Skip to content

Jak umieścić Emoji Białego Serca na Instagramie? – Umieść to w swoich historiach

27 de październik de 2021

Jedną z najczęściej używanych aplikacji w ostatnich latach jest Instagram. Dzięki tej aplikacji możesz nie tylko wysyłaj bezpośrednie wiadomości, notatki głosowe lub nawiązywać połączenia, ale możesz także tworzyć publikacje, filmy na żywo i dodawać historie, po prostu zakładając konto i logując się na Instagramie.

Aby korzystać z tej aplikacji, nie musisz robić wielu rzeczy, może chcesz wiedzieć, do czego służy Instagram i jak to działa. Więc damy ci podgląd, dzięki tej aplikacji możesz zrobić duża różnorodność wydań do swoich zdjęć niezależnie od tego, czy zamierzasz przesłać je do swoich publikacji, czy po prostu chcesz je zapisać. Tutaj dowiesz się, jak dodać emotikony do swoich zdjęć Insta przed ich przesłaniem.

Jakie jest znaczenie białego serca w różnych sieciach społecznościowych?

Zwykle, gdy używamy emoji, dzieje się tak dlatego, że ma znaczenie. W sieciach społecznościowych są używane nieskończoność emotikonów a wśród najczęściej używanych jest białe serce. Ma to bardzo czyste znaczenie, ponieważ większość ludzi używa go, gdy chce wyrazić czystość, uczucie, uznanie i solidarność, którą czujesz wobec osoby lub w przypadku, gdy ona ci to wyśle, to znaczy, że czuje do ciebie te uczucia.

Oczywiście nie zawsze będzie to miało znaczenie, ponieważ jeśli ty i druga osoba również nadacie mu inne zrozumienie byłaby to opcja do naśladowania.

Jakie są metody, aby umieścić emoji z białym sercem na swoim koncie na Instagramie?

Istnieje kilka sposobów dodawania emotikonów do swoich historii i publikowania na Instagramie. Jeśli chcesz ich tutaj użyć powiemy, co powinieneś zrobić umieścić je w swoich postach.

Przez naklejki

To najlepsze sposoby na dodanie emotikonów lub animacji do swoich historii, ponieważ możesz wstawić je do zdjęć, które zamierzasz przesłać. Aby to zrobić, musisz otwórz aparat na Instagramie!Tam zrobisz zdjęcie, a gdy dotkniesz naklejki u góry, pojawi się kilka opcji, takich jak dodanie ankiety. Ale będziesz musiał dotknąć GIPHY i w pasku wyszukiwania wpisz białe serce.

Później wyszukiwanie zakończone zamierzasz wziąć emoji, umieścisz go w części, którą najlepiej widzisz na zdjęciu i możesz dostosować rozmiar. Gdy będziesz zadowolony z efektu zdjęcia, będziesz mógł kliknąć „Wyślij do” i wybrać, w której części Instagrama je udostępnisz: do historii lub jako publikacja.

Z emotikonami z klawiatury

To kolejny sposób na dodanie tego emoji do swoich postów i historii na Instagramie. Tutaj też musisz otwórz aparat na Instagramie! i zrób nowe zdjęcie lub wybierz je z galerii. Następnie klikniesz emoji znajdujące się u góry ekranu.

klawiatura google

Tam będziesz mógł pisać na zdjęciu, będziesz mógł napisać białe serce, będziesz go szukać wśród emotikonów na klawiaturze telefonu. Teraz możesz dopasować go do żądanego rozmiaru i umieść go na wybranej przez siebie witrynie na zdjęciu. Tak jak poprzednio, klikniesz również „Wyślij do” i przejdziesz do wyboru miejsca, w którym je prześlesz, a następnie kliknij udostępnij.

Gdzie znaleźć białe serce do skopiowania i wklejenia na swoim Instagramie?

Są chwile, kiedy klawiatura, z której nasz telefon pochodzi z fabryki, nie posiada wszystkich emotikonów. Więc jeśli i tak chcesz dokonaj tej edycji w swoim poście, możesz wyszukać ten emotikon na tych stronach, którym teraz nadamy nazwę.

emojiterra

Jest to obecnie najpopularniejsza strona w odniesieniu do emotikonów, ponieważ ma wszystkie istniejące emotikony wtedy. Aby skorzystać z emotikonów wystarczy wpisać część odpowiadającą sercom. Następnie go pobierzesz i od tego momentu możesz go kopiować i wklejać tyle razy, ile chcesz.

it.piliapp

Tam też będziesz mógł wybrać dowolne emotikony do swoich publikacji. Ta strona działa w taki sam sposób, jak wspomniana przed chwilą. Stamtąd też będziesz mógł wybrać emotikony skopiuj je i wklej do zdjęcia lub publikacji, którą chcesz przesłać.

klawiatura na biurku

W takim przypadku, gdy nie chcesz korzystać z żadnej z tych metod, możesz użyć emotikonów WhatsApp. Wystarczy tylko, że napisz białe serce w pasku pisania, a następnie zostawisz go wciśnięty. Teraz u góry ekranu klikniesz kopiuj lub wytnij, a następnie wklej w części, którą chcesz na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram