Skip to content

Jak udostępniać swoje posty z Twittera na Instagram — z telefonu komórkowego lub komputera?

29 de listopad de 2021

Chociaż aplikacja Twitter nie jest tak wszechstronna, jest powszechnie używana przez ludzi na całym świecie. Wynika to częściowo z tego, że ta sieć społecznościowa koncentruje się bardziej niż cokolwiek na udostępnianiu wiadomości, ale w końcu jest bardzo ważna dla wielu osób.

Jeśli jesteś osobą, która w pełni wykorzystuje wszystkie swoje sieci społecznościowe i publikuje rzeczy przez cały czas, możesz chcieć zaoszczędzić czas podczas tworzenia publikacji i nie musisz robić tego wielokrotnie w różnych sieciach. Tutaj Cię nauczymy jak połączyć swoje konto na Twitterze z kontem na Instagramie? aby posty wychodziły automatycznie.

Jak udostępniać posty we wszystkich sieciach społecznościowych jednocześnie?

Zgodnie z oczekiwaniami czasami bardzo denerwujące jest ręczne publikowanie tego samego zdjęcia lub filmu w każdej z naszych sieci społecznościowych. Dlatego do wszystkich dodano funkcję, dzięki której po opublikowaniu nowej publikacji w jednym z nich zostanie ona dodana do pozostałych.

O czym należy pamiętać przed udostępnieniem tweeta na Instagramie?

Jak we wszystkich sieciach społecznościowych, będą rzeczy, o których należy pamiętać, kiedy opublikuj tweeta na swoim koncie na Instagramie. Dlatego tutaj wyjaśnimy trochę na ten temat.

Różne zasady i zasady w sieciach społecznościowych

Problem w tym przypadku polega na tym, że zasady prywatności obu aplikacji są różne, więc czasami niektóre posty na Instagramie mogą kolidować z warunkami aplikacji Twitter lub odwrotnie. Dlatego będziesz musiał bądź ostrożny, kiedy je publikujesz aby nie kolidowały z warunkami jednego z drugim.

W jaki sposób możesz połączyć swoje konto na Instagramie z kontem na Twitterze?

Jeśli chcesz połączyć swoje konto na Twitterze z kontem na Instagramie, aby wszystko, co na ten temat publikujesz, znajduje odzwierciedlenie na Instagramie, możesz to zrobić w ten sposób. To kilka kroków, więc będziesz musiał mieć trochę cierpliwości.

 1. Najpierw wejdziesz do aplikacji Instagram na swoim iPhonie lub telefonie z Androidem
 2. Teraz przejdziesz do swojego profilu, naciskając swoje zdjęcie na dole ekranu, następnie naciśniesz trzy punkty znajdujące się u góry ekranu
 3. Teraz wejdziesz w „Ustawienia” i wciśniesz nazwę „Synchronizacja”
 4. W sekcji synchronizacji klikniesz „Opcje”, a następnie „Ustawienia”. Tutaj dotkniesz „Połączonych kont”, a stamtąd będziesz mógł zsynchronizować swój Instagram z innymi sieciami swojej usługi
 5. Teraz zobaczysz listę sieci społecznościowych, z którymi możesz połączyć swoje konto na Instagramie, tutaj wybierzesz konto na Twitterze
 6. Teraz będziesz musiał podać nazwę swojego użytkownika Twittera i hasło. Gdy to zrobisz, będziesz musiał aktywować synchronizację przesuwając niebieski przełącznik po prawej stronie
 7. Po tym aplikacja powróci i synchronizacja z Twitterem zostanie aktywowana

połączony twitter

Jak udostępnić tweeta na kanale Instagram?

Jeśli jesteś nowy na Twitterze i chcesz naucz się udostępniać swoje tweety W postach na Instagramie pokażemy Ci kroki, abyś mógł je zdobyć.

Prześlij tweeta do swojej historii na Instagramie

Proces udostępniania tweetów na Twitterze na Instagramie polega na publikowaniu ich w swoich historiach. Możesz to zrobić bez konieczności robienia zrzutu ekranu lub robienia tego ręcznie, ale zamiast tego możesz udostępnić go bezpośrednio z Twittera jeśli już zsynchronizowałeś swoje konto z kontem na Instagramie.

 1. Najpierw wejdziesz na swój Twitter i wyszukasz tweeta, który chcesz udostępnić w historii na Instagramie
 2. Teraz dotkniesz tweeta udostępniania, będzie to pod tweetem, który chcesz udostępnić
 3. Następnie wyświetli się lista aplikacji, z którymi możesz się dzielić, naciśniesz na historii Instagram
 4. Teraz będziesz musiał zezwolić aplikacji na uruchomienie aplikacji Instagram. Będziesz musiał tylko kliknąć na otwórz i w ten sposób obraz tweeta zostanie dodany do edytora historii
 5. Tutaj na Instagramie będziesz musiał edytować obraz tylko wtedy, gdy tego chcesz, a następnie kliknij udostępnij

Dzięki temu Twoi obserwatorzy na Instagramie będą mogli zobaczyć ten tweet, który Cię zainteresował i zdecydowałeś podziel się nimi poprzez historię.

dołącz do naszego kanału telegram