Skip to content

Jak umieścić naklejki w stanach Facebooka? – Komentuj z animacjami

14 de listopad de 2021

Gdybyśmy mieli porównać funkcje sieci społecznościowych jakiś czas temu z funkcjami dzisiejszymi, zauważylibyśmy, że istnieje wiele różnic. W dzisiejszych czasach wszystkie sieci społecznościowe mają o wiele więcej funkcji niż wcześniej. Wynika to głównie z wymagania użytkowników, dzięki czemu wszystko jest lepsze.

Jedna z rzeczy, która najbardziej wyróżnia się w dotyczące nowych funkcji które zostały zaimplementowane na Facebooku, to umieszczanie naklejek. Naklejki te można umieścić w wielu miejscach, nawet w opowiadaniach. Następnie pokażemy, jak zaktualizować Facebooka, aby przesyłać historie z naklejkami, jak umieszczać naklejki i inne rzeczy.

Jak zaktualizować Facebooka, aby wchodzić w interakcje z naklejkami w relacjach na Facebooku?

Nowością jest funkcja Facebooka, która umożliwia umieszczanie naklejek na historiach. Z tego powodu to jest to jeśli masz nieaktualną aplikację, nie pojawi się ona nigdzie taka funkcja. Jedyne, co musisz zrobić, aby zaktualizować aplikację Facebook, to postępować zgodnie z następującym procesem:

 • Włącz telefon, wprowadź jego ustawienia i poszukaj sekcji „Aplikacje”.
 • W „Aplikacjach” naciśnij sekcję o nazwie „Zarządzać aplikacjami„.
 • Wchodząc do „Zarządzaj aplikacjami”, poszukaj aplikacji Facebook, naciśnij ją, a następnie naciśnij miejsce, w którym jest napisane „Odinstaluj”.
 • Po zakończeniu dezinstalacji wejdź do aplikacji Sklep Play
 • Znajdź aplikację Facebook i zainstaluj ją.

Dzięki tej metodzie będziesz mógł zaktualizować Facebooka do najnowszej wersji bez pozostawiania zapisanej aplikacji stare dane z poprzedniej wersji. Należy zauważyć, że dzięki nowej wersji Facebooka możesz czatować bez konieczności pobierania Messengera. I nie tylko będziesz mógł rozmawiać z jedną osobą, ale będziesz miał również dostęp do tworzenia czatów grupowych, aby rozmawiać z kilkoma znajomymi jednocześnie.

Jak umieścić naklejki z efektami w relacjach na Facebooku?

Gdy masz już aplikację tej platformy w jej najnowszej wersji, która wyszła, wystarczy naucz się umieszczać naklejki w dowolnym miejscu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które podamy poniżej, a zobaczysz, jak przesyłać historie z tego typu rzeczami:

 • Po pierwsze, musisz zalogować się na swoje konto na Facebooku, a następnie kliknąć w miejscu „Dodaj historię” i wybrać zdjęcie, które chcesz przesłać.
 • Mając to, będziesz szukać opcji o nazwie „Naklejki”’, gdy zobaczysz tę opcję, naciśnij ją i wybierz sekcję naklejek w zależności od tego, który chcesz umieścić.
 • Facebook umożliwia umieszczanie naklejek publikacji, czasu, a także etykiet dla innych osób. Wybierasz preferowany typ i umieszczasz go.
 • Po wybraniu go, umieść go w dowolnym miejscu na zdjęciu, a kiedy wszystko będzie gotowe, kliknij w miejscu „Udostępnij teraz”.

osoba korzystająca z facebooka

Przy tym wszystkim te zdjęcia byłyby już przesyłane za pomocą naklejek na Facebooku. Za każdym razem, gdy chcesz przesłać zdjęcie z tego typu opcjami, po prostu musisz wykonać cały proces, o którym wspomnieliśmy wcześniej. Teraz oprócz przesyłania zdjęć w relacjach z naklejkami możesz także komentować posty za pomocą naklejek.

Jak komentować posty za pomocą naklejek na Facebooku?

Gdy ktoś opublikuje posta, możesz go skomentować za pomocą naklejek. Takie rzeczy można zrobić z platformy Instagram a także z platformy Facebook.

Zwróć jednak uwagę na poniższy proces, ponieważ pokażemy Ci, jak komentować tego typu posty z komputera z systemem operacyjnym Windows lub Mac. jak robić takie komentarze z telefonami z systemem Android lub, jeśli nie, systemem iOS.

Z komputera z systemem Windows lub iPhone’a

W przypadku komputerów, niezależnie od posiadanego systemu, dostęp do Facebooka można uzyskać za pośrednictwem Facebook Web. Zdecydowana większość osób posiadających komputery ma zainstalowany system operacyjny Windows 7 i dlatego nie mogą pobrać programu z Facebooka. Teraz wykonaj kroki, które wkrótce podyktujemy, abyś nauczył się komentować stany za pomocą naklejek

 • Zacznij od otwarcia przeglądarki internetowej na komputerze, wejdź na stronę Facebooka i zaloguj się.
 • Następnie kliknij małą strzałkę obok historii, aby zobaczyć je wszystkie.
 • Kiedy wizualizujesz wszystkie historie, znajdź ten, który chcesz skomentować i wybierz go.
 • Następnie ustaw się na pasku z napisem „Odpowiedz”, naciśnij ikonę w kształcie naklejki i wyślij tę, którą wolisz.

telefon komórkowy iphone

Za każdym razem, gdy chcesz odpowiedzieć na historię osoby naklejką z komputera, musisz wykonaj powyższe kroki. Ponadto, gdy chcesz odpowiedzieć na post za pomocą naklejek, musisz ustawić się na pasku, w którym umieszczona jest treść, i nacisnąć ikonę w kształcie naklejki.

Na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS

W aplikacji na telefon komórkowy niezależnie od posiadanego systemu, proces do naśladowania jest taki sam, jak w przypadku komputerów. Zobaczmy to jeszcze raz:

 • Otwórz aplikację na swoim telefonie komórkowym.
 • Ustaw się na pasku „Odpowiedz” zawierającym post, do którego chcesz umieścić naklejkę.
 • Naciśnij małą ikonę z uśmiechniętą buzią, wybierz rodzaj naklejek, które chcesz i wyślij.

Jeśli nie widzisz opcji umieszczenia naklejek w dowolnym miejscu, będziesz musiał wyczyścić pamięć podręczną aplikacji lub, jeśli nie zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji. Należy zauważyć, że przy tego typu naklejkach możesz połączyć swoją odpowiedź ze skrótami takimi jak NTP czy GG.

dołącz do naszego kanału telegram