Skip to content

Jak utworzyć konto Tinder z numerem telefonu komórkowego lub kontem na Facebooku

19 de lipiec de 2023

To nic nowego, rejestracja w nowej usłudze, cokolwiek to jest, jest naprawdę denerwująca. Trzeba wziąć pod uwagę, że obecnie między tym, czym jest captcha a koniecznością rejestracji na absolutnie wszystko, często traci się chęć korzystania z niektórych aplikacji lub usług internetowych.

Jeśli tak naprawdę chcesz mieć konto Tinder, ale nie chcesz łączyć swojego konta na Facebooku ani numeru telefonu komórkowego, to w rzeczywistości jest to bardzo łatwe do osiągnięcia, wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków i możesz utworzyć konto bez łączenia któregokolwiek z To.

Ale kiedy dają ci możliwość zarejestruj się automatycznie za pomocą kilku kliknięć przez Facebookawszystko się zmienia i im mniej pracy mamy do wykonania, tym lepiej.

W końcu do internetu wchodzi się po to, żeby się zrelaksować i cieszyć różnymi aplikacjami, a nie spędzać połowę czasu na próbach rejestracji w różnych aplikacjach czy forach i tracić jeszcze więcej czasu na nierozwiązaną captcha, chociaż to już temat na inny przedmiot.

Utwórz konto Tinder za pomocą swojego numeru telefonu komórkowego i Facebooka

Wszyscy mamy Facebooka i niezależnie od tego, czy używasz go dużo, czy mało, prawda jest taka, że ​​​​jest on gdzieś na Twoim urządzeniu mobilnym, być może zbiera kurz lub cały czas działa w tle.

Tak czy inaczej, aby móc się zarejestrować Tinder za pomocą Facebooka i w ten sposób, bez konieczności przechodzenia przez uciążliwy formularz rejestracyjny, wystarczy pobrać aplikację z oficjalnego sklepu swojego systemu operacyjnego, jeśli masz Androida możesz ją pobrać ze sklepu play tylko z nazwą Tinder .

W przypadku Apple iOS sklepem będzie AppStore, a w przypadku Androida sklep Play. Po zainstalowaniu tej aplikacji zajmie to wszystko potrzebne dane z Facebook aby wejść do Tindera, w niektórych przypadkach prosi o potwierdzenie przez SMS, ale jest to co jakiś czas.

Jeśli chcesz utworzyć konto Tinder, ponieważ to, które miałeś, myślałeś, że zostałeś zablokowany lub zbanowany, ale nie jesteś do końca pewien, czy zostałeś zablokowany lub zbanowany, po prostu zakładasz, że faktycznie możesz wiedzieć, czy twoje konto zostało zablokowane lub zbanowany i jak możesz go odzyskać.

Wiele razy, gdy nasze konto Tinder jest blokowane lub zbanowane, tworzymy nowe konto, ale w rzeczywistości nie jest to konieczne, ponieważ konto można już odzyskać, jest to również bardzo łatwe, nie zajmie to dużo czasu Osiągnij to.

W ten sposób możesz utworzyć konto Tinder z kontem na Facebooku

Ponadto możesz przekazać do sześciu zdjęć, które masz Facebook do Tindera, w ten sposób możesz uzupełnić swój profil o najlepsze zdjęcia, jakie masz w sieci społecznościowej. Aplikacja działa dzięki GPS, który powinieneś był aktywować, aby móc w pełni korzystać z tej aplikacji.

Najlepsze jest to, że wykonałeś wszystkie kroki bez pomijania żadnego, aby móc założyć konto bez problemów i nie tracąc ani jednej informacji, ponieważ często pomijamy kroki i nie jesteśmy w stanie dokończyć rejestracji w ta aplikacja.

niebieskie tło logo

Możliwe jest łatwe utworzenie konta Tinder za pomocą konta na Facebooku

W ten sposób stopniowo zobaczysz coraz więcej profili i więcej osób, z którymi możesz się połączyć. jak sam zobaczysz zarejestruj się w Tinderze za pomocą swojego konta na Facebooku W rzeczywistości nie jest to wcale skomplikowane i zapewniam, że zajmie Ci to kilka minut.

Jeśli jesteś na swoim komputerze, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę Tindera i zarejestrujesz się za pomocą swojego konta na Facebooku, powinieneś wcześniej zalogować się do wspomnianej sieci społecznościowej.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowego samouczka na temat korzystania z Tindera na komputerze za pomocą internetowej wersji w języku hiszpańskim i wiesz, jak to działa, jest to bardzo proste, wystarczy wykonać kilka prostych kroków i nie skomplikujesz się Wszystko.

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał i że udało Ci się w dość łatwy sposób utworzyć konto Tinder za pomocą numeru telefonu komórkowego lub konta na Facebooku i że teraz możesz cieszyć się tą wspaniałą platformą do poznawania ludzi.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostawić je w komentarzach, a my chętnie na nie odpowiemy w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram