Skip to content

Jak ukryć lub sprawić, by hashtagi były niewidoczne w opisie posta lub w relacjach i nie były widoczne

29 de grudzień de 2022

Instagram jest prawdopodobnie sieć społecznościowa, która obecnie przenosi najwięcej użytkowników (Pomijając jego starszego brata Facebooka) Prawda jest taka, że ​​miliony użytkowników decydują się na korzystanie z tej sieci społecznościowej do wielu celów, od profili osobistych po komercyjne.

Najważniejsze aplikacja, która pozwala nam udostępniać dowolne treści głównie poprzez zdjęcia i filmy, ma kilka ukrytych sztuczek, które właściwie użyte mogą pomóc nam zwiększyć ocenę lub obserwujących na naszych kontach.

Ale coś, co jest używane w każdym profilu, to tzw hashtag które są dodawane w każdej publikacji, które są dodawane do każdej fotografii, to samo są dodawane za pomocą symbolu # a inne osoby mogą zlokalizować ten post, odwiedzając dany hashtag.

Jednak często nasi użytkownicy zadają sobie pytanie, jak zorganizować hasgtagi, które są zawsze umieszczane u góry strony. stopka opisu w każdej publikacji co robimy, to po to, aby nie byli zauważalni w oczach naszych wyznawców.

Oczywiście nie jest to unikalne dla Instagrama, hashtagi, które obserwujemy, istnieją już od dłuższego czasu i mogą być używane w prawie wszystkich popularne sieci społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter głównie.

Także jeśli chcesz wiedzieć Jakie są najpopularniejsze hashtagi? Wystarczy zajrzeć do katalogu hashtagów, który udostępnia nam ten sam portal społecznościowy i kliknąć w cyfry, aby skierowały nas do danej treści.

Jak używać hashtagów, aby nie były widoczne

Jednym z głównych pytań, które zadaje sobie wiele osób, jest:Możliwe jest używanie hashtagów tak, aby nikt ich nie widział? Nie można używać Hashtagów tak, aby nikt ich nie widział, nie można ich uczynić niewidocznymi ani ukryć w publikacjach, chociaż istnieje sztuczka, aby nie były one „za bardzo” widoczne w publikacji.

Pierwszą opcją jest dodanie tekstu przed Hashtagami, dużo tekstu lub dodanie kilku kropek, a następnie ciągłe wprowadzanie, zmniejszając je tak nisko, jak to możliwe, a wtedy ludzie powinni być w stanie Kliknij czytaj więcej, aby zobaczyć hashtagi.

Jeśli nie chcesz, aby w ogóle były widoczne, możesz po prostu użyć najpopularniejszych hashtagów w danym momencie, uzyskać dużą liczbę polubień i komentarzy, a gdy już zdobędziesz wszystkie, które chcesz, po prostu musisz usunąć hashtag, edytując dany post. W ten sposób nikt nie będzie mógł zobaczyć ich ponownie w poście.

umieść hashtagi stopka opis publikacja

Niestety to nie istnieje możliwość umieszczenia ukrytego hashtagu bezpośrednio w postach na Instagramie lub w innej sieci społecznościowej, jedynym sposobem na ich ukrycie jest sposób omówiony powyżej.

Być może z upływem czasu i ciągłymi aktualizacjami, które obsługuje aplikacja, będzie można je w pewnym momencie ukryć, ale na razie są tylko sposoby na improwizację i nadal w pełni korzystaj z naszej sieci społecznościowej.

Należy zauważyć, że nie chodzi o to, że jest to coś zbyt „brzydkiego” z estetycznego punktu widzenia, cumieszczać hashtag w postach które realizujemy, jest kwestią gustów i preferencji lub po prostu możliwości wyboru tych, które są najbardziej odpowiednie dla danej grupy odbiorców.

od zawsze mówią w ukryty sposób niektóre z naszych preferencji na przykład, jeśli umieścimy hashtag z końcówką #LoveChocolate, zrozumiemy, że prawdopodobnie jesteś fanem czekolady lub chcesz dotrzeć do odbiorców o takim samym poziomie zainteresowania w odniesieniu do tego tematu.

Jednak w ten sposób będziesz mógł sprawić, że będą dobrze wyglądać na zdjęciach, a także dotrzeć do publiczności, do której musisz dotrzeć od Hashtagi są szeroko stosowane w tej sieci społecznościowej w przeciwieństwie na przykład do Facebooka, gdzie jego użycie jest dość umiarkowane w porównaniu z innymi sieciami społecznościowymi, z których Twitter zwykle się wyróżnia.

Mamy nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny i kontynuujemy udostępnianie treści w bardziej estetyczny sposób i uporządkować w tej sieci społecznościowej. Zostaw nam komentarz, w którym poinformujesz nas, jakie były Twoje wrażenia.

dołącz do naszego kanału telegram