Skip to content

Jak ukryć ikony aplikacji w menu Androida lub iPhone’a za pomocą Launchera

11 de kwiecień de 2023

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia mobilnego z Androidem i często czytasz nasze artykuły, z pewnością zauważyłeś, że jeśli nie wyłączysz niektórych ustawień, większość urządzenia mobilne z Androidem Mają opcję generowania nowej ikony dla każdej aplikacji, którą do nich pobieramy.

Teraz możliwe jest, że chcemy, aby niektóre z tych ikon nie były widoczne dla wszystkich, i chociaż to prawda możemy usunąć je z Domuto samo nie dotyczy szuflady aplikacji.

Z tego powodu, w odpowiedzi na wielu czytelników, którzy pytali nas, jak ukryć ikony aplikacji na Androidzie, chcemy stworzyć ten artykuł, w którym nauczymy Cię, jak to zrobić zrób to prosto i szybko.

Rzeczywiście, ukryj ikony aplikacji mobilnych Wymaga jedynie zainstalowania dla niego idealnych aplikacji, dlatego pokażemy Ci dwie dobre opcje. Dzięki nim nie musisz być specjalistą w danej dziedzinie ani nic podobnego.

Przede wszystkim, zanim przejdziemy do szczegółów obu aplikacji, chcielibyśmy szczególnie podkreślić, że początkowa z obu została opracowana dla zrootowane urządzenia mobilne z systemem Androidco oznacza, że ​​pozwala na większą liczbę opcji dostosowywania.

Podczas gdy drugi jest przeznaczony dla Androida bez rootowania, nadal jest idealnym rozwiązaniem dla tych potrzeb. W każdym razie zalecamy wypróbowanie obu, aby zobaczyć, z którym zdecydujesz się pozostać.

Należy zauważyć, że wielu użytkowników urządzeń Apple decyduje się na ukrycie paska narzędzi safari na swoim iPhonie. W ten sposób przeglądają bez tak wielu irytujących rzeczy w przeglądarce.

Jak ukryć ikony aplikacji na Androidzie

Istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc w ukryciu aplikacji na Androida. Jednak dzisiaj zarekomendujemy dwa, które osobiście polecamy dzięki ich optymalnemu działaniu do tego celu. Następnie dwie najlepsze aplikacje do ukrywania ikon:

Ukryj aplikację — ukryj ikonę aplikacji

Ukryj ikonę aplikacji Ukryj aplikację to pierwsza z dwóch aplikacji do ukrywania ikon w środowiskach Androida, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, chociaż, jak powiedzieliśmy, ta działa tylko z terminalami zrootowanymi.

Działa w taki sposób, że możemy nie tylko ukryć ikony aplikacji, których nie chcemy, aby ktokolwiek inny widział, ale także te strony internetowe, które wolelibyśmy ukryć w przeglądarce. Oczywiście jest to prosta opcja, którą oczywiście powinieneś rozważyć.

Mimo to, jeśli jesteś jedną z osób, które lubią zachować wszystko w tajemnicy, możesz wybrać opcję ukrycia zdjęć, filmów lub dowolnego pliku na Androidzie.

mobilna z aplikacjami

Ponadto oferuje kilka interesujących alternatyw, takich jak tworzenie niestandardowych ikon na ekranie głównym urządzenia, co zapewnia nam lepszy dostęp do wybranych przez nas aplikacji.

Oczywiście tyWszystkie aplikacje, których ikony usunęliśmy pozostają całkowicie w zasięgu użytkowników, jak każdą ukrytą stronę internetową możemy ją nadal oglądać. Oznacza to, że odpowiada tylko za usuwanie ikon, ale w w każdym przypadku aplikacje lub ich zawartość.

Najlepsza aplikacja do ukrywania aplikacji na Androida (Smart AppLock)

A po drugie, dla wszystkich nierootowanych urządzeń mobilnych z Androidem mamy Smart AppLock, kolejną naprawdę ciekawą aplikację jeśli chodzi o chodzi o ukrywanie ikon Androida.

I nie tylko im, ale także zapewnia ochronę SMS, e-maile, kontakty z książki telefonicznej, zdjęcia które zrobiliśmy, zdjęcia, które zostały nam udostępnione i wiele innych treści. Jak widać, mówimy o kolejnej całkowicie kompletnej aplikacji w tych przypadkach.

Niektóre dodatkowe opcje Inteligentna blokada aplikacji Mają wtedy do czynienia z możliwością wykonania tak zwanego bloku graficznego, idealnego do uzyskiwania dostępu do wszystkich treści, które wcześniej blokowałeś.

Możesz nawet określić kody bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp różne aplikacje i strony aby nikt inny nie mógł tego zrobić, i wreszcie nie ma to wpływu na autonomię telefonu komórkowego, co jest bardzo cenione. Wszelkie pytania, jak zawsze, zostaw nam komentarz na ten temat, a my chętnie Ci odpowiemy.

Czy próbowałeś którejś z tych dwóch aplikacji do ukrywania ikon? Który najbardziej Ci się podobał? Prawda jest taka, że ​​oba są zwykle bardzo przydatne do ukrywania ikon na Androidzie.

dołącz do naszego kanału telegram