Skip to content

Jak udostępnić lub powielić ekran mojego telefonu komórkowego z innym systemem Android (przykład) | Zobacz, jak to się robi

28 de luty de 2021

Ważna opcja dla tych, którzy potrzebują wsparcia do pracy z innymi urządzeniami mobilnymi lub ich konfiguracji, w tym artykule dowiesz się jak udostępnić lub powielić ekran mojego telefonu komórkowego z innym Androidem.

Udostępnienie ekranu może nam pomóc w przypadku, gdy utworzymy plik Wsparcie online, pomagać znajomym lub rodzinie w konfliktach dotyczących ich telefonów i nie tylko, transmitować lub powielać ekran telefonu komórkowego na telewizorze za pomocą Google Chromecast, może to być również niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników Android.

oneAssistant, to aplikacja pozwalająca na zdalny dostęp do innego urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu, za pomocą której osoba może uzyskać dostęp do swojego ekranu i wykonać w nim wszelkiego rodzaju czynności, mamy też możliwość zaznaczenia ekranu długopisem np. do aplikacji lub opcji na ekranie.

Dostęp do sterowania głosowego, gdzie można słuchać w czasie rzeczywistym tak, jakby było to wezwanie do tej osoby i można powiedzieć, jak wykonać zadania, jest to idealne rozwiązanie dla wsparcia technicznego, które bez wychodzenia z miejsca pracy może udzielić pomocy.

Jak udostępnić ekran urządzenia innej osobie na Androidzie?

 1. Aby rozpocząć, musimy pobierz Screen Share aplikacja z Sklep Play i zainstaluj go na naszym urządzeniu.
 2. Tworzy bezpośredni dostęp z ekranu urządzenia, a dzięki niemu możemy uzyskać dostęp do aplikacji.
 3. Po wejściu do aplikacji widzimy, że pojawiają się w niej dwie opcje operacji.
 4. Dzielić. Który odnosi się do faktu udostępnienia ekranu innemu użytkownikowi w celu uzyskania pomocy od tego użytkownika.
 5. Pomóc. Odnosząc się do działania polegającego na zobaczeniu Twojego, innego ekranu użytkownika, aby móc zapewnić pomoc na swoim urządzeniu.

Udostępnij ekran i obsługuj inne urządzenie

 1. Zaznaczając opcję „Dzielić” Widzimy, że wyskakujące okienko prosi nas o potwierdzenie tej czynności z ostrzeżeniem, że udostępnisz swoje urządzenie mobilne innej osobie.
 2. Kiedy klikniemy „Zaczynać” Zobaczymy, że nowa karta zapewnia nam kod parowania, aby udostępnić nasze urządzenie innemu użytkownikowi.
 3. Ta osoba, która udzieli nam wsparcia, wejdzie w opcję „Pomóc” iw tym nowym oknie poprosi o kod parowania, który osoba udostępniająca pojawi się na ekranie.
 4. Kiedy ta osoba poprosi o pozwolenie na parowanie, zobaczymy, że zajmuje to kilka minut, a osoba, która poprosiła o pomoc, może zdecydować o pozostawieniu włączonego lub wyłączonego mikrofonu na wypadek, gdyby nie chciała słuchać wsparcia na żywo.
 5. Kiedy osiągniemy, że oba ekrany są zsynchronizowane, możemy zobaczyć, że kiedy osoba zapewniająca wsparcie kliknie w dowolnym miejscu ekranu innemu użytkownikowi, jest to odtwarzane w dłoni, która wskazuje akcję, którą wykonała obsługa.
 6. Istotne jest również to, że jeśli nie włączymy mikrofonu, zobaczymy, że osoba odpowiedzialna za udzielenie wsparcia przemówi do nas SMS-em, który zostanie wyświetlony na tym samym ekranie w samym środku.
 7. Ze wspornika można również dezaktywować mikrofon poprzez opcję znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu, gdzie wskazuje nam „mikrofon” gdzie kliknięcie na wyjście głosowe zostanie anulowane.

Edytor nagrywarki

Weź pod uwagę, aby udostępnić ekran innemu telefonowi

Czynności, które osoba udzielająca wsparcia wykonuje palcem na symulowanym ekranie, nie będą wykonywane na rzeczywistym ekranie, może jedynie udzielić Ci instrukcji, co zrobić na Twoim prawdziwym urządzeniu mobilnym, aby uzyskać w nim konfigurację i dowiedzieć się, jak to zrobić zrobić to samemu. Możesz także powielić ekran swojego telefonu komórkowego z Androidem na telewizorze Smart TV.

Jeśli to krok po kroku jak udostępnić lub powielić ekran mojego telefonu komórkowego z innym Androidem może pomóc w znalezieniu aplikacji, która pomoże Ci w tym procesie, możesz dalej zapoznać się z pełniejszymi przewodnikami Android Tutaj, na jaktosie.pl, znajdziesz informacje o tym, jak łatwo pobierać filmy tiktok na Androida i wiele więcej.