Skip to content

Jak filtrować moich znajomych z Facebooka, którzy mają Tinder? – Zrób mecz

22 de styczeń de 2022

Ludzie dzisiaj szukają swoich partnerów różnymi metodami, takimi jak: za pomocą wirtualnej aplikacji randkowej aby móc dopasować się do osoby, którą chcesz. Co jest zupełnie inne od tego, co robiono wcześniej, czyli poprzez umawianie się z ludźmi, którzy spotykali się na imprezie lub innej działalności, w skrócie, aplikacje randkowe przejęły kontrolę nad życiem ludzi.

Jedna z aplikacji randkowych morze stało się wirusowe to Tinder i dzięki niemu możemy łączyć się z ludźmi, których lubimy. Ponadto będziesz mógł znaleźć znajomych, których masz na Facebooku i którzy korzystają z Tindera, za zgodą Tindera o połączenie Twojego konta na Facebooku.

Jakie są zalety i wady posiadania konta Tinder połączonego z Facebookiem?

Tinder jest uważany za jedną z najlepszych aplikacji randkowych na świecie i mówi się, że około 50 milionów ludzi pobrało i zaczęło korzystać z tej aplikacji. Dzieje się tak dlatego, że obecnie randki online są często o wiele przyjemniejsze niż zwykłe randki. Ponadto randkowicze online mogą spotykać się z innymi ludźmi, przytulając się na kanapie lub w łóżku.

Teraz zalety korzystania z Tindera polegają na tym, że będziesz mógł poznawać ludzi z innych części świata, a gdy połączymy tę aplikację z naszym kontem na Facebooku, będziemy mogli znaleźć naszych znajomych na Facebooku, którzy mają konto na Tinderze . W ten sposób, jeśli nie byłeś w stanie połączyć się z niektórymi znajomymi na platformie Facebook, będziesz mógł to zrobić za pośrednictwem Tindera.

Inne zalety korzystania z Tindera to możliwość skonfigurowania miejsca, z którego chcesz spotkać ludzi, pamiętaj, że ta aplikacja dokonuje pełnej analizy kandydatów, których przedstawi Ci w aplikacji. Ponadto analiza ta odbywa się za pośrednictwem Twojej lokalizacji udzielanie wyników od osób, które są blisko Twojego miejsca zamieszkania, to niektóre z zalet korzystania z Tindera połączonego z Twoim kontem na Facebooku.

Jednak wiele razy aplikacje randkowe są dostępne dla innych osób o złych intencjach skorzystaj z hakowania danych osobowych osób korzystających z tej aplikacji. Teraz znacznie więcej, gdy konto na Facebooku jest połączone z Tinderem, co jest wielką wadą.

Kolejną wadą korzystania z konta Tinder połączonego z kontem na Facebooku jest to, że wiele osób nie podejmuje środków ostrożności związanych ze zmianą zdjęcia profilowego na Facebooku, aby Więc wiem, trudniej rozpoznać. Ponadto, od pierwszego momentu, w którym zaakceptujesz, że Tinder powiąże Twoje konto na Facebooku, odbierze pełny dostęp do Twojego profilu na Facebooku, a to ujawni Twoje dane osobowe.

Z drugiej strony powiązanie konta na Facebooku oznacza, że ​​Tinder może ujawnić znajomym z Facebooka, że ​​korzystasz z tej aplikacji randkowej, a dla wielu osób nie jest to wygodne. Dlatego będziesz musiał skonfigurować swoje konto na Facebooku, aby odłączyć konto Tinder z kontem na Facebooku.

nie łącz swojego konta Tinder z kontem na Facebooku, aby uniknąć problemów z danymi osobowymi

Co zrobić, aby odłączyć moje konto na Facebooku od Tindera?

Ze względu na wady posiadania konta na Facebooku połączonego z kontem na Tinder, konieczne jest, aby nauczyć się odłączyć te dwa konta, a tym samym uniemożliwić im dostęp do Twoich osobistych informacji na Facebooku. Teraz, co musisz zrobić, aby odłączyć swoje konto na Facebooku od Tindera, jest następujące:

 1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
 2. Następnie idź do „Ustawienia i prywatność”.
 3. Przejdź do „Ustawienia”.
 4. Teraz przewiń, aż znajdziesz opcję „Aplikacje i strony internetowe”, w której wpiszesz.
 5. Po wprowadzeniu pojawią się wszystkie aplikacje, z którymi połączyłeś swoje konto na Facebooku, i będziesz musiał wyszukać Tinder i wprowadzić go.
 6. Po wejściu będziesz musiał wybrać opcję „Usuń” i w ten sposób zostanie odłączony od twojego konta na Facebooku.

Tinder to jedna z najlepszych aplikacji randkowych, jednak samo korzystanie z tej aplikacji połączonej z naszym kontem na Facebooku jest dużą wadą. Z tego powodu nauczymy Cię, jak zapobiegać pojawianiu się Twoich kontaktów z Facebooka na Tinderze.

filtr znajomych

Jednym z najlepszych sposobów, aby uniemożliwić znajomym z Facebooka znalezienie Cię na Tinderze, jest filtrowanie, czyli rozpoczęcie indywidualnego wyszukiwania znajomych na Tinderze, a następnie zablokowanie ich, a tym samym uniemożliwienie im znalezienia Cię w pierwszej kolejności.

załóż konto na Facebooku, aby odłączyć konto Tinder

Ustawienia prywatności

Jeśli korzystasz z Tindera i połączyłeś swoje konto na Facebooku, będzie można skonfigurować swoją prywatność. W ten sposób zapobiegniesz parom, które masz w aplikacji Tinder nie masz dostępu do Twoich danych osobowych, które masz na Facebooku takie jak numer telefonu, e-mail lub inne dane. Jeśli tego nie zrobisz, może się zdarzyć, że zaczniesz otrzymywać niewygodne telefony, dopóki nie zaczną Cię nawet szantażować.

Teraz, aby tego wszystkiego uniknąć, będziemy musieli dokonać konfiguracji w naszej aplikacji na Facebooku, co jest tym samym procesem, o którym wspomniano wcześniej, a jest to:

 1. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku.
 2. Teraz w „Ustawieniach i prywatności”.
 3. Następnie w „Ustawieniach”.
 4. Następnie w „Aplikacje i strony internetowe”.
 5. Następnie wyszukaj aplikację Tinder i wprowadź ją.
 6. Później wejdź w opcję, która ma blokadę.
 7. Na koniec wybierz „tylko ja”, w ten sposób Twoja prywatność zostanie skonfigurowana.

Jak znaleźć moich znajomych z Facebooka na Tinderze?

Najlepszym sposobem na znalezienie znajomych z Facebooka na Tinderze będzie połączenie konta na Facebooku z kontem na Tinderze. Będziesz jednak musiał ponieść konsekwencje, które mogą się zdarzyć, zezwalając na połączenie dwóch kont, a inną opcją jest ręcznie wyszukaj Tinder według nazwy.