Skip to content

Jak uaktualnić telefon CDMA do GSM Jaka jest różnica między CDMA a GSM?

24 de lipiec de 2022

Czasem i gdy mamy okazję wyjechać do innego kraju zachwycamy się różnorodnością jego gastronomii, to prawda i z pięknymi krajobrazami, które oferuje turystykazarówno architektonicznych, jak i przyrodniczych w zależności od kontynentu lub miasta, które odwiedzamy.

Dlatego nikomu nie jest tajemnicą, że dokonywanie pewnych zakupów w innych krajach daje nam pewne korzyści cenowe. ludzie decydują się na zakup telefonów komórkowych w innych krajach.

Jak już powiedzieliśmy, niezależnie od tego, czy podróżujesz swobodnie, czy na wakacjach i skorzystaj z okazji, aby kup urządzenie w znacznie niższej cenie i że ma nietypowy model lub ma inne cechy niż telefony komórkowe, które sprzedają lokalnie lub bezpośrednio importują produkt, ponieważ czasami nawet zakup online jest tańszy.

Co oznacza, że ​​często kupujemy telefon w innym kraju i późno zdajemy sobie sprawę, że działa on z innym pasmem, czyli w CDMA, co oznacza, że nie będziemy mogli z niego korzystać w żadnej firmie korzystającej z GSM Podążaj za mną?

Jak zmienić CDMA na GSM?

Na szczęście dla nas wszystkich, którzy mają importowany telefon komórkowy, istnieją sposoby na jailbreak urządzenia, w ten sposób, aby móc go używać w dowolnej firmie, niezależnie od pasma, z którego korzysta.

Jedną z najprostszych metod jest udanie się bezpośrednio do firmy, w której kupiliśmy urządzenie, aby o to poprosić w zasadzie wypuść go dla dowolnej firmyzgodnie z prawem muszą to zrobić, więc wiele negatywów dotyczących tego nie może być wam udzielonych.

Jak już powiedzieliśmy, kupowanie urządzenia za granicą to coś, co wielu z nas robi, ponieważ ceny idą w parze, w przeciwieństwie do lokalnych. które w wielu przypadkach są więcej niż przesadzone. Jak zobaczysz, nawet jeśli mają CDMA, można je zmienić i używać jak zawsze i bez żadnego problemu w każdym kraju.

Problem w tym, że operatorzy i firmy telefoniczne w tym samym kraju, pracują w różnych zespołachnie wszystkie, ale wiele z nich, do których komplikacje już się sprowadzają, gdy możemy odblokować te urządzenia i możemy cieszyć się ich ofertami i promocjami.

Możesz też po prostu udać się do firmy z telefonami komórkowymi, która jest częścią odblokowywania telefonów komórkowych i uwierz mi w ciągu kilku sekund otrzymasz swoje urządzenie całkowicie zwolniony.

Jak odblokować telefon lub zmienić GSM na CDMA

To normalne, że dzieje się to na przykład w przypadku iPhone’a, chociaż jasne jest, że może się to zdarzyć w każdym przypadku, z dowolnym telefonem komórkowym.

Ale przypadek iPhone’a jest bardzo szczególny, ponieważ Jest to jeden z telefonów komórkowych, z których wielu użytkowników chciało korzystać ale jak już powiedzieliśmy, cena na poziomie lokalnym jest przesadzona w porównaniu z niektórymi krajami.

Nie ma kompatybilności między dwiema klasami sygnałuwięc musisz zdecydować, który z nich pozostawić, większość operatorów pracuje na GSM, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z wyborem, być może w twoim kraju obsługują właśnie ten.

Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane, to po prostu kwestia uzyskania informacji i podjęcia właściwej decyzji, aby telefon działał w niezbędnym dla Ciebie paśmie. w zależności od operatora, z którego będziesz korzystać z urządzeniem.

Konwertuj CDMA na GSM

Tego typu rzeczy są „normalne” na urządzeniach mobilnych, nie ma nic o innym świecie. Nie chodzi też o to, że ta mała komplikacja oznacza, że ​​aby oszczędzić sobie bólu głowy, nie należy importować telefonu.

To jest coś, co szybko się rozwiązuje i jeśli przejdziemy do sprawy, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, importując urządzeniePonieważ, jak powiedziałem, w zależności od kraju, w którym mieszkasz i nadal mam ten sam telefon, iPhone może kosztować jedną, dwie lub dziesięć pensji.

zalety przejścia z cdma na gsm

Kiedy mówimy o zmianie pasma na te, które obsługują operatorzy, nie wszyscy kontrolują te same. Wielokrotnie zdarza się, że kupiliśmy urządzenie w innym kraju i działa z CDMA i nie będziemy mogli go używać w firmie, w której używany jest GSM.

Na szczęście są firmy, które robią dokładnie to: zwolnić pasma telefonów komórkowych aby dany telefon mógł być używany w wybranej przez Ciebie firmie. Więc nie ma się czym martwić.

Przenieś telefon komórkowy z CDMA do GSM

Najprostszy sposób, a przede wszystkim najbardziej ekonomiczny jest przejść bezpośrednio do firmy poprosić ich o zmianę pasma telefonu dla nas.

Jedynym „minusem” jest to, że musisz mieć fakturę lub bilet aby skłonić ich do wprowadzenia tej zmiany w zespole urządzenia.

Jest to jednak najprostszy sposób i przede wszystkim darmowe rzeczy, które musimy umieć zmień pasmo telefonu z CDMA na GSM.

GSM jest jednym z najczęściej używanych na świecie. Zdecydowana większość firm na całym świecie używa tego pasma w przeciwieństwie do CDMA. Dlatego o wiele łatwiej jest kupić urządzenie, które już jest z tą opaską niż z CDMA.

Ponieważ nie ma między nimi zgodności, jedynym rozwiązaniem, które nam pozostało, jest właśnie zmień pasmo na GSM aby współpracowała z firmą operacyjną, z której korzystamy w naszym kraju.

jak zmienić sieć komórkową

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniach mobilnych: rootowanie, odblokowywanie, naprawaitp. Zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki lub przejrzenie różnych kategorii bloga, aby znaleźć wszystkie interesujące Cię informacje.

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego tematu, zawsze możesz zostawić je w komentarzach, które są nieco dalej.

W Mira Como Hacelo zawsze informujemy Cię i udzielamy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Mamy nadzieję, że jest to dla Ciebie jasne jak przekonwertować telefon cdma na gsm w tym artykule.

dołącz do naszego kanału telegram