Skip to content

Jak udostępnić wideo CapCut w Tik Tok i innych sieciach społecznościowych — przejdź do wirusów

17 de listopad de 2021

Platforma CapCut stała się preferowanym narzędziem dla użytkowników różnych sieci społecznościowych, którzy używają tej aplikacji do edytuj wysokiej jakości filmy z najbardziej spektakularnymi efektami i filtrami. Edytując swój film, możesz udostępnić go w sieciach społecznościowych, w tym Tik Tok.

W tym artykule porozmawiamy o tym, jak i gdzie pobrać aplikację CapCut oraz jak z niej korzystać na urządzeniu mobilnym, czy to na Androidzie, czy na iPhonie. Czytaj dalej artykuł do końca, a dowiesz się, jak lepiej wykorzystać aplikację CapCut do udostępniania swoich filmów.

Jak i gdzie pobrać aplikację CapCut na mój telefon komórkowy?

CapCut to dość kompletna aplikacja do łatwej edycji filmów poprzez dodawanie najbardziej zróżnicowanych i niesamowitych efektów, filtrów, przejść i muzyki, które zawiera aplikacja. Możesz więc przesłać jakość do filmu za pomocą CapCut. Ta aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iPhone, w sklepach Google i Apple. Jeśli jeszcze jej nie masz, pokażemy Ci, jak i gdzie możesz pobrać aplikację.

Ze Sklepu Play

Wchodzisz do wirtualnego sklepu Play Store i w pasku wyszukiwania wpisujesz CapCut, kliknij nazwę aplikacji i kliknij Pobierz. Następnie, pod koniec pobierania, musisz zaakceptować uprawnienia i kontynuować. W ten sposób będziesz mieć aplikację CapCut na swoim urządzeniu mobilnym.

Z App Store

Jeśli masz urządzenie iPhone, musisz przejść do wirtualnego sklepu App Store, aby pobrać aplikację CapCut. Po wejściu do sklepu przechodzisz do aplikacji i klikasz Pobierz, a następnie zainstaluj. Po zakończeniu pobierania musisz przyznać wymagane uprawnienia i voila, możesz wejść do aplikacji i rozpocząć edycję najlepszych filmów.

Z jakich urządzeń mogę udostępniać filmy CapCut?

Proces edycji wideo jest bardzo prosty dzięki aplikacji CapCut. Edytowane filmy można udostępniać w sieciach społecznościowych, zwłaszcza w aplikacji Tik Tok. Możesz przesyłać filmy, które edytujesz za pomocą CapCut z urządzenia mobilnego. Zobacz, jak to zrobić.

edytuj wideo za pomocą capcut

Urządzenia z Androidem

Pierwszym krokiem jest zainstalowanie aplikacji CapCut, możesz ją pobrać ze Sklepu Play. Wchodzisz do aplikacji i klikasz w Nowy projekt lub używasz wcześniej utworzonego. Kliknij ikonę strzałki w górę, aby wyeksportować wideo, kliknij Eksportuj i więc wideo będzie przechowywane w galerii Twojego telefonu komórkowego.

Po tym kroku zobaczysz pasek, który wskazuje, że możesz bezpośrednio udostępnić wideo na Tik Tok, ale możesz także kliknąć opcję Inne i zlokalizować Tik Tok. Jeśli chcesz udostępnić wideo, które masz w swojej mobilnej galerii, znajdź wideo i kliknij ikonę Udostępnij na dole i wybierz aplikację Tik Tok. Ale jeśli chcesz przesłać go na inną platformę, możesz na przykład łatwo wysyłać filmy CapCut do WhatsApp.

Urządzenia z systemem iOS

Na urządzeniu z systemem iOS kroki są prawie podobne. Po edycji wideo dotknij strzałki u góry, aby pobrać wideo, a następnie kliknij Eksportuj i wybierz rozdzielczość, w której zostanie wyeksportowany. Na koniec zobaczysz, jak pierwszą opcją, która wydaje się udostępniać, jest Tik Tok lub Możesz także kliknąć opcję Udostępnij na innej platformie, wybierz ten, który wolisz i to wszystko.

Jaka jest najbardziej zalecana jakość wideo do udostępnienia w Tik Tok?

Bardzo ważnym aspektem, który musisz wziąć pod uwagę przed udostępnieniem wideo CapCut w innych sieciach społecznościowych, jest jego jakość. Podczas Im wyższa jakość, tym więcej waży i zajmuje więcej miejsca.. Możesz wziąć jako odniesienie zapisz go w rozdzielczości 480p, 1080p w tej rozdzielczości Twój film nie straci jakości. Teraz, jeśli chcesz zapisać go na telefonie komórkowym, możesz wybrać niższą rozdzielczość. Możesz także wybrać liczbę klatek CapCut na sekundę, aby zmodyfikować jego prędkość.

edytuj wysokiej jakości filmy za pomocą capcut

Jak usunąć znak wodny CapCut z moich filmów?

Otwierasz aplikację, tworzysz nowy projekt lub korzystasz z tego, który stworzyłeś wcześniej. Aplikacja CapCut domyślnie dodaje kliknięcie ze znakiem wodnym. Aby usunąć ten znak wodny, musisz przejść do filmu, w którym pojawia się znak wodny, kliknij tam i następnie kliknij ikonę kosza odpowiadającą Usuń. Jak widać, jest to bardzo łatwe i szybkie.

dołącz do naszego kanału telegram