Skip to content

Jak tworzyć naklejki WhatsApp ze swoimi obrazami? – Pełny samouczek

28 de wrzesień de 2021

Aplikacja WhatsApp pozwala nam teraz używać szeroka gama funkcjiWśród tych, którzy wysyłają swoim znajomym spersonalizowane i animowane naklejki, dziś jest ich ogromna różnorodność i przynajmniej raz z nich skorzystałeś.

Ale nadal nie wiesz, jak je wykonać lub jakie aplikacje są do ich tworzenia? Tutaj udzielimy Ci wtedy bardzo przydatnych informacji, abyś mógł osiągnąć zrobić nowe naklejki zaimponować znajomym.

Jakie są najlepsze aplikacje do tworzenia własnych naklejek na WhatsApp?

Naklejki stały się kluczowym elementem podczas naszych rozmów, ponieważ mogą stanowić przekaz, który chcesz przekazać zabawne i jeszcze łatwiejsze. Dlatego poniżej pokażemy Wam szereg aplikacji, w których w łatwy i bardzo użyteczny sposób możecie je wykonać samodzielnie, tutaj zobaczycie jak można stworzyć własne naklejki.

Naklejki z Bitmoji

To jest aplikacja dzielić się bardziej kreatywnie każdy pomysł, który chcesz wyrazić. Ta opcja personalizacji wiadomości na naklejkach jest dostępna tylko na klawiaturze aplikacji Bitmoji dla systemów iOS i Android, a także w przeglądarkach z rozszerzeniem Chrome.

Te naklejki są oznaczone znakiem wodnym w prawym dolnym rogu, więc będziesz wiedzieć, czy ktoś wysłał Ci naklejkę pochodzącą z galerii Bitmoji. Ta aplikacja ma zastrzeżone słowa, więc staraj się zachować szacunek, ponieważ może to nie zadziałać w przypadku Twojej naklejki.

Aby korzystać z klawiatury Bitmoji, wystarczy wykonać następujące czynności. Naciśnij opcję konfiguracji klawiatury, która znajduje się na dole, a pojawi się ikona w kształcie kuli, tutaj musisz postępować zgodnie z instrukcjami. I voila, masz już zainstalowaną klawiaturę Bitmoji. Mając już poprawnie zainstalowaną klawiaturę Bitmoji, będziesz mógł tworzyć swoje naklejki.

Teraz dla dostosuj naklejki Z klawiatury Androida wystarczy wprowadzić wiadomość, że jej działanie z Bitmoji jest prawidłowe, teraz zaczyna pisać, po wpisaniu drugiego znaku zostanie wyświetlony jeden z projektów Bitmoji, pojawi się na pasku sugestii, ty możesz przesunąć, by znaleźć inne wyniki w Gboard.

tworzyć naklejki WhatsApp z obrazami

Gboard

Naklejki na Gboard mogą być trochę jak tak zwane emoji Apple. To nie są specjalnie naklejki ze zdjęciami, to w zasadzie rekreacja, ale w animowany sposób twojej twarzy, aby je po prostu zlokalizować narzędzia klawiatury google i wykonaj następujące czynności.

Wejdź na klawiaturę, naciśnij opcję, w której są napisane naklejki, przejdź do „Twoich miniatur” i wpisz stwórz, tutaj otworzy się aparat twojego urządzenia, musisz pozować, aby zrobić zdjęcie. Mając gotowe zdjęcie, Google utworzy już Twoje miniatury, są 3 miniatury, które możesz dostosować do własnych upodobań, po zakończeniu edycji dodaj do aplikacji i możesz ich używać, aby udostępniać je w dowolnym momencie i komu chcesz.

Kreator naklejek

Jeśli chcesz tworzyć naklejki ze swoimi zdjęciami, Sticker Maker to jeden z programów, który może Ci pomóc, jest to jedna z najlepszych alternatyw, aby Twoja kreatywność latała i tworzyła najlepsze naklejki; ma na celu tworzenie animowanych naklejek, z których można nawet tworzyć kolekcje, oczywiście z maksymalnie 30 i co najmniej 2 naklejkami.

pakiety naklejek na WhatsApp

Jest bardzo łatwy w użyciu i jest dostępne na Androida i iOS. Najpierw musisz przejść do opcji tworzenia nowego pakietu naklejek, tam dadzą ci nową kolekcję do zrobienia, wszystkie pola będą puste, wybierz nazwę swoich preferencji, a następnie musisz kliknąć pola i wybierz zdjęcie na swoim urządzeniu, można je edytować, umieścić cokolwiek chcesz, jeśli chcesz, aby było kwadratowe, wszystko według własnych upodobań.

Aby z nich skorzystać, wystarczy zaimportować go do swojego WhatsApp i możesz go natychmiast użyć. Dzięki temu możesz również przekazać do Telegrama naklejki, których używasz w WhatsApp.

WStick

Jest to aplikacja stworzona do tworzenia naklejek nie tylko dla WhatsApp, ale także dla innych aplikacji, aby ułatwić twórz wybrane przez siebie naklejki w celu udostępnienia ich kontaktom w wiadomościach.

Ta aplikacja ma swoją metodę płatności, która możesz zrobić do 30 naklejek w tym samym pakiecie, chociaż ma też swoją darmową wersję, w której można zrobić tylko 16 naklejek w pakiecie, zawiera reklamy.

Jedną z najciekawszych opcji jest to, że może pomóc ci wyeliminować tło twoich zdjęć, aby twoja naklejka była bardziej profesjonalna, ale nie tylko to ma, ale jest bardzo kompletna, ponieważ zawiera w sobie sposób wycinania zdjęć, zmieniać ich rozmiar, a nawet umożliwia importowanie zewnętrznych naklejek.

Użyj aplikacji na patyk

Ta aplikacja jest odpowiednia dla wprowadź własne teksty aby pomóc Twojemu wizerunkowi przekazać wiadomość, którą chcesz przekazać za pomocą tekstów.

Jakie zalecenia należy zastosować, aby stworzyć idealne naklejki z moimi obrazami?

Jeśli lubisz perfekcję we wszystkich swoich rzeczach, naklejki nie mogą być wyjątkiem, tutaj przedstawimy Ci kilka pomysłów, aby Twoje naklejki były idealne, pierwszą rzeczą, którą polecam, jest znalezienie aplikacji, która oferuje opcję lupy w jego kawałki, więc będziesz miał większy zasięg widzenia do drobnych szczegółów.

Zrób idealne wycięcie

Kiedy masz już wybrany obraz, gotowy do zrobienia naklejki, wprowadź go na stronę, z której zamierzasz zrobić naklejkę, mając go tam ostrożnie narysuj wycięcie, które chcesz zrobić naklejką, spróbuj to zrobić powoli, więc że kosztuje mniej, dobry puls i spokój są bardzo pomocne w takich przypadkach.

Możesz powiększyć, jeśli aplikacja, z której korzystasz, daje taką opcję będziesz miał większą precyzję, jeśli chodzi o trudny zakręt lub mały szczegół. Staraj się nie wycinać kolejnego fragmentu, którego nie chcesz na swojej naklejce.

Użyj formatu PNG

Istnieje również możliwość użycia obrazy bezpośrednio w formacie PNGOszczędza to dużo cennego czasu, ponieważ są one już dostarczane bez tła, dlatego używanie PNG jest bardzo przydatne i praktyczne do tworzenia naklejek, można je łatwo uzyskać online lub tworzyć własne obrazy w PNG.