Skip to content

Jak udostępnić muzykę lub podcast, łącząc Spotify z moim kontem Tinder

21 de kwiecień de 2022

Kiedy myślimy o głównych zastosowaniach dla słuchać lub pobierać muzykę na całym świecie nie raz wspominaliśmy, że są takie znane, jak mp3xd czy Spotify, choć dziś skupimy się na drugim z nich. A faktem jest, że jeśli zwykle używasz go jako zwykłego odtwarzacza muzyki i masz profil w randkowej sieci społecznościowej Tinder, teraz masz więcej niż interesującą opcję.

Rzeczywiście, wiele osób uważa, że ​​dzielenie się gustami muzycznymi ze swoim partnerem jest ważne i wydaje się, że właśnie to zrozumieli twórcy Tindera, jednej z najsłynniejszych aplikacji randkowych. Chodzi o to, że w ciągu ostatnich godzin właśnie ogłoszono, że możemy zsynchronizować naszą muzykę Spotify bezpośrednio z naszym konto na Tinderze, Aby inni mogli zobaczyć, czego słuchamy, możesz także udostępniać muzykę na WhatsApp.

Te dwie aplikacje, które mają między sobą wielu użytkowników na całym świecie, wiele z nich moglibyśmy zaliczyć do kategorii „milenialsi”Połączyły się, by stać się znacznie potężniejsze. Chodzi o to, że kiedy szukamy „dopasowania” na Tinderze, widzimy teraz nowy aspekt tej osoby, którą lubimy, ani mniej, ani więcej niż muzykę, której słuchają .

Tinder obsługuje teraz muzykę Spotify

Jak powiedzieliśmy wtedy, jeśli Tinder zwykle zajmuje się sugerowaniem spotkań z ludźmi, z którymi mamy ze sobą zbiegi okoliczności, lub też poprzez preferencje między wspólnymi przyjaciółmi i wspólnymi zainteresowaniami, teraz muzyka będzie kolejnym czynnikiem do rozważenia, kiedy już się spotkamy. zadał sobie trud, aby wybrać motyw muzyczny, który będziemy musieli wybrać jako „hymn personelu”

Zasadniczo ten osobisty hymn będzie naszą ulubioną piosenką w danym momencie lub zawsze, i będzie postrzegany jako jeden z aspektów, które ci, którzy widzą nas na Tinderze, mogą sprawdzić, czy są zainteresowani lub zainteresowani. W ten sposób będziesz mógł widzieć i słyszeć główne Artyści Spotify i przesuń palcem, aby zobaczyć, kto podziela Twój gust, między gatunkiem a rodzajem muzyki

Jak zsynchronizować Spotify i Tinder?

Jeśli chcesz zsynchronizować swoje konta Spotify i Tinder, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do aplikacji muzycznej i wybrać swój osobisty hymn, co jest możliwe, nawet jeśli nie połączyliśmy jeszcze jednego konta z drugim. Następnie przechodzimy do Tindera i w Ustawieniach profilu zobaczymy, że dostępna jest opcja, która pozwoli nam połączyć nasze konto Spotify z kontem tej sieci społecznościowej, aby flirtować.

Następnie wybieramy naszych ulubionych wykonawców, których inni użytkownicy Spotify zobaczą, kiedy wejdź na nasz profil, i jest to proces, który powinien zająć tylko kilka sekund. Gdy będziemy się ślizgać, będziemy mogli zobaczyć, kto podziela nasze gusta muzyczne i kto wie, może miłość wejdzie do naszych uszu.

Spotify udostępnia Twoją listę na Tinder

Udostępnij muzykę Spotify swojej osobie na Tinder

W tym artykule wyjaśniamy, jak możesz podziel się swoim ulubionym hymnem lub piosenką w Twoim profilu Tinder, aby osoby, które wchodzą, mogły łatwo zidentyfikować Twoje polubienia; Powiemy Ci teraz, jak możesz wymieniać się muzyką z każdym z twoich dopasowań, dzięki czemu proces poznawania gustów twojego dopasowania jest ciekawszy, możesz łatwo pobrać muzykę na swój komputer.

Dzięki nowym aktualizacjom aplikacji, gdy będziesz na czacie ze swoim meczem, będziesz miał możliwość podzielenia się nie tylko piosenką, ale także Twoja ulubiona playlista Spotifyw ten sposób możesz uczynić swoją rozmowę bardziej wyjątkową, ponieważ wymienią się muzycznymi gustami poznając się trochę bardziej.

Aby to zrobić, wystarczy poszukać nowa ikona z logo Spotify który jest blisko ikony Gif; wybranie go otwiera pasek wyszukiwania, w którym możesz wybrać utwór swojego ulubionego artysty lub specjalną listę odtwarzania, którą chcesz udostępnić swojemu dopasowaniu.

Znalezienie idealnego partnera nigdy nie było tak łatwe, interaktywne i dostępne, jak jest teraz z Tinderemdzięki jego stałym aktualizacjom możesz nawiązać bardziej intymny kontakt ze swoim partnerem, cieszyć się wszystkim, co Ci oferuje i skorzystać z dzielenia się swoimi muzycznymi upodobaniami z możliwą miłością Twojego życia.

dołącz do naszego kanału telegram