Skip to content

Jak ukryć powiadomienia WhatsApp na ekranie blokady?

29 de styczeń de 2022

Prywatność to bardzo popularny temat w tej nowej erze technologicznej, w której telefony komórkowe są najważniejszym urządzeniem i są najczęściej używane w ciągu dnia. Zdecydowana większość ludzi ma klucz, wzór lub hasło dostępu do swoich urządzeń mobilnych, dzięki czemu tylko właściciel urządzenia ma dostęp do wszystkich danych i powiadomienia urządzenia.

Gdy dana osoba ma zablokowany telefon, ten użytkownik ogranicza informacje, które mogą zobaczyć inne osoby, które nie mają hasła. W rzeczywistości wiele urządzeń umożliwia: przeglądać określone wiadomości lub powiadomienia, Nawet przy zablokowanym urządzeniu jest to coś, co wielu użytkowników uważa za irytujące i niewygodne, ponieważ widzą osoby, których użytkownik nie chce widzieć wiadomości lub powiadomienia.

Czy można dostosować widoczność wiadomości WhatsApp?

Rzeczywiście, platforma WhatsApp ma różne ustawienia, aby w jak największym stopniu zachować prywatność użytkownika, należy zauważyć, że wiele z tych ustawień również zależą wyłącznie od konfiguracji wewnętrznej telefonu. Dlatego powinieneś modyfikować nie tylko ustawienia w aplikacji, ale także w ustawieniach urządzenia.

Oznacza to, że będzie to zależało od konfiguracji, którą masz w telefonie, czy wiadomości WhatsApp są widoczne, czy nie. Należy zauważyć, że zmiana tych ustawień ekranu blokady na urządzeniu będzie dotyczyć nie tylko aplikacji WhatsApp, ale wszystkich innych istniejących aplikacji.

Jak ukryć wiadomości WhatsApp na zablokowanym ekranie?

Istnieją różne sposoby wykonania tej procedury na urządzeniach, mimo że jest to sposób na czytanie wiadomości bez wchodzenia do WhatsApp. W tym przypadku mowa jest głównie o telefonach z systemem operacyjnym Android, ponieważ istnieje dość duża liczba telefonów różnych marek, które korzystają z tego systemu operacyjnego.

Nie oznacza to jednak, że ponieważ wszystkie te marki i modele telefonów korzystają z tego systemu operacyjnego, będą miały te same cechy lub będą miały te same funkcje, w rzeczywistości w wielu przypadkach funkcje te bardzo się zmieniają, ze względu na launcher, który Różne marki i modele telefonów używają telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android.

Możesz się zastanawiać, co jest „wyrzutnią” telefonu. Termin ten odnosi się do interfejs graficzny, który posiada urządzenie ogólnie. Ta koncepcja sprawia, że ​​urządzenia każdej z marek korzystających z systemu operacyjnego Android są inne. System operacyjny domyślnie wprowadza swój oryginalny wygląd, ale ten system jest otwarty i umożliwia modyfikacje.

Ponieważ jest coraz więcej marek z tym systemem operacyjnym, każdy program uruchamiający w zależności od marki lub modelu urządzenia, Zmieni to wygląd systemu wspomnianego urządzenia, dla którego wiele rzeczy w ramach konfiguracji może się zmienić.

W przypadku aplikacji zewnętrznych będą one takie same na wszystkich urządzeniach różnych marek, ale chodzi o to, że w przypadku ustawień powiadomień wyskakujących WhatsApp nie są one zarządzane w całości z aplikacji, ale trzeba wprowadź ogólne ustawienia urządzenia i modyfikować niektóre rzeczy.

Procedura może być bardzo różna, w zależności od marki telefonu, z którego korzystasz, dlatego zaleca się korzystanie z instrukcji urządzenia lub ostrożną zmianę dowolnej konfiguracji.

aplikacje i WhatsApp na ekranie mobilnym

Na telefonach komórkowych z IOS

W przypadku urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub iPhone ich system jest prywatny, więc niezależnie od typu posiadanego urządzenia iPhone w aplikacji ustawień, czy będą takie same, czy będą bardzo do siebie podobne?. Dlatego dość łatwo będzie zidentyfikować procedurę, którą należy postępować.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację WhatsApp, a następnie nacisnąć trzy punkty, które pojawią się w górnym rogu, pojawi się tam lista opcji, a wśród nich będzie opcja „ustawienia”. Po przejściu do ustawień poszukaj sekcji powiadomień, w tej sekcji pojawi się opcja o nazwie „powiadomienie o wysokim priorytecie”, dezaktywuj przełącznik, który będzie obok tej opcji.

Następnie przejdź do ogólnych ustawień urządzenia, gdy tam wejdziesz, zlokalizuj się w sekcji „powiadomienia”, tam zobaczysz trzy opcje do wyboru, numer jeden „zawsze”, numer dwa „jeśli odblokowane” lub „nigdy” . Należy zauważyć, że wybierając niektóre z tych opcji, będzie to dotyczyć wszystkich aplikacji, nie tylko WhatsApp.

Teraz, mając wybraną opcję „zawsze”, przewiń w dół i poszukaj WhatsApp, tam pojawi się sekcja „opcje”, przejdź tam, a następnie przejdź do podglądów i wybierz jedną z pierwszych trzech opcji, opcję „jeśli odblokowana”.

Z telefonów komórkowych z systemem Android

W przypadku tych urządzeń musisz najpierw przejść do sekcji ustawień, znajdującej się tam, poszukaj opcji „powiadomienia” we wspomnianej opcji, będzie sekcja powiadomień w „ekran blokady”, wprowadź go i zmodyfikuj powiadomienia, które mogą być wyświetlane.

zrób to z telefonu komórkowego z Androidem

Kiedy tam wejdziesz, przesuń w dół i poszukaj aplikacji WhatsApp, tam zobaczysz wszystkie opcje i przełączniki powiadomień, które będą wyświetlane z WhatsApp. na ekranie blokady poszukaj opcji powiadamiania o wiadomościach, i dezaktywuj przełącznik, który będzie obok tej opcji, w ten sposób na ekranie blokady nie będą wyświetlane żadne powiadomienia o wiadomościach WhatsApp.

Z drugiej strony możesz modyfikować tylko zawartość, która będzie wyświetlana na ekranie blokady. Będąc w opcji blokady ekranu kliknij opcję „pokaż powiadomienia, ale ukryj treść” w ten sposób powiadomienie będzie widoczne.

Jak zablokować wszystkie powiadomienia WhatsApp?

W tym celu musisz znajdować się w sekcji powiadomień, a następnie wejść do aplikacji WhatsApp i wyłączyć przełącznik „Pokaż powiadomienia” będzie to pierwszy wymieniony przełącznik.

dołącz do naszego kanału telegram