Skip to content

Jak ukryć mój sygnał Wi-Fi, aby uniknąć kradzieży

15 de kwiecień de 2021

Jak mogę ukryj mój sygnał Wi-Fi? Co mogę zrobić, aby mój sygnał Wi-Fi nie został skradziony? Jeśli masz dość wolnego Internetu, ponieważ Twój sygnał Wi-Fi został skradziony, dzisiaj w miracomoseace nauczymy Cię go ukrywać.

Poprzez pomyślną konfigurację sieci bezprzewodowej lub WiFi przypisujesz imię, który byłby identyfikatorem, do którego Ty i wszyscy musicie mieć dostęp, aby połączyć się z siecią internetową Wi-Fi.

W tamtym czasie sieć bezprzewodowa lub Wi-Fi jest skonfigurowana W ten sam sposób tworzone jest do niego hasło, w ten sposób możesz uniemożliwić innym łączenie się z siecią, pomaga to poprawić prędkość Wi-Fi i przyspieszyć Internet.

Jednak ludzie, którzy mają minimalne umiejętności obsługi komputera lub poszukaj samouczków w Internecie, mogą zhakować połączenie, aby uzyskać do niego dostęp, nawet jeśli jest chronione hasłem. Można tego uniknąć, ukrywając sygnał Wi-Fi.

Korzyści z ukrycia sygnału Wi-Fi

Pierwszy korzyści z ukrycia sygnału Wi-Fi ma zapobiec kradzieży, ponieważ sygnał Wi-Fi jest widoczny, każdy użytkownik, który ma klucz, może się połączyć, ale każdy, kto zna sposoby zaszyfrowania klucza, może zrobić to samo.

Ukryj sygnał Wi-Fi Nie wpłynie to w żaden sposób ani na twoje połączenie internetowe, wręcz przeciwnie, może przyspieszyć je, ponieważ gdy wielu użytkowników łączy się, którzy nie są dozwoleni, mogą spowolnić twoje połączenie internetowe.

Gdy osoba włamie się do Twojego klucza Wi-Fi i uzyska do niego dostęp, nadal ma dostęp do Twoich informacji, co może narazić swoją prywatność na ryzyko, Twoich krewnych lub innych osób upoważnionych do łączenia się z siecią.

Podobnie, kolejna korzyść z ukryj sygnał Wi-Fi ma zapobiec pytaniu Cię o hasło przez inne osoby, jest to zwykle czasami denerwujące i niewygodne, jeśli chcesz, aby odpowiedź brzmiała „nie”.

Kroki, aby ukryć sygnał sieci bezprzewodowej

Unikaj czego ukraść sygnał Wi-Fi Jest to niezwykle proste, w tym celu wystarczy ukryć połączenie, do tego potrzebne jest łącze szerokopasmowe i router Wi-Fi.

W ten sam sposób musisz uzyskać adres IP routera, dane te można znaleźć w jego pudełku lub jakiejś etykiecie, która jest za nim lub po lewej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć tego adresu IP, możesz przeszukać Internet „Zobacz mój adres IP automatycznie”.

Następnie musisz kliknąć klucz z rozszerzeniem Ikona Windows + R. i wpisz polecenie lub „cmd”, w ten sposób na ekranie pojawi się czarne pole, w tym polu lub oknie należy wpisać „ipconfig” i nacisnąć klawisz Enter.

Musisz skopiować numery znajdujące się obok bramki. Po ich skopiowaniu będziesz mieć dostęp do Konfiguracja routera Wi-Fi, w tym celu musisz podać swoją nazwę użytkownika i hasło.

W konfiguracji routera Wi-Fi musisz kliknij opcję „Bezprzewodowe” a następnie poszukaj „Ssid Broadcast”, to pole jest konieczne, aby je dezaktywować, a następnie naciśnij „OK”, aby zapisać ustawienia. W ten sposób Twoja sieć Wi-Fi zostanie ukryta.

Jak zmienić hasło do mojej usługi sieci bezprzewodowej?

Pewnego razu udało ci się ukryć sygnał routera Wi-Fi Aby zapobiec kradzieży, zaleca się zmianę hasła lub klucza w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

ukryj sygnał Wi-Fi z mojego modemu routera

Zmień hasło routera Wi-Fi Jest to dość proste, wystarczy wprowadzić ustawienia lub ustawienia routera bezprzewodowego.

Następnie musisz zlokalizować plik opcja „Sieć” lub „Sieci połączeń” i kliknij je. Na ekranie otworzy się nowe okno, w którym musisz przejść do sieci 2,4 GHz lub 5 GHz, w zależności od tego, którą chcesz zmienić.

Na koniec w opcji bezpieczeństwa możesz wprowadzić nowe hasło, które będzie miało Twoje urządzenie Wi-Fi. połączenie bezprzewodowe.