Skip to content

Jak ukryć rozmowy WhatsApp? – Ochrona prywatnych czatów

18 de maj de 2022

Prywatność WhatsApp zawsze zapewnia spokój podczas komunikacji. Ta aplikacja do przesyłania wiadomości charakteryzuje się tym, że daje użytkownikom to, co najlepsze. Zatem, teraz możesz ukryć lub zarchiwizować swoje czaty. W ten sposób będziesz mógł wzmocnić bezpieczeństwo informacji, które udostępniasz swoim kontaktom.

Jak mogę zarchiwizować rozmowę WhatsApp, aby ją ukryć?

Jedną z najczęstszych opcji ukrywania grup lub czatów WhatsApp, które znajdziesz w tej aplikacji, jest ich archiwizacja. W tym trybie za każdym razem, gdy wchodzisz do skrzynki odbiorczej, rozmowy nie będzie. Musisz także wziąć pod uwagę, że jeśli otrzymasz nowe wiadomości, czat nie wróci do skrzynki odbiorczej.

Jest to jeden z najlepsze alternatywy oferowane przez WhatsApp w celu ochrony udostępnianych informacji lub tematów, które omawiasz ze swoimi kontaktami. Cóż, zawsze może się znaleźć ktoś o złych intencjach, który chce sprawdzić Twój telefon bez pozwolenia. W ten sposób nie będzie można oglądać tych czatów gołym okiem na żadnym ze swoich urządzeń.

Z WhatsApp na Androida lub iPhone’a

Różne narzędzia, które oferuje aplikacja, mają na celu usprawnienie jej działania. Ponadto, starają się wzmocnić prywatność swoich użytkowników. Niezależnie od tego, czy używasz dowolnego urządzenia z systemem Android czy iOS, możesz archiwizować swoje czaty w następujący sposób:

  1. Wprowadź zaktualizowaną aplikację WhatsApp z najnowszą wersją. W ten sposób będziesz miał dostęp do jego nowych komponentów.
  2. Wybierz czat lub grupę, którą chcesz zarchiwizować i przytrzymaj przez chwilę, aby ją wybrać. Będziesz wiedział, że to zrobiłeś, ponieważ nad awatarem kontaktu pojawi się zielona kula. Ponadto niektóre opcje zostaną ujawnione u góry ekranu.
  3. Teraz musisz kliknąć na figurę, która jest przedstawiona jako ramka lub folder ze strzałką skierowaną w dółpodobny do pobierania.
  4. Natychmiast zniknie czat, ponieważ teraz pozostaje w zarchiwizowanej kabinie, którą zobaczysz u góry rozmów.

Ogromną zaletą jest to, że decydując się na przeprowadzenie tego zabiegu, Twoje czaty pozostają zarezerwowane dla Ciebie w prywatnym folderze. Innymi słowy, jeśli otrzymasz wiadomość, czat nie pojawi się ponownie w skrzynce odbiorczej, jak kiedyś.

archiwizuj rozmowy na WhatsAppie

Ważne jest również, aby pamiętać, że nie będziesz otrzymywać powiadomień o wiadomościach otrzymanych w ukrytych czatach. Nic więcej obok ikony archiwum pojawi się liczbawskazuje liczbę wiadomości otrzymanych w tej ukrytej tacce rozmów.

Korzystanie z WhatsApp Web

Bez wątpienia ta wersja aplikacji ułatwiła nam życie, ponieważ teraz możesz łatwo przeglądać rozmowy z komputera. Dlatego wraz z upływem czasu dodali coraz więcej narzędzi jak archiwum czatów. Aby przeprowadzić to w WhatsApp Web, wykonaj następujące czynności:

  1. Jeśli jesteś w rozmowie, możesz spróbować otworzyć menu rozwijane. W tym celu naciśnij trzy punkty i wybierz „Archiwum”.
  2. Ty też możesz to zrobić najechanie kursorem na rozmowę i naciśnij strzałkę w dół, aby wybrać opcję „Archiwizuj czat”.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do folderu, w którym znajdują się te rozmowy, otwórz menu rozwijane, naciskając trzy pionowe kropki u góry ekranu. Wybierz, aby nacisnąć wiersz „Złożony” a znajdziesz wszystkie czaty.

ukryj wiadomości WhatsApp zewnętrzne aplikacje

Teraz możesz ukryć te rozmowy i ułatwić każdemu dostęp do komputera. Innymi słowy, nie wystarczy skorzystać z opcji archiwum, bo chcesz iść dalej. W takim przypadku możesz przejść do rozszerzenia Google Chrome, o nazwie „WA Web Plus”w następujący sposób:

  1. Wejdź do WhatsApp Web z okna tej przydatnej przeglądarki.
  2. Przejdź do obszaru rozszerzeń i znajdź „WA Web Plus”, który jest bezpłatny.
  3. Gdy w Twojej sieci społecznościowej pojawi się menu opcji, musisz aktywować linię o nazwie „Zamazywanie ostatnich wiadomości”.
  4. w ten sposób Twoje rozmowy zostaną ukryteaby uzyskać do niego dostęp, musisz ponownie wykonać te proste czynności.

Jak mogę ukryć czaty WhatsApp bez korzystania z opcji „Archiwum”?

W rzeczywistości ukrywanie rozmów jest jedną z najlepszych alternatyw do osiągnięcia wysoki poziom prywatności Twoich wiadomości. Możesz jednak użyć zewnętrznych aplikacji, aby ukryć swoje czaty.

Korzystanie z MaskChata

Jedną z najskuteczniejszych opcji ukrywania czatów jest ta aplikacja. Zatem, nie będziesz musiał usuwać ani archiwizować swoich rozmów w celu ukrycia ich przed najbliższymi szpiegami.

Aplikacja działa podobnie do rodzaju cyfrowej maski i jest dostępna na urządzenia z systemem Android. W ten sam sposób, ponieważ ukrywa rozmowy, to również oferuje opcję ukrycia ekranu podczas wpisywania hasła lub przeglądania poufnych informacji.

Ten nieprzezroczysty wygląd, który nadaje ekranowi, chroni Cię przed tymi, którzy patrzą na Twój telefon z otoczenia. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację i przeciągnij zasłonę, aby się zakryć co chcesz chronić w dowolnym momencie.

ukryj czaty WhatsApp

Poznaj Locker dla Whats Chat App

Wiemy, że technologia WhatsApp umożliwia dostęp do Twoich danych osobowych za pomocą haseł lub skanera linii papilarnych. Jednak WhatsApp przechowuje dane i prywatne informacje, które mu przekazałeś. Jeśli jednak chcesz ukryć swoje rozmowy za pomocą aplikacji zewnętrznej, możesz spróbować użyć tej opcji.

Z Szafka dla aplikacji Whats Chat zapewni Ci poziom prywatności, którego szukasz. Ponieważ oferuje dodatkową barierę bezpieczeństwa dla twoich czatów. Cóż, aby uzyskać do nich dostęp, konieczne będzie wprowadzenie czterocyfrowego hasła.

System słaby Oprogramowanie opracowane wyłącznie dla tej aplikacji dla Android. Tak więc, jeśli masz iPhone’a, możesz używać archiwum swoich rozmów tylko w celu ich ochrony. Jednak te zewnętrzne alternatywy są najlepszą opcją, aby trzymać szpiegów z dala od twoich rozmów.