Po otwarciu aplikacji musisz ją otworzyć klikając na jego ikonę jak w przypadku każdego innego i poczekaj kilka sekund, aby zaczął działać i można go poprawnie skonfigurować.

Dziennik historii powiadomień będzie gotowy w ciągu zaledwie kilku sekund, a zobaczysz ekran początkowy, który powie ci, co telefon komórkowy, z którego korzystasz, i z jakich funkcji aplikacji możesz skorzystać.

Po odrzuceniu pierwszego komunikat informacyjny dziennika historii powiadomień, rozpoczyna się faktyczne korzystanie z aplikacji. Musisz wiedzieć, że istnieje zakładka początkowa, w której możesz zobaczyć wszystkie otrzymane powiadomienia.

Poza tym istnieje wewnętrzny system wyszukiwania pozwoli Ci wyszukać powiadomienia otrzymane w szczególności w ramach Dziennika historii powiadomień.

Z drugiej strony, dziennik historii powiadomień ma kilka opcjijest do personalizacji, na przykład po to, abyś mógł zdecydować, ile powiadomień chcesz widzieć jednocześnie na ekranie początkowym aplikacji.

Z drugiej strony możesz także zdecydować, czy chcesz wyczyścić historię powiadomień otrzymane na Twoim Androidzie. Dlatego dobrze jest dać dziennikowi historii powiadomień trochę czasu, aby lepiej go poznać.

Na koniec powinieneś wiedzieć, że Dziennik historii powiadomień jest całkowicie bezpłatną aplikacją, chociaż jeśli chcesz uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby funkcji, ma wersję płatną, który kosztuje 1,49 dolaraa to pozwoli ci przechowywać absolutnie wszystkie potrzebne powiadomienia, usuwać tylko te z aplikacji i odkrywać wiele innych opcji wokół nich.