Skip to content

Jak ukryć root na moim telefonie z Androidem bez Xposed krok po kroku

16 de Maj de 2021

Ukryć zrootuj telefon z Androidem bez Xposed Nigdy nie było to tak łatwe, jak obecnie. Uprawnienia roota lub uprawnienia superużytkownika wynikają z potrzeby zmodyfikowania pewnych aspektów systemu operacyjnego „Android”.

To umożliwia użytkownikom dostęp do niektórych ustawień roota, które tylko programista lub ekspert w tej dziedzinie mógłby dokładnie znać, ponieważ wymaga pewnej ostrożności.

Jednak wielu użytkowników zdecydowało się na zrootowanie urządzeń z Androidem, ponieważ wiele nieoficjalnych aplikacji wymaga uprawnień superużytkownika jako wymogu.

Jak ukryć uprawnienia superużytkownika lub roota bez Xposed?

Ukryć zrootuj telefon z Androidem bez Xposed, może to być niemożliwe dla tych, którzy nie mają dużej wiedzy na ten temat. Bycie użytkownikiem root oznacza złamanie uprawnień bezpieczeństwa Androida. Aby to ukryć, nie musisz używać Xposed.

Cóż, są inne narzędzia, które mogą Ci pomócJednym z nich jest narzędzie „ Kingroot ”, jedna z najlepszych aplikacji do rootowania Androida bez większych komplikacji, dzięki której możesz się ukryć, jeśli przyznałeś uprawnienia roota.

Aby go zainstalować i ukończyć proces rootowania, musisz przejść do oficjalnej strony 'Kingroot’ i wybrać opcję pobierania, podczas gdy pobieranie jest przetwarzane, musisz przejść do ustawień telefonu i włącz nieznane źródła aplikacji.

Po zakończeniu procesu pobierania otwórz aplikację i zaczekaj na uruchomienie roota, zakończ procesy, które chcesz wykonać z rootem a kiedy już go nie potrzebujesz, odinstalowujesz go z aplikacji.

Aby odinstalować lub ukryć root, przejdź do prawego górnego rogu, naciśnij i, wyświetli się menu, w którym musisz wybrać opcję odinstaluj „Kingroot” i gotowenikt nie mógł wiedzieć.

Czy rootowanie telefonu komórkowego lub telefonu z systemem Android jest bezpieczne?

Ukryj root telefonu z Androidem bez Xposed może to być bardzo korzystne, zwłaszcza jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek wiedział, że zrootowałeś swój telefon. Z drugiej strony wielu zakwestionowało bezpieczeństwo procesów rootowania i mogą się one okazać dobre lub złe.

Wszystko zależy od procedur, za pomocą których są one wykonywane, oczywiście musisz mieć dobre połączenie internetowe, a do tego możesz być zainteresowany zwiększeniem szybkości połączenia internetowego za pomocą „VPN”.

Niewątpliwie opcja pozostawienia zamkniętych uprawnień superużytkownika dla każdego, kto posiada urządzenie z Androidem, służy bezpieczeństwu, na przykład środki ochrony integralności fizycznej i cyfrowej Urządzenia z systemem Android.

Jednak, niektóre wymagają obowiązkowego dostępu do uprawnień roota z różnych powodów, głównie z powodu chęci korzystania z niektórych aplikacji, zazwyczaj tych, które nie są uważane za bezpieczne przez system Android.

Jednak proces rootowania może być bardzo bezpieczny, jeśli zostanie wykonany prawidłowo i bez nadużywania rzeczy, które chcesz zrobić po zrootowaniu, zdarzają się sytuacje, w których dane urządzenie może zostać poważnie uszkodzone.

Czy urządzenie z Androidem może stracić gwarancję, jeśli jest zrootowane?

Jeśli ukrywasz root telefonu z Androidem bez Xposed, uznałeś to za interesujące, znając inne aspekty dotyczące gwarancji smartfona z Androidem i określając, czy telefon jest odnowiony, będzie jeszcze bardziej.

Gwarancje na telefony komórkowe pozwalają użytkownikom na ochronę zasobów, które zainwestowali w ich zakup, dlatego mają zastosowanie określone warunki, Gwarancje te obejmują naprawę lub wymianę sprzętu.

Android na ekranie bez Xposed na moim telefonie komórkowym

Jednak powyższe jest możliwe w określonym czasie i jeśli sprzęt nie został zbezczeszczony na poziomie sprzętu lub oprogramowania. Coś, co zdarza się często, gdy użytkownicy rootują swoje komputery mobilne, ponieważ jest to surowo zabronione.

Jest to określone w gwarancjach, warunkach związanych z procesami root, w których ustalono, że gwarancje są tracone, gdy taka akcja jest wykonywana, ponieważ bezpośrednio atakuje funkcje, które są uważane za bezpieczne.

Z tych powodów użytkownik powinieneś powstrzymać się od wykonywania procedury rootowaniaJeśli Twój telefon jest nowy i nadal jest objęty gwarancją, mogą natychmiast utracić te korzyści.