Skip to content

Jak ukryć lub usunąć status „Online” lub „Pisanie” WhatsApp Czy to możliwe?

3 de czerwiec de 2022

WhatsApp to jedna z aplikacji do przesyłania wiadomości, która ma najwięcej użytkowników i funkcji na świecie. Wśród nich możemy znaleźć takie, których znaczenia możemy nie znać, takie jak podwójny niebieski czek i sposób jego usunięcia. Co wskazuje, kiedy przeczytaliśmy wiadomość. Inną z nich może być funkcja wskazująca, kiedy pojawiamy się online, którą można ukryć w dowolnym momencie.

Inną funkcją, która może być przydatna, ale denerwująca, jest ta, która wskazuje, kiedy piszemy. Chociaż może to być bardzo przydatne, w kilku przypadkach może stać się denerwujące. Ale nie martw się, w kolejnych wierszach pokażemy Ci, jak możesz skonfigurować wszystkie te funkcje zgodnie z własnymi upodobaniami i stylem.

Co to jest WhatsApp?

WhatsApp to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych najczęściej używane w ostatnim czasie dla wszystkich Co daje nam możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji z naszymi kontaktami. Dodatkowo bez konieczności wnoszenia za to drogich opłat. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz zainstalowanej tej aplikacji, możesz wejść w poniższy link i pobrać ją na swoje urządzenie mobilne

Czy ta aplikacja ma problemy z prywatnością?

Wschód system wiadomości błyskawicznych ma wiele zalet. Ale często jest krytykowany za zbytnie naruszanie naszej prywatności., pokazując dane, takie jak czas ostatniego połączenia lub czy jesteśmy online. Dla tych, którzy chcą rozwiązać te problemy z prywatnością w prosty i szybki sposób, dzieląc się swoimi informacjami z kim naprawdę chcą, dzisiaj wyjaśnimy jak łatwo ukryć WhatsApp online?.

Jak ukryć status online WhatsApp?

Kiedy ukrywamy nasz status, online z WhatsApp należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, aby to zrobić, musimy uzyskać dostęp do ustawień WhatsApp. W tym przypadku drugim jest to, że nie będziesz w stanie zobaczyć, kiedy kontakt WhatsApp łączy się po raz ostatni, uniemożliwiając pojawienie się jego czasu, będziesz mógł zobaczyć, czy ktoś jest online tylko wtedy, gdy oboje są online.

Ciekawostką w tej aplikacji jest to, że istnieje nieoficjalna aplikacja WhatsApp znana jako WhatsApp plus. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą mieć większą kontrolę nad swoją prywatnością w zakresie tego, co widzą ich kontakty. Ale nadal można wiedzieć, kto ma lub używa Whatsapp Plus.

Szczegółowe kroki, aby usunąć status online

Aby wprowadzić te zmiany i ukryj status online WhatsApp jest bardzo prosty. Musisz tylko wykonać następujące czynności:

  • Musisz przejść do ustawień.
  • Następnie wybierz opcję, konto.
  • Przechodzimy do opcji prywatności, opcji, w której pojawia się kilka, ale musisz wybrać ostatni raz, ponieważ opcja jest taka.
  • Teraz wystarczy go zmodyfikować, ponieważ domyślnie jest skonfigurowany tak, aby każdy mógł zobaczyć nasz czas ostatniego połączenia.

Jaka jest korzyść z ukrywania statusu mojego połączenia?

To samo można zrobić tylko dla innych. WhatsApp zdjęcie profilowe i opcje statusu. W zależności od tego, kogo chcesz zobaczyć, możesz bez problemu skonfigurować go według własnych upodobań, co jest korzystne dla kwestii prywatności. W tej aplikacji, która miała tak wiele luk w zabezpieczeniach, a oprócz prywatności, pomogła zgiełku tysięcy ludzi, którzy pilnie potrzebują tych zmian w prywatności.

W ten sposób możemy ukryj status online WhatsApp, aby żaden kontakt nie mógł zobaczyć naszej ostatniej godziny połączonej i w ten sposób. Nigdy nie bądź ofiarą nikogo, kto zna nasz czas połączenia. Idealny dla każdego, kto potrzebuje ukryć te dane lub po prostu podnieść poziom prywatności w aplikacji nieco bardziej dla tych, którzy stale szpiegują lub sprawdzają.

osoba czytająca wiadomość WhatsApp

Jakie inne modyfikacje mogę wprowadzić do swojego statusu WhatsApp?

Aby pozostać jeszcze bardziej niezauważonym na WhatsApp, podążając tą samą trasą, którą wskazaliśmy, aby inni nie widzieli czasu ostatniego połączenia, Możesz także zmienić osoby, które mogą zobaczyć Twój status i zdjęcie. W ten sposób możesz znacznie poprawić swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z tego systemu wiadomości błyskawicznych. Możesz wybrać, czy wszyscy mogą zobaczyć Twoje zdjęcie i Twój status, czy tylko Twoje kontakty będą je widzieć, czy wręcz przeciwnie, nikt go nie zobaczy.

Oczywiście pamiętaj, że nawet jeśli stałeś się niewidoczny na WhatsApp, jeśli Twoje kontakty wyślą Ci wiadomość i ją przeczytasz, otrzymają podwójne sprawdzenie wskazujące, że ją widziałeś. Podobnie opcję dezaktywacji stanu pisania można wykonać w ustawieniach aplikacji.

Jak tymczasowo wyłączyć WhatsApp?

Jeśli nie pojawiasz się online, nie wystarczy, aby nie otrzymywać niechcianych wiadomości lub aby inne osoby nie kontrolowały Twojej aktywności. Musisz tymczasowo odłączyć się od tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Możesz to zrobić bez konieczności usuwania aplikacji z urządzenia.

To tak proste, jak pójście ustawienia > aplikacje > wszystkie > WhatsApp > wymuś zatrzymanie. W ten sposób nie otrzymasz żadnego powiadomienia. Ale wiadomości dotrą normalnie (nawet jeśli nie otrzymasz powiadomienia) i będziesz mógł je wszystkie przeczytać po ponownej aktywacji aplikacji, więc niczego nie przegapisz.

dołącz do naszego kanału telegram