Skip to content

Jak umieścić kolorowe tło na Facebooku, aby opublikować moje statusy

9 de kwiecień de 2021

Facebook jest przedstawiany jako globalna wioska lub najbliżej takiej, w której wszyscy się łączą i współdziałają. Oczywiście podlega to wszystkim środkom bezpieczeństwa i ograniczeniom, które użytkownicy ustawieni dla swoich profili na Facebooku, których jest coraz więcej. Utworzenie konta na Facebooku to coś, co wszyscy zrobiliśmy lub wszyscy myśleliśmy o zrobieniu.

I więcej z całą serią aktualizacji, więc zawsze konieczne jest zaktualizowanie Facebooka do najnowszej wersji. Dla ciesz się wszystkimi korzyściami i nowymi działaniami które są tworzone na popularnej platformie społecznościowej. Niezależnie od tego, czy jest to wersja powszechna, czy wersja Lite, co oczywiście pociąga za sobą różnice między nimi.

Ale jest coś szczególnego, co zdobi użytkowników Facebooka i to statusy lub historie, które próbują przesłać je z komputera. Istnieje bardzo uderzająca możliwość umieścić na Facebooku kolorowe tło, aby publikować statusy. W tej przestrzeni pokażemy, jak to zrobić. Dla większej przyjemności z korzystania z Facebooka.

Jakie są statusy na Facebooku?

To jest tak zróżnicowana platforma podlega wielu funkcjom i możliwościom, którą użytkownicy cieszą się w dużym stopniu, nie na próżno można powiedzieć, że jest to najpopularniejsza platforma społecznościowa na świecie. Jego użycie będzie bezpośrednio powiązane ze smakiem i preferencjami, jakie przypisują mu internauci.

Oczywiście, że niektórzy z nich są związane z tematyką reklamylub informacje. W tym sensie oferowana jest bardzo atrakcyjna możliwość, jaką jest wizualizacja publikacji, o ograniczonym i krótkim czasie, czyli dwudziestoczterogodzinnej trwałości. Tam, gdzie można opublikować wszystkie serie publikacji i zostaną one automatycznie wyeliminowane po upływie ustalonego okresu.

Wszystko pod normy współżycia i braterstwa które są stosowane w interfejsie Facebooka. Ale stany nie są ukierunkowane tylko na kwestie reklamowe, wszystkie będą obejmować szereg czynników o prawie niewyczerpanym charakterze lub przynajmniej zbyt rozległych, aby można je było omówić w krótkich słowach.

Rogi z kolei stają się elementami wyzwolenia dla napięcia emocjonalnego, w którym ludzie puszczają swój ładunek ze znajomymi z platformy społecznościowej. Facebook ceni i jest tego wszystkiego świadomy, dlatego wspiera wszystko, a także oferuje możliwości przeniesienia go na poziomy poprawy estetyka bardzo ważna. Podobnie jak kolorowe tło.

Jak umieścić kolorowe tło na Facebooku, aby publikować statusy?

Ta czynność jest niezwykle prosta, ale jest możliwa tylko wtedy, gdy dostępna jest zaktualizowana wersja Facebookadlatego przed uruchomieniem należy sprawdzić, czy tak jest. W tym celu musimy przejść do sklepu z aplikacjami, czyli Sklepu Play. Tam idziemy skrajnie w lewo i wyświetlamy menu w formie paska.

dodaj tło kolorów do stanów facebooka

W jej ramach nie przechodzimy do linii aplikacji. Tam zobaczymy zainstalowane aplikacje, jeśli zielony przycisk nie jest wyświetlany, z opcją aktualizacji, to znaczy, że wszyscy jesteście gotowi do umieszczenia kolorowego tła do stanów.

Zweryfikowałem to, jeśli możemy przejść do ustaw kolorowe tła na statusy na Facebooku. Zaczynamy od otwarcia aplikacji. U góry widzimy serię ikon i opcji uporządkowanych liniami. Ale jest jeden w szczególności, który jest źródłem wszystkiego.

To pochodzenie to fragment tekstu, który mówi nam lub pyta, o czym myślimy. To jest początek umieć umieszczać stany z tłem. Musimy zacząć pisać to, co zamierzamy opublikować, a kiedy już to zrobimy, nadamy temu kolorowe tło.

Aby nadać mu kolor, musimy zobaczyć, jak u dołu ekranu, bezpośrednio pod tekstem, pojawią się sekwencja sfer o różnych odcieniach. Są to istniejące możliwości kolorystyczne. Musimy tylko wybrać ten, który najbardziej nam się podoba.

Zaleca się, aby kolor wybrany dla stanów na Facebooku, Postępuj zgodnie z tematem, który jest pisany, to znaczy, jeśli jest to temat oficjalny lub rygorystyczny, wybierz ciemne tony, a jeśli są to tematy bardziej nieformalne, idealnym rozwiązaniem jest wybranie jasnych tonów.

Po wybraniu tematu wystarczy podać klip do opublikowania i status będzie wyświetlany w kolorze, za kilka sekund.

dołącz do naszego kanału telegram