Skip to content

Jak transmitować na żywo z TikTok w prosty sposób – Streamer Top

1 de październik de 2021

Czy jesteś nowym użytkownikiem TikTok i chcesz być sławny w tej aplikacji? Cóż, tutaj wyjaśnimy, jak używać jedno z najlepszych narzędzi w tym celu, oprócz wyjaśnienia wymagań, których potrzebujesz wcześniej, i jednej lub drugiej praktycznej porady.

Co powinienem wiedzieć przed występem na żywo w TikTok?

TikTok to aplikacja do tworzenia filmów i ich edycji, twórcy dodali tę opcję po prostu ze względu na trend, który zaczął się wśród influencerów poprzez dodanie możliwości reżyserowania, wszyscy użytkownicy TikTok, którzy przestrzegali zasad, zaczęli to robić, ponieważ z tymi mogliby ściślej wchodzić w interakcje ze swoimi obserwatorami, przyciągają w ten sposób więcej obserwujących.

To narzędzie jest również zaprojektowane tak, abyś miał więcej zaufania do swoich obserwujących i mógł zapamiętać, kim jesteś szybciej i tak dalej. stać się bardziej sławnym; A nawet nawiązanie rozmowy z odbiorcami to bardzo dobry sposób na zbliżenie się do odbiorców.

Wymagania, które należy wziąć pod uwagę przed występem na żywo w TikTok

TIK Tok oferuje wiele innowacyjnych rzeczy, ale też ogranicza rzeczy, aby móc zagrać na żywo, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Miej określoną liczbę obserwujących

TikTok nie będzie w stanie kierować wszystkich swoich użytkowników, tylko tych, którzy liczba obserwujących jest większa niż 1000Jeśli nie masz tej kwoty, opcja wykonania direct nie pojawi się, więc zaloguj się na swoje konto i zacznij przesyłać treści, abyś mógł zwiększyć swoje liczby.

TikTok daje swoim użytkownikom możliwość kierowania bez posiadania tej kwoty, tylko pod warunkiem, że jeśli wrzucisz filmy i osiągną dużą liczbę wyświetleń, ta funkcja zostanie odblokowana. Jeśli chcesz zagrać w duecie na żywo, najpierw musisz zdobyć ponad 5000 obserwujących, to jedyna opcja.

Osoby powyżej 16 roku życia

Chociaż minimalny wiek, aby wejść do TikTok, to 13 lat, będziesz mieć możliwość kierowania dopiero po ukończeniu 16 lat, a nawet możesz otrzymać wirtualne prezenty, gdy skończysz 18 lat. Można to przeczytać w regulaminie aplikacji.

Przestrzegając tych dwóch zasad, możesz: pokaż światu, co możesz zrobić i zdobądź obserwujących, których chcesz, zawsze pamiętaj, aby być pozytywnym i okazywać dobrą twarz, abyś mógł przekazać dobre uczucia swojej społeczności obserwujących.

czy duety żyją na tiktok

Jaka jest najskuteczniejsza metoda na granie na żywo w TikTok?

Spraw, aby Twoje życie było dla Ciebie najbardziej komfortowe lub efektywne, w tym celu musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy, które powiemy Ci poniżej.

Nadaj koncertowi nazwę lub tytuł

Dzięki tej nowej opcji TikTok możesz poinformować użytkowników o co w tym chodzi, więc ci, którzy wejdą w twoje życie, będą już mieli wyobrażenie o tym, co w nim znajdą. Mówi się, że jest to zapowiedź tego, co zobaczymy.

Pomaga to zarówno użytkownikom, jak i twórcy live, dzięki temu użytkownicy zobaczą, czy jest to dla nich interesujące; Twórca live musi pomyśleć o dobrym tytule, ponieważ dzięki temu przyciągnie on uwagę użytkowników, aby zobaczyli jego live.

Transmisja bezpośrednia

To kolejna opcja, jedynym minusem takiego grania na żywo jest to, że będziesz narażony na widok swoich widzów nie będą wiedzieć, o czym będziesz mówićZ tego powodu mogą odejść od razu lub że z twoją charyzmą je złapiesz i zostaną do zobaczenia do końca, jest to 50/50.

streamuj na żywo na tiktok

Jak sprawić, by moje strumienie TikTok były bardziej efektywne?

Nie chodzi tylko o aktywację opcji na żywo i rozpoczęcie pokazu, aby zrobić najlepsze transmisje możesz postępować zgodnie z następującymi zaleceniami:

  • Staraj się używać słów kluczowych, aby nie wydłużać swojego filmu tak bardzo i nie brzmieć nudno ani zmęczyć, staraj się być interaktywny i każdy na żywo, wdrażaj nowe rzeczy, zapewniaj naturalność i spontaniczność, dzięki temu będziesz mieć więcej obserwujących.
  • Zapewnia zarówno aktywny profil, jak i dobra estetyka, postaraj się, aby każda transmisja była trochę bardziej zabawna.
  • Ludzie na tych portalach społecznościowych starają się zapomnieć o swoich problemach, jednocześnie sprzątając, starając się być widocznym i polubić swoich odbiorców, dzięki czemu Twoje transmisje będą miały coraz więcej wyświetleń.
  • Możesz użyć wchodzić w interakcję z odbiorcamiTo bardzo pomoże, ponieważ zobaczą, jak się masz, a z bardzo dobrą miną sprawisz, że będą Cię podziwiać, będą używać pytań, aby komentowali Cię i coraz częściej wchodzili w interakcje.
  • Jeśli odpowiesz na ich komentarze lub je przeczytasz, więcej osób będzie chciało zobaczyć Twój koncert, aby móc z Tobą porozmawiać, wybierz pytania na końcu filmu lub ankiety, które możesz odpowiedzieć w swoim drugim bezpośrednim. W ten sposób przeciągniesz swoją publiczność do następnego filmu i możesz nawet zrobić dynamikę lub konkursy, dobrze traktować swoich odbiorców i być bardzo miłym.