Skip to content

Jak tworzyć głos i filmy za pomocą aplikacji MadLipz na Androida lub iPhone’a

4 de kwiecień de 2021

Z biegiem czasu firmy, które tworzą nowe aplikacje, coraz bardziej zaskakują nas mnóstwem aplikacji, które uruchamiają niemal codziennie. Niektóre dotyczą sieci społecznościowych, inne stanowią gry rozrywkowe dla wszystkich, ale najczęściej używane są gry zdjęcia, muzyka i filmy.

Filtry do zdjęć, pobierania muzyki i edycji wideo są ostatnio najczęściej używanymi funkcjami, chociaż wielu użytkowników aplikacji i programów do tego celu zawsze szuka lepszych opcji edycji. W przypadku edycji wideo znajdziesz aplikację MadLipz, aplikacja, której funkcją jest edycja wideo.

Jeśli chodzi o Androida i iPhone’a, prawie wszystkie aplikacje są kompatybilne z obydwoma systemami operacyjnymi, a zanim zaczniesz używać MadLipz, najlepiej pobrać i zainstalować go natychmiast na urządzeniu mobilnym, aby móc rozpocząć edycję filmów i tworzyć dubbingi głosowe.

Co to jest MadLipz?

MadLipz to aplikacja rozrywkowa opracowany przez Eigenuity Inc., dostępny na Androida i iPhone’a, dzięki czemu jego użytkownicy mogą tworzyć własne memy i dodawać do filmów wszelkiego rodzaju treści dźwiękowe, które mogą być nawet parodiami małych fragmentów seriali lub filmów, które można udostępniać w tej samej aplikacji, gdzie miliony osób również publikuje swoje treści, a nawet przesyła je do sieci społecznościowych, aby zabawiać rodzinę i znajomych.

Po prostu wybierając film do edycji, możesz zmienić głosy i głośno się śmiać ze swoimi przyjaciółmi. Aplikacja, która ma więcej niż jedną zachwyconą osobę, biorąc pod uwagę wiele parodii, które można znaleźć do śmiechu i spędzania czasu, lub do nagrywania scen wideo w innych językach i chcesz, aby wiele innych osób znalazło ją w języku hiszpańskim.

Chociaż inną opcją jest zobacz, co przesyłają inni użytkownicy aplikacji. Może ci to bardzo pomóc, jeśli jesteś jedną z tych osób, które bardzo wstydzą się rozpocząć w świecie dubbingu głosu, ale stopniowo nabierzesz tempa i będziesz mógł zacząć tworzyć własne treści.

Jak dubbingujesz głos i wideo za pomocą MadLipz?

MadLipz to nie tylko aplikacja do tworzenia i edycji filmów, ale jest również funkcjonalna do dubbingowania ulubionych seriali lub animacji.

Ale zanim zaczniesz go używać, powinieneś zarejestruj się i utwórz profilBędzie to łatwe, jeśli skorzystasz z którejkolwiek z dostępnych opcji, takich jak Facebook lub Google, do rejestracji, ponieważ stamtąd będą mogli uzyskać dostęp do Twoich podstawowych danych. Gdy Twoje konto będzie gotowe, możesz zacząć korzystać z jego funkcji.

Po otwarciu aplikacji możesz znaleźć dużą ilość treści przesłanych przez wiele osób, które również korzystają z aplikacji, jeśli któraś z nich przypadnie Ci do gustu, możesz kliknąć przycisk Opcja „Śledź” Aby nie przegapić jego zawartości, jednocześnie możesz z łatwością przesyłać dubbing, wystarczy wykonać następujące czynności:

Wybierz przycisk ze znakiem „+” a następnie wybierz film, który chcesz skopiować. Są one uporządkowane tematycznie, więc wyszukiwanie powinno być łatwe. Po wybraniu filmu możesz kontynuować.

Aplikacja pokaże Ci film, który chcesz skopiować, a na dole znajdziesz przycisk do nagrywania i kilka małych ikon, które reprezentują postacie w filmie, które służą do wyciszenia ich głosów i Twojej mocy nagrywania.

Uwaga: możesz nagrać tylko jeden z głosów w filmie lub wszystkie, to zależy od Ciebie. Nagraj, co chcesz, masz do trzech ścieżek audio do wykonania tego samego dubbingu, co jest bardzo pomocne, gdy w filmie jest więcej niż jeden głos.

aplikacja do edycji wideo i głosu madlipz

Na początku nieco skomplikowane będzie sprawienie, aby to, co nagrałeś, było dobrze zsynchronizowane z wideo, jeśli w jakimkolwiek przypadku nie jest zsynchronizowane, aplikacja pozwoli ci to edytować, po prostu Miej trochę cierpliwości i dużo praktyki.

Gdy już będziesz gotowy, możesz go udostępnić w MadLipz, aby wiele innych osób mogło go zobaczyć w tym samym czasie możesz to udostępnić w innych sieciach społecznościowych.

dołącz do naszego kanału telegram