Skip to content

Jak szybko i łatwo przeglądać i znajdować ukryte wiadomości na Facebooku

23 de styczeń de 2023

Facebook jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych i ma Miliony użytkowników na całym świecie. Wielu z nas wydawało się, że o mediach społecznościowych Marka Zuckerberga wiemy już wszystko, ale okazuje się, że wciąż kryje w sobie kilka niespodzianek.

Kilka miesięcy temu ludzie zaczęli mówić o folderze powiadomień, do którego regularnie ma dostęp niewielu. Więc w tym artykule zobaczymy, jak to zrobić znajdź ukryte wiadomości na Facebooku.

Właściwie nie chodzi o ukryte wiadomości jako takie, ale o przefiltrowana skrzynka odbiorcza co zwykle pozostaje niezauważone przez użytkowników, do tego stopnia, że ​​niektórzy nawet nie są świadomi tej funkcji w sieci społecznościowej, dla której możemy polecić przewodnik po Facebook w języku hiszpańskim.

Jak mogę znaleźć ukryte wiadomości na Facebooku, łatwo odkryć przefiltrowane wiadomości z komputera.

Być może otrzymujesz powiadomienia na Facebooku i nie jesteś tego świadomy. Być może otrzymałeś tysiąc i jeden próśb od znajomych o wysłanie im życzeń do gry o modzie, ale niektóre najważniejsze wiadomości mogli pozostać w kałamarzu.

Istnieje kilka metod, aby dostać się do przefiltrowanej skrzynki odbiorczej, najłatwiejsza kliknij ikonę wiadomości który pojawia się w prawym górnym rogu ekranu. Następnie klikamy Żądania wiadomości.

Wtedy zobaczymy A lista wiadomości mogło to przejść niezauważone. Zwykle dotyczy to głównie wiadomości od osób, które nie należą do naszej listy znajomych, często znajdujemy na przykład wiadomość z niektórych stron lub grup, które obserwujemy.

Inną alternatywą jest kliknięcie przycisku Więcej, który pojawia się na góra ekranu. W rozwijanym menu kliknij Filtrowane.

Jak uzyskać dostęp do przefiltrowanych wiadomości z Facebook Messenger krok po kroku

Jeśli zainstalowałeś lub chcesz zainstalować Facebook Messenger musisz wiedzieć, o co chodzi, jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych najpopularniejsze w tej chwiliw rzeczywistości jest jednym z tych, które próbują w pewnym stopniu przyćmić Wszechmogącego WhatsAppi oba należą do Facebooka.

Również przez Facebook Messenger możemy mieć dostęp do tych filtrowanych wiadomości które pozostają ukryte, niezależnie od tego, czy korzystamy z telefonu komórkowego, czy tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows Phone.

W takim przypadku musimy kliknąć ikonę Ustawienia, a następnie kliknąć Osoby i Żądania wiadomości. Przewijamy w dół i wybieramy Wyświetl przefiltrowane żądania.

Za pomocą dowolnej z tych metod, które ci wyjaśniliśmy, będziesz mógł szybko i łatwo uzyskać dostęp proste do filtrowania wiadomościz pewnością będziesz zaskoczony, gdy znajdziesz wiadomości, które są tam od dawna i o których nie miałeś pojęcia.

Wygląda na to, że nie mamy aż takiej wiedzy o Facebooku i tej sieci społecznościowej, jak nam się wydaje wciąż jest w stanie nas zaskoczyćchoć tym razem jest to negatywna niespodzianka, ponieważ mogliśmy zostawić ważną wiadomość bez jej przeczytania, ponieważ aplikacja nie powiadomiła nas w inny sposób.

Co powiesz na niektóre wiadomości i powiadomienia nie masz na facebooku tak łatwy dostęp jak inni? Czy myślałeś, że ilekroć do nas piszą, możemy zobaczyć ich wiadomości w skrzynce odbiorczej na Facebooku?

Wiadomości od naszych znajomych oczywiście tam docierają, problem polega na tym, że otrzymujemy inne wiadomości od ludzi nie ma nas jako przyjaciół Lub usuwamy je i nigdy nie pojawiają się w zwykłej skrzynce odbiorczej, w której mamy wiadomości od naszych przyjaciół.

Dlatego w tym poście zobaczymy, jak możesz odzyskać usunięte wiadomości, a także pokażemy, jak powinieneś zrobić, aby zobaczyć ukryta taca wiadomości Z Facebooka.

ludzie znajomi przyjaciele

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak zidentyfikować co mówimy o różnych opcjach Cóż, są ukryte wiadomości i wiadomości, które wyciekły. Nauczymy Cię różnicy między nimi, abyś mógł je łatwo znaleźć.

Jeśli chodzi o ukryte wiadomości, pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, to kliknąć ikonę wiadomości i zobaczymy to przed rozpoczęciem czatów mamy dwa tekstyjeden mówi „Ostatnie”, a drugi „Prośby o wiadomość”.

Więc chodźmy tam, gdzie jest napisane „prośba o wiadomość”, aby zobaczyć wszystkie te, które pochodzą od ludzi, których nie znamy, ludzi, których mamy na naszym Facebooku, ponieważ nie są naszymi przyjaciółmi.

Teraz, jeśli spojrzysz dalej poniżej tych wiadomości, zobaczymy, że jest napisane „Wyświetl przefiltrowane żądania” tutaj znajdziemy więcej wiadomości na wypadek, gdybyś został wysłany przez kogoś z osób, które prawdopodobnie chcą rozpocząć jakąś rozmowę.

Chociaż czasami są to ludzie, których znasz, zwykle tak jest całkiem prawdopodobne, że nie znasz żadnegoDlatego w takim przypadku bądź ostrożny i naucz się je identyfikować, czy profil jest prawdziwy, czy fałszywy, abyś mógł być bardziej bezpieczny, odpowiadając na nie.

Bądź bardzo ostrożny z wiadomościami, które wyciekły, nie zawsze mają dobre pochodzenie.

Trzeba być bardzo ostrożnym z tym całym tematem, bo choć może się to wydawać dość niewinnym przesłaniem, możliwe jest również, że są to osoby z intencjami, które nie są do końca dobre.

doświadczenie złych intencji

Z kolei opowiem ci o doświadczeniu bardziej niż cokolwiek osobistego. Uczestniczę w kilku grupach kupna i sprzedaży na Facebooku, więc oczywiście od czasu do czasu wysyłają mi wiadomości z pytaniami o ceny lub czy sprzedaję pewne rzeczy.

W wielu przypadkach te wiadomości nie docierają do mnie bezpośrednioale muszę spojrzeć na żądania wiadomości i/lub filtrowanie, aby móc je zobaczyć.

Jak więc zobaczysz, musisz być bardzo uważny i zalecamy to sprawdzaj je od czasu do czasu bo uwierzcie mi, że nie raz można spotkać się z kilkoma całkiem przyjemnymi niespodziankami i jedną nieprzyjemną.

Pamiętaj też, że jeśli ktoś ci przeszkadza lub coś podobnego, najlepiej zamiast zostawiać tam wiadomość, po prostu ją zablokuj i zgłoś, abyś mógł powiadomić Facebooka, że ​​​​dokładnie ta osoba jest irytująca.

dołącz do naszego kanału telegram