Skip to content

Jak umieścić lub wstawić link w komentarzu na Facebooku? (Przykład)

23 de luty de 2021

Dla tych, którzy mają największy trend wśród różnych sieci społecznościowych na Facebooku, w tym artykule dowiesz się o różnych sposobach umieszczania lub wstawiania linków w komentarzach na Facebooku i który również wygląda najbardziej atrakcyjnie.

Jedną z mocnych stron Facebooka, dzięki której jest liderem na rynku mediów społecznościowych, jest zdolność wychwytywania potrzeb, obawy i cechy szczególne milionów użytkowników.

Facebook stale śledzi to, co lubią jego użytkownicy, aby być na bieżąco i dostosowywać się do wymagań i wymagań coraz bardziej konkurencyjnego świata sieci społecznościowych.

Na Facebooku jest wiele komentarzy, które z biegiem czasu możesz umieścić na Facebooku, a jeśli w dowolnym momencie chcesz zobaczyć swoje komentarze, Facebook umożliwia ponowne ich przejrzenie.

Publikuj atrakcyjne treści

Jeśli my, użytkownicy Facebooka, powinniśmy zwracać na coś uwagę, czy robimy to osobiście, a bardziej, kiedy zarządzamy marką, jest to jedna z treści, które stale publikujemy za pośrednictwem tej sieci społecznościowej.

Ludziom zależy, aby publikowane treści były nie tylko atrakcyjne na pierwszy rzut oka, ale także interesujące i przykuwały ich uwagę. Dziś pokażemy, jak wstawić link w komentarzu na Facebooku.

Co to oznacza, jak ważna jest forma i tło treści, które ludzie publikują na Facebooku. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest uchwycenie pierwszego widoku obserwujących link utworzony z obrazów oraz kreatywnego i innowacyjnego projektu. Jednocześnie oferuj treści, które zachęcają tych, którzy podążają za Tobą, do zatrzymania się i przeczytania w całości.

Jednym z tych sposobów jest wstawianie linków w komentarzu lub poście na Facebooku. Jest to praca, do której przygotowują się marketerzy cyfrowi, ale każdy może ją również wykonać w swojej dziedzinie. Nawet jeśli masz sklep cyfrowy, możesz dodać linki do Instagrama na swoim Facebooku.

Jak wstawić link w komentarzu na Facebooku?

Oto prosty sposób kroki, które należy wykonać, aby umieścić lub wstawić łącze w komentarzu na Facebooku.

  • Najpierw otwórz konto na Facebooku, na którym planujesz pracować. Idziesz do linku, kopiujesz go i wstawiasz do biografii strony, znajdującej się u góry.
  • Zwykle, gdy robisz tego typu „Kopiuj i wklej”, Adres źródłowy odsyłacza, czyli adres URL, przylega do treści, która przedstawia nieestetyczny obraz dla oka, a jednocześnie zajmuje miejsce na dobry projekt.
  • Jak z adresem URL, obrazy i grafiki uwzględnione w tym, są one również dodawane automatycznie podczas kopiowania i wklejania łącza. W tym sensie idealnym rozwiązaniem jest dostosowanie tych aspektów publikacji lub podglądu przed opublikowaniem jakichkolwiek treści, dla których istnieje kilka opcji dostosowywania.

Możesz nawet udostępniać posty na Facebooku, które nie dają opcji udostępniania.

Wykonaj poniższe czynności

  • W przypadku zdjęć możesz dodawać lub usuwać obrazy, które pojawiają się w podglądzie, prostym „kliknięciem” na grafice, aby ją wyłączyć. Jeśli z drugiej strony chcesz dodać zdjęcie, naciśnij klawisz + i załaduj wybraną grafikę.

NIEBIESKIE TŁO NA FACEBOOKU

  • Aby usunąć lub dodaj wideo do podgląduprocedura jest podobna. Ustawiasz się na wideo, które pojawia się w podglądzie i dajesz opcję wyłączenia. W przypadku, gdy chcesz dodać, lokalizujesz wideo w pliku, w którym się znajduje, i dajesz opcję +, aby włączyć go w podglądzie.
  • Wreszcie masz możliwość edycji tekstu, który pojawia się w linku źródłowym i to jest domyślnie dodawane podczas wykonywania procedury kopiowania i wklejania. W takim przypadku wystarczy zacieniować wspomniany tekst i napisać tekst zgodnie z własnymi preferencjami.

W ten sposób zostały pokazane kroki, aby umieścić lub wstawić link lub komentarz na Facebooku. Spraw, aby linki, które publikujesz w tej sieci społecznościowej, były jak najbardziej interesujące, zarówno z estetycznego punktu widzenia, jak i samej treści, aby każdego dnia zdobywać więcej obserwujących.

Jako kolejna strategia marketingowa masz również możliwość umieszczania linków reklamowych lub kont na Facebooku na stronie internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram