Skip to content

Jak ukryć pasek powiadomień i pasek stanu na Androidzie bez rootowania?

2 de listopad de 2022

Dzień do dnia, jesteśmy pełni newsów, wiadomości i powiadomień to czasami może być denerwujące dla naszych zespołów i może nie pozwalać nam na odróżnienie jednego od drugiego, zwłaszcza gdy pojawia się coś ważnego i ginie wśród wszystkich innych.

Pasek powiadomień włączony urządzenia z systemem operacyjnym Android Ma na celu informowanie nas o ważnych sprawach związanych z naszym telefonem. Są jednak tacy, którzy wolą nie widzieć tego typu powiadomień, aby mieć „czystszy” i bardziej zorganizowany ekran.

Jeśli tak jest w twoim przypadku, zobaczymy kilka sposobów, aby ukryj pasek powiadomień Androida bez pobierania jakiejkolwiek aplikacji lub zrootowania telefonu, ponieważ w kilku prostych krokach możesz go dezaktywować i dostosować do swoich upodobań i upodobań.

Indeks()

Co mówi nam pasek powiadomień Androida

w pasku powiadomień możemy szybko zobaczyć przydatne informacje o naszym telefonie, Możemy sprawdzić, czy otrzymaliśmy wiadomość, ile nam zostało baterii, czy pobieramy aplikację, czy aplikacja działa z powodu aktualizacji itp.

Mamy też szybki i bezpośredni dostęp do innych przydatne funkcje tego samego urządzenia, takie jak latarka, GPS, aktywacja danych, bluetooth, tryb samolotowy, zrzut ekranu, oszczędzanie baterii i możliwość przełączania się między różnymi trybami dźwięków naszego urządzenia.

Jeśli widzisz, że masz dowolne powiadomienie, które możesz wyświetlić na pasku powiadomień i zobacz krótki opis na ten temat. Jeśli klikniesz wiadomość, możesz uzyskać bezpośredni dostęp do aplikacji, z którą powiązane jest to powiadomienie.

Po uzyskaniu dostępu do danej aplikacji będziesz mógł sprawdzić, czy powiadomienie zniknęło natychmiast, ale możesz po prostu przesuń go na lewą stronę bez klikania, aby nie wchodzić do powiadomienia i szybko je usunąć.

Nawet jeśli w podglądzie widzisz, że niektóre z nich nie są tak ważne, możesz też przewinąć w dół do wszystkich i Kliknij Usuń wszystko, aby zniknęły. natychmiast i tylko pasek narzędzi będzie nadal wyświetlany.

Większość telefonów komórkowych ma system migająca kontrolka powiadomień. Z którego możesz łatwo zarządzać tą opcją z Ustawienia > Wyświetlacz lub Ustawienia > Powiadomienia > Dioda LED powiadomień.

Jeśli nie chcesz swojego telefonu daj znać przez światło, Możesz również wyłączyć tę funkcję, ale w przypadkach, gdy nie chcemy, aby jakikolwiek dźwięk przeszkadzał podczas spotkania, dioda LED jest dyskretnym wskaźnikiem.

Ukryj pasek powiadomień na Androidzie i sposoby dostosowania mojego telefonu

Idziemy dalej z tematem powiadomień, są aplikacje, które służą do ukryj pasek powiadomień Androida. Zamierzamy polecić dwa, chociaż w sklepie Google Play można znaleźć znacznie więcej.

Po zlokalizowaniu aplikacja, która Cię interesuje (możesz je pobrać bezpośrednio, klikając linki, które Ci zostawiliśmy) po prostu zainstaluj go na swoim telefonie, aby zacząć z niego korzystać.

Podobnie, jeśli chcesz tylko wyciszyć powiadomienia z Facebooka lub innej sieci społecznościowej, możesz je dostosować. z ustawień telefonu i wybierz, w jakiej kolejności i z jakich aplikacji chcesz otrzymywać powiadomienia.

Czy proste i intuicyjne aplikacje który poprowadzi Cię krok po kroku, abyś mógł spersonalizuj swój telefon i ukryj pasek powiadomień w Androidzie. Możesz nawet usunąć pasek wyszukiwania Google i usunąć widżety, opcje dostosowywania urządzenia, które zapewniają te aplikacje, są dość obszerne.

Inne aplikacje do ukrywania paska powiadomień pozostawiają brzydkie puste miejsce w miejscu, w którym powinien być, ale te dwa, które zalecamy pozostaw ekran wyglądający naturalnienie widząc nacięć ani niczego dziwnego.

Działają również na większości modeli telefonów komórkowych i tabletów z systemem operacyjnym Android.

usuń powiadomienia mobilne z paska stanu

Zastosowania są tysiące (darmowe lub płatne), które pozwalają nam maksymalnie dostosować nasz telefon, zarówno na poziomie wyglądu ekranu, ikon itp. jak na poziomie praktycznym.

Przy jakiejś okazji rozmawialiśmy o tym aplikacje, które pomogą Ci dostosować telefon i stąd zachęcamy do przeczytania kilku naszych artykułów na temat aplikacje do zmiany ikon które mogą ci bardzo dobrze służyć, jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym Android.

Wszystko to w zasięgu krótkiej wizyty w Sklep Google Playw zaledwie kilka minut możesz zmienić swój telefon w coś wyjątkowego i innego, dostosować go, skonfigurować tak, aby regulował wprowadzanie powiadomień, a nasze urządzenie się nie nasyca.

Chcielibyśmy wiedzieć, czy ten artykuł był pomocny w rozwiązaniu Twojego problemu. Zostaw nam swój komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram