Skip to content

Jak umieścić lub umieścić wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe na Tinder Bardzo proste!

5 de kwiecień de 2021

Nawiązuj przyjaźnie i flirtujTo opcje, które uzyskuje się tylko pod warunkiem dobrej prezentacji, wygląd to nie wszystko, ale może to być łącznik z drugą osobą.

Dlatego zawsze stara się umieścić najlepszy obraz dla profilu wszystkiego, co nas reprezentuje. A świat aplikacji randkowych nie będzie wyjątkiem od reguły.

Ale z kolei biegamy z dodatkowym stresem jakie zdjęcie umieścić na naszym profilu na Tinderze, ponieważ prawdą jest, że w kilku przypadkach niektóre pozy i kąty nie sprzyjają nam, gdy otrzymujemy dopasowanie.

Więc dajemy Ci rozwiązanie tego rozczarowania, zapomnij o zdjęciach i wybierz wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe na Tinderze. Nie jest to wcale łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Kontynuuj czytanie tego artykułu, aby poznać wszystkie szczegóły procesu, którego musisz przestrzegać.

Chcesz zrobić dobre wrażenie na Tinderze?

Wszyscy musimy wchodzić w interakcje, wiedzieć, porozmawiać z kimś w pewnym momencie życia, aby to zrobić szukaj czegoś więcej niż rozrywki, czy to przyjaźń, czy więź głębiej przeniknięta z emocjonalnego lub fizycznego.

Tak więc używany jest Tinder, który jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych aplikacji poznawaj ludzi i flirtuj w internecie.

Będą tacy, którzy nie chcą się rejestrować, ponieważ nie mają lub nie chcą, aby ich numer telefonu był znany osobom trzecim, ale możemy zarejestrować się na Tinderze bez podawania numeru telefonu. W ten sposób odkładamy na bok tę udrękę, aby przejść do tego, który nas zachęca, do umieść wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe na Tinderze z myślą o rozwiązaniu potrzeby robienia dobrego wrażenia

Będzie to istotne, z dwóch aspektów, pierwszy, ze względu na nieodwołalną pracę sadzenia, pozostawiającą naszą najlepszą obecność, pamiętajmy, że obraz jest wart tysiąca słów, to wyobraź sobie, ile wart może być film lub GIF.

Drugim aspektem jest dotarcie do tych, którzy zdecydowali się na stałe wyeliminować Tindera, aby zobaczyć straciłeś wszystkie swoje nadzieje.

Korzystanie z wideo lub GIF-a uwolni nas od żalu z powodu wyboru zdjęcia spośród kilkudziesięciu, które możemy zrobić, w długiej drodze do wyboru idealnego. Wszyscy wiemy, że może to być trochę przytłaczające, więc wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe Daje nam to duże korzyści przy robieniu dobrego wrażenia. Oprócz niektórych walorów estetycznych zaznaczono jako zalety.

Estetyczne zalety filmów lub GIF-ów jako zdjęcia profilowego na Tinderze

Kąty, pozy, uśmiechy i poczucie naturalności są elementy, które musi mieć każde zdjęcie być pozytywnym estetycznie. Ale wszystko to można odłożyć na bok, aby być praktycznym i po drodze, mając lepsze wyniki.

przesuń palcem na krzesiwo

Udawany uśmiech, a co gorsza, konieczność udawać, że fotografowana jest naturalność, obejmuje cały proces analizy świateł, cieni, kątów, póz i tym podobnych, są tacy, którzy mają to wszystko jako trend lub prawie wrodzony styl. Ale zdecydowana większość nie ma go lub nie była w stanie go rozwinąć. Rozwiązaniem są filmy lub GIF-y.

Zabierają na własność wszystko, co pijesz lub rozwijać dla dobrej estetykii konglomerują to w formie wideo, to znaczy wielkiej sekwencji obrazów z dużą szybkością, jeśli chcemy to zobaczyć w ten sposób.

Nie musisz się martwić o fałszywe naturalne czy sztuczne uśmiechy, filmy lub GIF-y pokażą to wszystko tak, jak jest, w namacalnej próbce pięknej rzeczywistości, w której żyjemy i nosimy.

Jak umieścić lub umieścić wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe na Tinderze?

Jeśli przeglądasz swój profil na Tinderze i zdecydujesz, że rzeczywiście najlepiej jest umieścić wideo lub GIF-a, ale zdajesz sobie sprawę, że taka możliwość nie jest dostępna gołym okiem, to z elementarnego powodu. Musisz zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. Po zaktualizowaniu wykonaj te proste Kroki, aby umieścić wideo lub GIF jako zdjęcie profilowe:

  1. Utwórz wideo lub GIF
  2. Przejdź do swojego profilu na Tinderze
  3. Kamera pojawi się na środku, wejdź do niej
  4. Wybierz przedmiot
  5. Dodaj i zapisz zmiany

dołącz do naszego kanału telegram