Skip to content

Jak tworzyć niestandardowe przyciski w poście WordPress bez wtyczek? (Przykład)

26 de luty de 2021

Tworząc posty na WordPress, często zdarza się, że ludzie używają wtyczki do wszystkiego bez zastanowienia. Jednak nie zawsze jest to najbardziej zalecane, a najmniej dla prostych elementów i funkcji. Biorąc pod uwagę to, naucz się tworzyć niestandardowe przyciski w danych wejściowych WordPress Bez wtyczek.

Zarówno przyciski niestandardowe, jak i przyciski mediów społecznościowych (przyciski Twitter, Instagram) są bardzo łatwe do utworzenia w WordPress bez użycia wtyczek. Potrzebna jest tylko inicjatywa i chęć poradzenia sobie z małym kodem HTML. Gdy się tego nauczysz, wykonywanie innych funkcji i dalsze dostosowywanie strony internetowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Jaki jest problem z wtyczkami?

Prawdą jest, że jeśli chodzi o utworzyć witrynę internetową lub blog w WordPress korzystanie z Wtyczek ułatwia i przyspiesza pracę, zarówno dostosowywanie, jak i tworzenie funkcji (pozwalają np. Wstawiać filmy z YouTube’a). Jednak nie wszystko jest dobre z wtyczkami i poleganie na nich w prostych sprawach jest fatalne dla stworzenia strony internetowej.

Jeśli masz projekt sklepu internetowego, logiczne jest używanie wtyczek do wszystkich niezbędnych i złożonych funkcji, które reprezentuje tworzenie tego sklepu. Z drugiej strony, jeśli chcesz tworzyć niestandardowe przyciski w poście WordPress lub innych prostych elementach, musisz to zrobić zainstaluj wtyczkę, która umożliwia tak prostą funkcję.

Jest to problematyczne, ponieważ dla każdej rzeczy trzeba by zainstalować dużą liczbę wtyczek. Co bezpośrednio wpłynęłoby na wydajność, a także przy ich aktualizacji proces będzie obszerny.

Innym negatywnym skutkiem posiadania niepotrzebnych wtyczek jest to, że wiele z nich jest tworzonych przez programistów, którzy sprzedają wtyczki firmie. Te z kolei wykorzystują strony, na których są zainstalowane, do wykonywania praktyki który miałby bezpośredni wpływ na stronę, blog lub wpis.

Z tego powodu, aby utworzyć niestandardowe przyciski we wpisie WordPress, najlepiej zrobić to bez użycia zewnętrznych wtyczek.

Kroki tworzenia niestandardowych przycisków w poście WordPress bez wtyczek

Aby przeprowadzić ten proces, należy wziąć pod uwagę, że zostanie to zrobione przy użyciu kodu HTML bezpośrednio z wejścia, do którego chcesz dodać przycisk.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejście do edytora postów i przejście do „HTML”. Kiedy jesteś w środku, musisz utworzyć łącze i umieścić tekst, który będzie zawierał ten przycisk.

Ten tekst musi być poprzedzony słowem „„A po tekście należy umieści攄będąc w ten sposób” Tekst testowy ”. Po ustaleniu tekstu należy nadać mu identyfikator. Odbywa się to po to, abyś mógł później dostosować go za pomocą CSS.

Aby dodać identyfikator, musisz wpisać nazwę, która została pomyślana w cudzysłowach, w pierwszej etykiecie „„I poprzedzone wyrażeniem„id =”. Na przykład wyglądałoby to tak: Przycisk n”> Tekst testowy .

Na koniec konieczne jest dodanie linku do miejsca, w którym przycisk zostanie skierowany po naciśnięciu. W tym celu musisz dodać „Href =„A potem link w cudzysłowie. Wszystko to należy wpisać na pierwszym tagu po identyfikatorze.

biały komputer z pulpitem

Kod wyglądałby tak Tekst testowy . Ten proces polega na utworzeniu prostego przycisku, teraz aby go dostosować, musisz użyć CSS.

Przycisk będzie już działał z wcześniej wykonanym procesem. Jednak dzięki CSS możesz zmień kolor litery, między innymi rozmiar pola przycisku, kolor przycisku i dodanie przezroczystości.

Oprócz tego można modyfikować bardziej złożone elementy, np. Umieszczając kursor nad przyciskiem, zmienia kolor czy wykonuje inne funkcje. Jednak nie jest to konieczne w przypadku utwórz niestandardowe przyciski w poście WordPress.

I to wszystko, wiesz, czego potrzebujesz, pamiętaj, że chociaż nie musisz zawsze korzystać z wtyczek, nigdy nie boli szukać najlepszych wtyczek do tworzenia stron WordPress, dzięki czemu masz wiele opcji na stole, gdy idziesz do założyć bloga.