Skip to content

Jak ukryć lokalizację w Tinderze? – Ustawienia prywatności

11 de grudzień de 2021

Wiemy, że Tinder to jedna z najczęściej używanych aplikacji z dużą liczbą użytkowników, dzięki czemu jest tak popularna w świecie randek online. Przynosząc ze sobą sporą liczbę zawodników, którzy chcą w dużym stopniu przykuć uwagę tej publiczności. Jednak wiele osób zastanawia się, czy w tej aplikacji można zwizualizować lokalizację a w tym artykule opowiemy Ci o tym wszystko.

Czy ukrycie lokalizacji w tej aplikacji coś kosztuje?

Tinder jest tak wszechstronną aplikacją, że nie tylko informuje, które osoby cię lubią lub ile polubień możesz dać na tę możliwą randkę, która przykuła twoją uwagę. Jeśli nie też, możesz znać lokalizację użytkowników za pomocą sygnału GPS; dostarczone przez telefon komórkowy. Oczywiście jest możliwe, że jeśli wyjedziesz z kraju na kilka dni, nie musisz dowiadywać się o ewentualnych meczach, więc możesz ukryć swoją lokalizację za przystępną cenę za pośrednictwem aplikacji z funkcją VPN. Pamiętaj, że w epoce nowożytnej ważne jest, aby chronić swoją tożsamość, jeśli chcesz uniknąć wszelkiego rodzaju niedogodności związanych z bezpieczeństwem.

Ze swojej strony ta platforma ma ulepszoną wersję o nazwie Tinder Gold. Gdzie możesz subskrybować, płacąc miesięczną opłatę, która pozwoli Ci zmieniać swoją lokalizację tyle razy, ile chcesz. Ponadto zmiana lokalizacji jest bardzo prosta, wystarczy uzyskać dostęp do panelu konfiguracji i wybrać alternatywy, aby dodać, zmienić lub ukryć odległość, jeśli ma to zastosowanie.

Należy zauważyć, że na Tinder lokalizacji również nie można sfałszować. Ponieważ platforma ta charakteryzuje się wykorzystaniem geografii w celu szczegółowego uporządkowania dopasowań. Tak więc obszar, w którym się znajdujesz, zostanie odzwierciedlony nie tylko w GPS, ale połączenie Wi-Fi może być również wykorzystywane do tych celów. Chociaż zwykle na komputerze nie osiąga się tej samej precyzji, co w przypadku urządzenia mobilnego.

Co się stanie, jeśli nie przyznasz dostępu do lokalizacji w Tinderze?

Jeśli nie chcesz, aby Tinder miał dostęp do Twojej lokalizacji ze względów prywatności lub bezpieczeństwa, możliwe jest, że zaczynasz tracić widoczność, gdy pojawiasz się w stanie bezczynności. Niezależnie od tego, czy mijają dni, czy miesiące, lokalizacja geograficzna nie zostanie zaktualizowana, co będzie miało negatywny wpływ, jeśli Twoim celem jest zdobycie polubień i potencjalnego partnera. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz odinstalować aplikację bez konieczności usuwania wszystkich swoich dopasowań.

Jak zmienić swoją lokalizację na Tinderze?

Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, jest to całkowicie ważne użyj VPN, aby ukryć swoją lokalizację przed Tinder kiedy tego potrzebujesz, ponieważ jest ich wiele. Wszystko to w przypadku, gdy nie masz pieniędzy na comiesięczną subskrypcję Tinder Gold. W każdym razie tutaj mówimy wszystko o ExpressVPN, całkiem realnej opcji dla użytkowników, którą przeanalizowaliśmy bardzo szczegółowo.

Korzystanie z ExpressVPN

ExpressVPN charakteryzuje się tym, że jest oprogramowaniem, którego głównym celem jest maskowanie adresów IP ludzi którzy nie chcą ujawniać swojej prywatności. Obecnie jest wiodącą firmą na rynku, a jej usługi są szeroko polecane. Dlatego radzimy skorzystać z oferowanych przez nią 3 bezpłatnych miesięcy, aby zweryfikować jakość tego typu usług. Później możesz wybrać jeden z ich planów miesięcznych lub rocznych, jak chcesz.

Jak ukryć lokalizację na krzesiwie

Jak sprawdzić, czy Twoja lokalizacja nie pojawia się w tej aplikacji?

Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy Twoja lokalizacja nie pojawia się na Tinderze, jest: czas przesunąć palcem, aby zobaczyć osoby, które widzą Twój profil. Możesz ukryć swoją lokalizację i udostępnić ją tylko tym, których bezpośrednio przeciągasz. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że obcy znają Twoją osobistą lokalizację. Musisz wiedzieć, że możesz aktywować lokalizację, jeśli zmienisz zdanie, za pomocą ustawień telefonu komórkowego.

Nie zapominaj, że Tinder nie podaje użytkownikom, którzy są częścią aplikacji, dokładnych współrzędnych miejsca, w którym się znajdują. Wymaga tylko ogólnej lokalizacji, aby pokaże Ci wybór potencjalnych partnerów, którzy są blisko Twojej okolicy. Jednak nie zaszkodzi zdawać sobie sprawę z wszelkiego rodzaju złych intencji pochodzących z możliwych meczów, a do tego możesz użyć dowolnej z opisanych powyżej opcji.