Skip to content

Jak ukryć wiek w moim profilu Tinder

23 de czerwiec de 2021

Aplikacje zostały znacznie rozszerzone dla różnych modalności, obecnie są aplikacje na prawie wszystko, co chcesz. Ponadto wzrosła liczba sieci społecznościowych, wielu z nich tak naprawdę nie wie, że należy do terminu sieci społecznościowej, takiej jak Pinterest.

Zakorzenione w tym, zaimplementowano również więcej aplikacji, aby spotykać się z ludźmi i mieć konkretne daty. Wiele osób wybiera tę wirtualną trasę najpierw, ponieważ trudno im rozmawiać twarzą w twarz lub po prostu eksperymentować i uczyć się jeszcze więcej. Tinder jest jednym z nich słynne aplikacje randkowe z wieloma użytkownikami obecnie.

To nowy sposób na flirtowanie, spotykanie się, czatowanie i rozrywkę. Wszystko zależy od tego, czego szukasz i jakie są twoje prawdziwe zainteresowania?. Najważniejsze to się zarejestrować, jest nawet możliwość założenia konta na Tinderze bez mojego numeru telefonu lub raczej stworzenia numeru wirtualnego.

Zasadniczo po aplikacji trzeba zacząć flirtować, ale w wielu przypadkach nie chcemy, aby nasz wiek został ujawniony Z tego powodu poniżej pokażemy, co robić w takich przypadkach.

Edytuj mój profil na Tinderze i ukryj mój wiek

Jest naprawdę bardzo niewielu użytkowników, którzy nie zwracają uwagi na wiek, ponieważ w wielu przypadkach, gdy chcemy z kimś flirtować chcemy poznać Twój wiek A ponieważ dla wielu jest to fizycznie z tego powodu, dość denerwujące jest pokazywanie wszystkim ich wieku.

Nie zawsze wchodzimy wiedząc wszystko o aplikacji i tutaj nie chodzi tylko o dopasowanie na Tinderze, ale możemy być jeszcze bardziej zainteresowani innym użytkownikiem i chcieć poznać jego dane. Niestety w Tinder nie może ukryć wieku, ale można je modyfikować.

tak edytuj wiek swojego profilu na Tinder Bez większej przesady możesz ustawić wiek, który naprawdę chcesz, ponieważ w wielu przypadkach może to tworzyć kompleksy, aby dzielić wiek, który naprawdę masz.

Jeśli okaże się, że połączyłeś swoje konto na Tinderze z kontem na Facebooku możesz edytować wiek z facebooka a potem ten pojawi się na Tinderze. Istnieje nie tylko ta aplikacja randkowa, ale także inne podobne aplikacje.

Opcje, aby nie pokazywać mojego wieku na Tinder

Tinder niestety nie oferuje swoim użytkownikom bezpośredniej opcji ukrycia wieku lub zmodyfikować, chyba że zmieniłeś je podczas tworzenia konta. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie wykonać tej funkcji z aplikacji; Ale są dwie główne metody, dzięki którym możesz to zrobić skutecznie; jeden pochodzi z Facebooka, a drugi tworzy nowego użytkownika.

Zmień mój wiek na Tinderze, tworząc nowe konto

Aby zmienić wiek w Tinderze, musisz utworzyć nowego użytkownika; Tutaj wyjaśnimy w serii prostych kroków, jak należy to zrobić i bez problemu.

  1. Otwórz aplikację i przejdź do swojego profilu (ikona w lewym górnym rogu domu)
  2. Następnie poszukaj symbolu koła zębatego, a pojawią się ustawienia
  3. Przesuwasz palcem w górę, a na końcu widzisz opcję „usuń konto”
  4. Kliknij na nią, a następnie zaakceptuj
  5. Następnie przekieruje Cię na początek logowania lub utworzenia nowego konta
  6. Wybierz w 'utwórz konto’
  7. Wypełnij formularz ponownie i wpisz żądany wiek
  8. Kończysz proces tworzenia i to wszystko, Twój wiek zostanie zarejestrowany na ten, który umieściłeś na nowym koncie

zaloguj się do Tindera

Zmień wiek na Tinderze za pomocą Facebooka

Kolejna bardzo prosta opcja i to nie wymaga usunięcia konta, to że modyfikujesz datę ze swojego profilu na Facebooku; ponieważ Tinder jest zsynchronizowany z informacjami z tej sieci społecznościowej.

W tym celu pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć konto na Facebooku, przejść do swojego profilu, a następnie kliknąć trzy poziome linie u góry ekranu. Stamtąd należy przejść do 'informacji ogólnych’, później 'informacje podstawowe i kontaktowe’.

Będąc tam, przesuwasz ekran i schodzisz w dół, aż znajdziesz datę; opcja edycji pojawia się w prawym górnym rogu tej sekcji; Tutaj musisz nacisnąć, aby móc to zmienić. Po dokonaniu zmiany kliknij zaakceptuj lub zapisz zmiany i voilaTwój wiek również zostanie zmieniony na Tinderze.

Ukryj nazwę użytkownika na Tinderze

Nazwa naszego użytkownika jest jedną z pierwszych rzeczy, które robimy, aby założyć konto na Tinderze, jest to ważne, ponieważ wszystkie osoby, które należą do aplikacji, widzą ją z tego powodu To musi być nazwa, która naprawdę nam się podoba.

A zatem ta nazwa nas reprezentujeZawsze zależy od tego, jak mamy swój profil, jak mało lub ile atrakcji możemy w nim stać. Oczywiście, jeśli nam się to nie spodoba, możemy zmienić nazwę użytkownika na Tinderze.

Czasy się zmieniły, nie są to już listy ani e-maile, ale dzięki tym aplikacjom możemy poznać wiele bliskich nam osób. W ten sposób zbliżyliśmy się do siebie możemy współdziałać w najlepszy sposób.

Nie przegap swojego profilu, spersonalizuj swoje imię i zmień swój wiek jeśli nie są one naprawdę satysfakcjonujące, współdziałać z większymi zabezpieczeniami i w bezpieczniejszy sposób.

logo aplikacji Tinder

Dane osobowe Tindera

Wielu użytkowników należących do tej aplikacji i innych podobnych nie ocenia znaczenie dostarczanych przez nas informacjiJest wielu użytkowników, którzy codziennie zaczynają korzystać z tych sieci społecznościowych, ale wielu z nas nie mierzy tego, co tutaj zapewniamy.

Dobrze wiedzieć możliwe konsekwencje, jakie może mieć? Publikuj wiele danych osobowych nie tylko na Tinder, ale na innych platformach. Prawdą jest, że tworzenie profilu na Tinder lub innym obejmuje tylko kilka podstawowych kroków, ale musimy pamiętać, że przechowują one wiele danych osobowych.

Czego nie wiemy to tak osoby, które uzyskują dostęp do tych informacji Używają go do innych celów, nielegalnych organizacji lub celów, których w wielu przypadkach nawet sobie nie wyobrażamy, ale jest pewne, że nie przyniesie nam to nic naprawdę dobrego.

W większości przypadków pozostaje wiele informacji wyeksponowanych jest widocznych do bezpłatnego tłumaczenia lub wykorzystania, od fotografii po numer telefonu. Ważne jest, aby zarezerwować pewne dane osobowe, aby uniknąć złych konsekwencji. Możemy również zdecydować się nie spełnić wszystkich wymagań, a jedynie podstawy.