Skip to content

Jak udostępniać, przekazywać lub wysyłać audio z Messengera do WhatsApp na Androidzie lub iPhonie

11 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje nieskończona liczba aplikacji, które musimy wziąć pod uwagę, gdy chcemy komunikować się za pomocą komunikatorów błyskawicznych i „nielimitowanych”. Najpopularniejszym do tej pory jest WhatsApp, będący liderem w tej dziedzinie, ponieważ jest to dość wygodna usługa do udostępniania. wszelkiego rodzaju informacji, które są nam prezentowane w naszych czasach.

Czasami nie mamy pod ręką telefonu komórkowego i używamy wiadomości na Facebooku lub po prostu prowadzimy dobrą rozmowę w naszej aplikacji Facebook Messenger i nie chcemy utrudniać drugiej osobie rozmawiania przez WhatsApp. Teraz wyobraźmy sobie następujący scenariusz: „wspomniany użytkownik przesyła nam bardzo ważną notatkę za pośrednictwem aplikacji Messenger, a naszym obowiązkiem jest jej rozpowszechnianie”.

¿Możliwe jest wykonanie tego zadania? Cóż, dzisiaj tutaj w Look How It Is Made podasz krótkie, ale pełne informacje na ten temat, zwróć uwagę.

Jakie wymagania muszę mieć, aby móc wysyłać te pliki audio?

Przede wszystkim jest to konieczne telefon komórkowy z systemem Android lub iPhone, najlepiej najnowszej generacji, chociaż ta rada działa dla większości wersji Androida lub iOS, konieczne jest również użycie połączenia sieciowego, albo od dystrybutora sieci Wi-Fi, albo od firmy telefonicznej. Mając tylko te dwie rzeczy, możemy zacząć.

Jak pobrać dźwięk z Facebook Messenger?

Mając obie rzeczy pod ręką, bo po prostu trzeba się ubrać Zróbmy to. Po odebraniu wspomnianej wiadomości głosowej za pośrednictwem aplikacji Messenger należy ją zamknąć i wykonać następujące czynności:

 1. Musisz przejść do panel aplikacji i przejdź do Sklepów Play, gdzie masz zamiar przejść do paska wyszukiwania i napiszesz następującą «opera mini», już napisane, naciśniesz i wybierzesz pierwszą opcję.
 2. Już w nim wystarczy go pobrać, w tym celu wystarczy wcisnąć zielony przycisk z napisem „zainstaluj”, od razu go wciśniesz Pobieranie i instalacja rozpocznie się automatycznie.
 3. Po pobraniu wystarczy otworzyć przeglądarkę i na pasku wyszukiwania tego typu „Facebook”
 4. Wchodzisz do mobilna wersja internetowa Z Facebooka i wprowadź swoje dane osobowe, zarówno nazwę użytkownika, jak i adres e-mail i hasło.
 5. Po zalogowaniu wystarczy przejść do okna komunikatu, które zwykle znajduje się u góry na niebieskim pasku, z ikoną aplikacji Messenger. Naciskasz na niego.
 6. Podczas czatu przesuwaj palcem, aż znajdziesz użytkownika z daną notatką głosową. Kliknij tę notatkę, a zapyta Cię, czy chcesz ją pobrać, na co wyrazisz zgodę.
 7. Dźwięk zostanie zapisany w pamięci twojego telefonu komórkowego.

Jak wysłać dźwięk z Facebook Messenger do WhatsApp?

Po wykonaniu poprzednich kroków, kończymy na najtrudniejszej, poniżej najprostszej części tego samouczka:

 1. Musisz przejść do panelu aplikacji swojego telefonu komórkowego i poszukać aplikacji „moje pliki” lub podobnej, w której umieszczasz zarządzanie plikami i folderami.
 2. Już w niej musi przejdź do folderu pobierania który zwykle ma tę samą nazwę „pliki do pobrania” lub jego tłumaczenie w języku angielskim „downloand”. Musisz go naciskać.
 3. W nim wystarczy przesunąć i nacisnąć pobrany plik audio, a następnie przejść do jego opcji i nacisnąć «udostępnij».
 4. Zostanie wyświetlona seria opcji i kontaktów, w których wybierzesz opcję z ikoną WhatsApp.
 5. Już w nim wystarczy wyszukaj konkretny czat do którego należy wysłać dźwięk. Może to pochodzić od danej osoby lub wybrać grupę, która została już wcześniej utworzona.

Czy można to zrobić z WhatsApp do Facebook Messenger?

Tak, wystarczy przejść do folderu WhatsApp, który znajduje się w pamięci telefonu komórkowego, i tam wybrać folder multimediów, a następnie Notatki głosowe WhatsAppmusisz do niego wejść.

Tam będziesz mieć różne foldery z różnymi datami, musisz poszukać folderu i notatki, która ma określoną datę i godzinę. W rzeczywistości, jeśli masz mało miejsca na dysku, usunięcie tych plików zwolni pamięć.

notatka głosowa na WhatsApp

Już wybrane, musisz kliknąć opcje, a następnie udostępnić. W tym momencie wystarczy wybierz aplikację że w tym przypadku Facebook Messenger, to dany kontakt i naciśnij Wyślij.

dołącz do naszego kanału telegram