Skip to content

Jak umieścić kolorowe, pogrubione i pochylone litery w stanach na Facebooku

24 de czerwiec de 2023

Widziałeś to na ścianach innych użytkowników i zastanawiałeś się, jak umieścić kolorowe stany na Facebooku? To jedna z najnowszych funkcji głównego portalu społecznościowego na świecie. Rzeczywiście, poniżej pokażemy informacje bezpośrednio związane z nowymi kolorowymi stanami na Facebooku.

Kolorowe stany na Facebooku są tutaj na zawsze i właśnie z tego powodu chcemy pokazać Ci wszystkie szczegóły które mają związek z wykorzystaniem tego typu nowych stanów. Ta funkcja jest na razie dostępna z telefonów z Androidem, tak jak to już zostało zrobione z innymi aplikacjami, takimi jak aktywacja sprawdzania pisowni. Więc jeśli ta aplikacja nie działa dla Ciebie na iPhonie, nie powinieneś się martwić, po prostu trochę poczekaj.

Jak umieścić kolorowe stany na Facebooku

 • Wejdź na Facebooka z telefonu komórkowego z Androidem lub z komputera
 • Kliknij „O czym myślisz?” napisać nowy post
 • Napisz wiadomość, którą chcesz opublikować
 • Zobaczysz listę kolorów i musisz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba
 • Ten kolor zostanie zastosowany do tekstu, tła
 • Zobaczysz więc swoją wiadomość wraz z tym kolor tła
 • Kliknij Opublikuj i sprawdź wynik
 • Jeśli ci się nie podoba, możesz usunąć ten post i wypróbować inny kolor

Umieść kolorowe statusy na Facebooku to samouczek naprawdę proste, taki, który nie sprawia zbyt wielu problemów większości użytkowników, którzy mają doświadczenie z tą siecią społecznościową. Możesz samodzielnie nałożyć żądany kolor bez żadnych problemów. Oczywiście system nie zadziała, jeśli dodasz do publikacji linki, zdjęcia, filmy lub inne treści, miej to na uwadze.

Inne podobne wyszukiwania Te, które właśnie pokazaliśmy i które możemy zobaczyć na różnych forach i w sieciach społecznościowych, dotyczą:

 • Jak umieścić kolorowe stany na Facebooku na iPhonie
 • umieść kolorowe tło na facebooku
 • kolor tła facebook iphone
 • Kolorowe stany facebook ios
 • Posty na Facebooku mogą mieć kolorowe tło
 • Jak umieścić kolorowe litery na Facebooku
 • Kolor tła facebook ios czyli jak umieścić kolorowe tła na facebooku

Twórz kolorowe posty na Facebooku

Jedną z najczęściej używanych opcji jest umieszczanie publikacji z kolorami, można dodać dużą liczbę kolorów nie tylko tekst, ale nawet na dole statusu na Facebooku, w ten sposób wszystkie Twoje kontakty zobaczą wiadomość, która z pewnością wyróżni się na tle innych. Tak jak to dodaje energii Twojemu profilowi, stanie się również oryginalne, jeśli nauczysz się zmieniać czcionkę na ścianie. Są to dane, które pozwalają na posiadanie spersonalizowanego facebooka

Sposób na to nie jest skomplikowany i na pierwszy rzut oka masz wszystkie dostępne opcje, gdy tylko zamierzasz opublikować status. Przekonasz się, że jest to łatwiejsze niż możesz sobie wyobrazić iw mniej niż kilka minut będziesz w stanie to zrobić publikuj tyle, ile chcesz, z doskonałą kolorystyką.

Jak w bardzo prosty sposób umieścić kolorowe stany na Facebooku

Nie ma znaczenia, czy korzystasz z Facebooka z komputera, czy z telefonu komórkowego, wszystko jest takie samo.

To, co zamierzasz zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane O czym myślisz? Aby napisać nowy status, nowy post.

Zobaczysz listę kolorów, w taki sam sposób, w jaki widzisz ikonę zdjęć itp. Będziesz musiał po prostu wybrać żądany kolor który jest stosowany w tekście iw tle, Zobaczysz przykład, aby wiedzieć, jak to wygląda.

To, co musisz teraz zrobić, to po prostu kliknąć opublikuj jako całkowicie normalną publikację i to wszystko, to takie proste.

post na facebooku z kolorami

Kolorowe statusy na Facebooku

Ostatnio na Facebooku zaobserwowano wiele kolorowych stanów, jest to funkcja, która oczywiście przy odpowiednim użyciu może przyciągnąć uwagę dużej liczby osób za każdym razem, gdy wysyłasz publikację, zaleca się nie nadużywaj tej opcji aby nie wywołać szoku wizualnego.

Możesz użyć tej opcji w każdej ze swoich publikacji tyle razy, ile chcesz, ponieważ nie ma ona żadnych ograniczeń w tym zakresie. Być może jedyną rzeczą, którą można postrzegać jako „ograniczenie”, jest fakt, że tak jest tylko dla tekstu, więc jeśli dodasz coś jeszcze, czy to zdjęcia, filmy, linki itp. Nie zobaczysz wpływu kolorów na publikację.

dołącz do naszego kanału telegram