Skip to content

Jak umieścić lub używać filtra twarzy Disney Princess na Snapchacie

18 de Maj de 2021

SnapChat jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych, dzięki innowacyjnemu systemowi przesyłania wiadomości, w której wyróżnia się, ponieważ nie musimy komunikować się słowami z innymi. Ale po prostu wyślij zdjęcie czegokolwiek lub okazywanie uczucia, aby druga osoba Cię zrozumiała i wiedziała, o czym mówisz.

Komunikowanie się za pomocą zdjęć, obrazów i filmów to nowa moda iw pewnym sensie wszyscy się z nim integrujemy, a SnapChat uczestniczy w tych wydarzeniach. Z biegiem czasu coraz więcej osób dołącza do tych społeczności i dołącza do zespołu, aby wyrazić swoje uczucia w formacie zdjęć i wideo.

Coś, co my użytkownicy tej aplikacji uwielbiamy, to filtry i efekty, które zawiera, w ten sposób nie tylko ozdabiamy nasze obrazy tekstem, rysunkami i emoji, ale możemy zrobić selfie z efektem jednorożca, koroną kwiatową, ułóż naszą twarz jak księżniczka Disneya i więcej.

Zgadza się, z tymi niesamowite efekty możesz umieścić swoją twarz jak księżniczka Disneya. Jeśli zawsze chciałaś zostać księżniczką, to jest moment, w którym Twoje marzenie może się spełnić.

Do czego służy nowy filtr Cartoon Face Snapchata?

Jak mówi tytuł, filtr pozwala nam sprawić, by nasza twarz wyglądała jak z kreskówki i staje się trend w sieciach społecznościowych ostatnio. Ponadto nie tylko stawia na tobie twarz księżniczki, ale możesz ją wypróbować na swoich pupilach, efekt dotyczy każdego.

Efekt stał się tak sławny w sieciach społecznościowych, że Instagram wypuścił własny efekt Cartoon Face, dzięki czemu użytkownicy Instagrama mogą się nim cieszyć i przesyłać swoje słynne filmy. Jak również inne sieci społecznościowe mają własne efekty Mówimy Ci, że możesz również robić efekty na Snapchacie, abyś sam mógł coś zmienić w dziedzinie filtrów, a dlaczego nie, może nawet stać się popularny i jest bardzo znany na całym świecie.

Użyj efektu księżniczki Disneya na SnapChat

W tym artykule wyjaśnimy Ci krok po kroku jak korzystać z efektu księżniczki Disneya. Ale przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że aby użyć efektu, musisz mieć zainstalowaną aplikację SnapChat, ponieważ ten efekt jest oryginalny dla aplikacji. Jeśli nie masz aplikacji, będziesz musiał pobrać i zainstalować Snapchata, aby móc cieszyć się nie tylko filtrem księżniczki, ale także wieloma efektami i filtrami, które ma aplikacja

Jak zrobić twarz Disneya z nowym efektem SnapChat

Przede wszystkim musimy otworzyć aplikację SnapChat i kliknąć ikonę „buźki”, która znajduje się po prawej stronie przycisku, aby robić zdjęcia. Wybierać „odkrywać” który jest poniżej wszystkich filtrów. Używamy przeglądarki, ponieważ w tej aplikacji dostępnych jest wiele filtrów. Piszemy w wyszukiwarce „Cartoon Face”.

Po wybraniu tego efektu możemy go użyć na naszej twarzy lub na twarzy naszych zwierząt. Musimy wziąć pod uwagę następujące opcje, które przynosi filtr. Po prawej stronie ekranu pojawią się opcje umożliwiające modyfikację twarzy naszej księżniczki. Możesz modyfikować kolor oczu, kształt rzęs i brwi, nadając im kolor, który lubisz najbardziej.

Na środku ekranu będzie przycisk do nagrywania filmów w SnapChat lub robienia zdjęcia z filtrem tej wspaniałej aplikacji. Po wykonaniu zdjęcia lub filmu będziemy mogli je edytować, dodawanie tekstu, emotikonów lub rysowanie rzeczy, które chcemy i więcej ustawień, które aplikacja musi uczynić bardziej zabawną i atrakcyjną.

aplikacja na telefon snapchat

Na koniec nie zapomnij udostępnić swojego zdjęcia lub filmu znajomym i innym kontaktom w aplikacji, ponieważ ten filtr sprawia, że ​​wszyscy wyglądamy bardzo zabawnie. Masz również możliwość pobrania wideo bezpośrednio z aplikacji, aby móc udostępniać go w innych sieciach społecznościowych. Wykonaj wszystkie wyjaśnione kroki, aby móc podjąć idealne zdjęcie księżniczki Disneya.