Skip to content

Jak tworzyć, dodawać kontakty i zarządzać grupą WhatsApp na iPhonie

2 de czerwiec de 2023

WhatsApp stał się jednym z najczęściej używane oprogramowanie w ostatnich latach jego komunikatory umożliwiają wysyłanie wiadomości tekstowych, obrazów, wideo i notatek głosowych całkowicie za darmo. Wystarczy mieć internet na urządzeniu, na którym będziesz z niego korzystać.

WhatsApp oferuje swobodę wypowiedzi, tak dużą jest jego elastyczność, że dostosowuje się do trendów, aby sprostać potrzebom użytkowników, jeśli chcesz podzielić się czymś z określoną grupą ludzi, możesz po prostu utwórz grupę WhatsApp A jeśli nie wiesz, jak to zrobić, w tym artykule nauczymy Cię.

Musisz wpisać aplikacja WhatsApp, aby stamtąd utworzyć grupę, po czym musisz umieścić się na ekranie wiadomości, na którym znajdują się wszystkie czaty, możesz to zobaczyć na dole swojego iPhone’a, gdzie znajdziesz między innymi menu ulubionych, statusu, kontaktów . Aby sprawdzić, czy jesteś na ekranie wiadomości, po prostu sprawdź, czy część dolnego menu, która mówi „czaty”, jest podkreślona.

Utwórz grupę WhatsApp na iPhone’a

Na początkowym ekranie czatów powinieneś przesunąć palcem w dół ekranu, w ten sposób u góry ekranu pojawią się dwie funkcje lub opcje, które są następujące: „Wiadomość rozgłoszeniowa” i „Nowa grupa”. Kliknij „Nowa grupa”

Następnie na ekranie pojawi się powiadomienie z prośbą o umieszczenie tematu lub tytułu w grupie, pamiętaj, że nazwa, którą umieścisz w tej grupie, będzie wyglądać na liście czatów, gdy zostanie już utworzona i w tym w ten sam sposób W ten sposób pojawi się na czatach znajomych, których zdecydujesz się dołączyć do tej grupy. Po potwierdzeniu sprawy pojawi się strona, na której należy umieść uczestników grupy, możesz także dodać ikonę lub opis do swojej grupy.

W tym polu możesz samodzielnie wpisać imię osoby lub po prostu kliknąć symbol (+), w ten sposób otworzy się Twoja lista kontaktów i będziesz mógł wybrać je pojedynczo. Po całym procesie naciśnij „ok”, a grupa tymczasowa zostanie utworzona, dopóki każdy z uczestników nie zaakceptuje swojego wejścia do tej grupy. I gotowy! W ten szybki i łatwy sposób możesz utwórz swoją grupę WhatsAppjeśli później zechcesz zmienić swoje imię, możesz to zrobić bardzo łatwo.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę będąc w grupie na WhatsApp

Użyteczność prezentowana przez grupy jest oczywista dla wszystkich użytkowników, którzy mają zainstalowaną aplikację WhatsApp, dostarczając nam narzędzia, które można wdrożyć w różnych dziedzinach. Zezwalanie wszystkim użytkownikom tej aplikacji do przesyłania wiadomości kontaktować się z innymi użytkownikami bez względu na to, gdzie się znajdują.

skonfiguruj kontakty grupy WhatsApp

Chociaż są one niezbędnymi elementami do przyspieszenia masowych rozmów, konieczne jest rozważenie pewnych aspektów, aby ułatwić korzystanie z nich grupy w tej aplikacji. Jeśli nie jest używany prawidłowo, może generować złe wrażenia, a nawet powodować konflikty między jednym lub kilkoma użytkownikami.

Jednym z aspektów, który należy wziąć pod uwagę, jest interpretacja, jaką może mieć każda wiadomość wysyłana w grupach. Aby uniknąć wszelkich niedogodności, musimy starać się, aby każdy tekst wysyłany w tym medium był dokładny, nie dając możliwości zostaw otwartą wiadomość do interpretacji.

Inny fundamentalny element w tych grupach jest związany z udostępnianymi informacjami, które będą kompletne zależy od rodzaju grupy w którym się spotykamy. Wygodnie jest więc unikać tematów o drażliwych lub humorystycznych treściach, aby znaleźć się w grupie zorientowanej na nasze miejsce pracy.

W ten sam sposób używanie emotikonów jest to coś, z czego użytkownicy na tych czatach powinni korzystać ostrożnie. Będąc przedmiotami używanymi do masowych rozmów, ich interpretacja może być łatwo mylona i stać się szkodliwym środkiem wyrażania siebie.

Elementem, który należy podkreślić i którego należy unikać, jest element udostępniać wszelkiego rodzaju informacje prywatne, które mogą zaszkodzić innym użytkownikom.

Dzięki tym wskazówkom możemy utwórz i postępuj zgodnie ze wskazanymi wytycznymi wcześniej możemy utworzyć grupę dowolnego rodzaju, aby komunikować się z kimkolwiek chcemy z naszego iPhone’a. I wyrażaj się wygodnie po kolei, bez żadnych niedogodności z innymi użytkownikami w grupie.

dołącz do naszego kanału telegram