubionej drużyny, gdy zbliża się duże wydarzenie sportowe (widzieliśmy to również z tarczami Real Madryt i Atletico Madryt pod koniec Liga Mistrzów).

Facebook stara się dostosować do gustów każdego kraju i wie, że w Hiszpanii piłka nożna jest królem sportu, a Real Madryt i FC Barcelona to drużyny, które najbardziej fani się gromadządlatego też chcą mieć swój udział i przyczynić się, aby każdy mógł kibicować swojej drużynie również za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, możesz chronić swój wizerunek profilowy.

Umieść tarczę Realu Madryt lub FC Barcelona na profilu na Facebooku dla Clásico

Aby następnym razem, gdy zagrasz w Clasico, nie będziesz zaskoczony, wyjaśniamy, jak musisz zrobić, aby umieścić tarczę Realu Madryt lub FC Barcelona na profilu na Facebooku.

Możesz dokonać zmiany, gdy Facebook włączyć tę funkcję, która zwykle znajduje się w dni przed spotkaniem. Sama aplikacja poinformuje Cię, że możesz wesprzeć swój zespół, ale będziesz też wiedział, że nadszedł czas, kiedy zaczniesz widzieć, że Twoje kontakty zmieniają zdjęcie profilowe, możesz pobrać zdjęcia ze stron internetowych.

umieść zdjęcie profilowe Real Madryt

Po włączeniu funkcji zmiany profilu musisz wprowadzić sekcja twarzy gry i tam zobaczysz dostępne opcje. Wybierasz ten, który chcesz, a po lewej stronie ekranu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje zdjęcie profilowe. Jeśli Ci się spodoba, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas, w którym Twoje zdjęcie profilowe ma pozostać zmodyfikowane, i kliknąć „Użyj jako zdjęcia profilowego”, możesz ustawić swój obraz jako prywatny.

To takie proste, wiesz, jak umieścić tarczę Real Madryt czy FC Barcelona na profilu na Facebooku, jeśli chcesz wesprzeć swoją ulubioną drużynę.

Poznaj oficjalną aplikację Barcelony i Realu Madryt

Oficjalna aplikacja FC Barcelona

Jest to oficjalna platforma używana przez fanów tej renomowanej drużyny piłkarskiej, która oferuje wiele funkcji i ciekawych rzeczy dla tych, którzy ją pobierają.

Jak możliwość sprawdź dane wszystkich graczy które tworzą ten hiszpański klub sportowy lub obejrzyj ze szczegółami najlepsze mecze w jego historii z momentami, które go scharakteryzowały i uwieczniły.

Ponadto od czasu do czasu oferuje swoim konsumentom możliwość: wygraj specjalne nagrody poprzez loterie i minigry zaprogramowane na tej samej wspaniałej platformie.

Ale również zawiera sklep cyfrowy gdzie użytkownicy mogą kupować wszelkiego rodzaju towary o Barcelonie z rabatem do 50% dla tych, którzy kupują pakiet Premium w tej samej aplikacji.

Aplikacja Real Madryt

Jest uważana za najlepszą aplikację dedykowaną fanom tego konkretnego hiszpańskiego klubu sportowego, który jest zawsze w wiadomościach ze względu na doskonałe wyniki w swoich meczach.

Pozwala swoim użytkownikom uzyskać zdalny dostęp do kanału telewizyjnego Realu Madryt ze swojego sprzętu telefonicznegogdzie mogą przejrzeć pełny harmonogram na ten dzień, aby mieć świadomość meczów tego zespołu lub innych programów, które są również nadawane za jego pośrednictwem.

też to samo posiada własny sklep cyfrowy gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju produkty tematyczne dotyczące Realu Madryt, takie jak koszule, pluszaki, piłki, karty, między innymi z lokalnymi usługami wysyłkowymi i dostawczymi.

Innym interesującym punktem tej cyfrowej platformy jest to, że jej twórcy zwykle przeprowadzają w niej specjalne loterie dla jej użytkowników.

Jak widać, to wszystkie dane o korzyściach, jakie można uzyskać, instalując te świetne aplikacje na smartfony dedykowane tym 2 drużynom piłkarskim.

Są one uważane przez wielu ludzi, a zwłaszcza ich fanów, za największych tytanów hiszpańskiego futbolu międzynarodowego i europejskiego. Jeśli chcesz wnieść coś więcej na ten temat, możesz podzielić się tym w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram