Skip to content

Jak umieścić lub dodać film z okładki na osobistym Facebooku? (Przykład)

23 de luty de 2021

Aplikacja na bieżąco dokonuje aktualizacji, w takim przypadku masz możliwość nauczenia się, jak wstawiać lub dodawać osobisty film w tle na Facebooka.

Facebook od dawna mocno stawia na wideo, treści audiowizualnych jest coraz więcej i daje nam coraz więcej możliwości ich wykorzystania.

Teraz przychodzi z wiadomościami i już pozwala nam umieścić wideo w naszym nagłówek lub okładka, a także na naszej stronie.

Teraz można utworzyć okładkę dla Facebooka za pomocą programu Photoshop CC, a nawet okładkę wydarzenia na Facebooku za pomocą Canva. Ale teraz poziom może na razie wzrosnąć, prześlij film.

Otwiera to cały świat możliwości, ponieważ masz możliwość powiedzieć o wiele więcej rzeczy niż za pomocą prostego obrazu. Ucząc się z tego samouczka, uruchom, aby usunąć zdjęcie okładki z profilu na Facebooku i dodać swój film.

Na przykład masz możliwość opublikowania prezentacji wideo, w której dowiesz się, kim jesteś, co robisz i dlaczego. Warto dać „polubienie” w swoim Okładka Facebooka.

Możesz nawet wykonać karuzela zdjęć pokazując swoje produkty, obiekty lub portfolio w zależności od tego, czy chcesz coś promować, czy sprzedawać.

Umieść lub dodaj okładkę wideo na osobistym Facebooku

Dzięki tej opcji masz możliwość utwórz i opublikuj animowany gif na okładce Facebooka jako rodzaj krótkiego filmu, aby nadać mu bardziej zabawny charakter.

Aby umieścić lub dodać okładkę wideo na Facebooku, wystarczy wykonać następujące kroki, które zostawię poniżej:

  • Najpierw musisz wejść na stronę internetową urzędnik Z Facebooka.
  • Teraz zamierzasz się zalogować (jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej).
  • Musisz przejść do swojego profilu na Facebooku, w sekcji swojej okładki i wybrać w niej ikonę do zmienić obraz.
  • Tutaj będziesz mógł wybrać zdjęcie z galerii, wybrać zdjęcie lub przesłać swój film.
  • Teraz po prostu musisz wybierz swój film i gotowy.

Specyfikacja techniczna

Zasadniczo specyfikacje techniczne dotyczące dodawania wideo do okładki są takie, że wideo ma rozmiar 820 x 312 pikseli. Ale masz też tę przewagę, że możesz prześlij film w dowolnym rozmiarze a później możesz przenieść go do okna.

Jeśli chodzi o określony czas filmu. Minimalna długość Twojego filmu powinna wynosić 20 sekund a maksymalna kwota w sekundach to 90.

Film, który wybrałeś, będzie grać w pętli (po zakończeniu rozpocznie się od nowa) i bez dźwięku, ale da ci możliwość aktywacji dźwięku, kiedy tylko chcesz.

Więc nie czekaj, aż wszyscy będą mieli plik okładka wideo na Facebooku skorzystaj z okazji, aby zaskoczyć swoich obserwujących i być jednym z pierwszych.

Zmień okładkę wideo na osi czasu

Masz również możliwość umieszczenia lub dodania filmu w tle na Facebooku, korzystając z osi czasu po wykonaniu poprzedniego kroku. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

  • Po przesłaniu pliku wideo otrzymasz wiadomość, że jest on już dostępny do oglądania.
  • Teraz przejdź do swojej osi czasu, kliknij «Plus„I wtedy”Filmy«.
  • Teraz w prawym górnym rogu zobaczysz ikonę ołówka. Kliknij na nią i wybierz «Edytuj ten film«.
  • Wybierz ten, który Ci się podoba i kliknij przycisk «Trzymać«.

Po co używać wideo na okładce Facebooka?

Kiedy ludzie logują się do Twojego osobistego profilu lub odwiedzają Twoją stronę na Facebooku, obraz lub zdjęcie twojej okładki jest jedną z pierwszych rzeczy, które najbardziej zwraca uwagę.

Nowe osoby odwiedzające Twój profil mogą kierować się Twoim zdjęciem na okładkę, ponieważ może to być pomocne, ponieważ możesz opublikować swoją historię w ciągu zaledwie sekundy lub reprezentować swoją markę.

Aby uzyskać lepszą pomoc, idealnym rozwiązaniem jest użyj krótkiego filmu który może reprezentować to, co chcesz tak bardzo pokazać, co z pewnością będzie znacznie lepsze niż zwykłe zdjęcie.

dołącz do naszego kanału telegram