Skip to content

Jak szybko i łatwo pobrać, zainstalować i zaktualizować Gmaila do najnowszej wersji!

9 de lipiec de 2021

Jeśli pomyślimy o dzisiejszych wiodących aplikacjach pocztowych, nie ma co do tego wątpliwości jednym z najciekawszych jest Gmail, klienta opracowanego przez pracowników Google.

Nie bez powodu ta platforma, która pozwala nam zarządzać wszystkimi naszymi e-mailami, na przykład podczas ich odbierania, wysyłania lub organizowania, stała się opcją, którą wielu preferuje byłych użytkowników Outlooka lub Yahoo.

Prawda jest taka, że ​​skoro Gmail sam w sobie jest aplikacją, która ma wiele ciekawych funkcji, to też nie możemy stracić z oczu każda aktualizacja usługi dodaje o wiele więcej atrakcyjnych elementów.

Właśnie z tego powodu uważamy, że każdy użytkownik powinien zadać sobie trud: zawsze aktualizuj Gmaila do najnowszej dostępnej wersji, a my chcemy pokazać Ci kroki, które należy wykonać, abyś mógł to zrobić samodzielnie.

Oprócz funkcjonalności nie możemy zapomnieć o tym, że kiedy mówimy o najnowszych wersjach Gmaila, mamy na myśli również tonajbardziej zaawansowane pod względem bezpieczeństwa, kolejny aspekt, którego nie należy lekceważyć.

Jak zaktualizować do nowej wersji Gmaila

Cóż, już wspomnieliśmy, jak ważna jest aktualizacja najnowszej wersji Gmaila, uważamy, że w ten sam sposób ważne jest, abyś znał krok po kroku, aby pobrać najnowsze wersje różni się w zależności od danych urządzeń.

W tym celu pamiętaj o tych różnicach:

Zaktualizuj nową wersję Gmaila na komputerze lub PC

Z komputera procedura nie jest zbyt skomplikowanaBiorąc pod uwagę, że wiele osób uzyskuje dostęp do swojego klienta poczty e-mail Google bezpośrednio z komputera z powodów związanych z pracą. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

 • Wpisz swoją przeglądarkę internetową, to nie musi być Google Chrome
 • Wchodzi do strony internetowej Gmail
 • W tym momencie wpisz adres e-mail lub numer telefonu powiązane z kontem, z którym chcesz wejść i kliknij Dalej
 • Później Wprowadź hasło z tego konta i ponownie naciśnij Dalej
 • Jeśli aktywowałeś weryfikację w dwóch krokach, będziesz musiał zezwól na dostęp również z telefonu komórkowego
 • W Gmailu znajdź prawy górny róg i dotknij ikony koła zębatego
 • Przejrzyj opcje pojawiające się w tym czasie w wyświetlonym oknie i kliknij to, które mówi Wypróbuj nowego Gmaila lub Aktywuj nowego Gmaila. Jeśli się nie pojawi, po prostu poszukaj najnowszej wersji Gmaila, którą tam znajdziesz
 • Po pobraniu zainstaluje się na starej wersji tego klienta, którego zainstalowałeś

Na telefonie komórkowym z systemem iOS lub Android

Z drugiej strony, aby zaktualizować naszą wersję Gmaila na urządzeniach z systemem iOS lub Android musisz wziąć pod uwagę kilka bardzo specyficznych aspektów, ponieważ np. pierwsze z nich nie są kompatybilne z tą usługą za pośrednictwem aplikacji natywnej.

W takich przypadkach będziesz musiał wejść z przeglądarki i postępować zgodnie z instrukcjami, które wyjaśniliśmy w poprzedniej sekcji. Na Androidzietymczasem musisz postępuj zgodnie z tą procedurą:

 • Otwórz sklep z aplikacjami Sklep Google Play
 • Kliknij trzy poziome linie na pasku wyszukiwania, aby otwórz menu opcji
 • Tam idź do Moje aplikacje i gry
 • Spójrz na aplikacja Gmail i wprowadź to
 • Jeśli dostępna jest nowa wersja, obok nazwy pojawi się przycisk z tekstem Zaktualizuj i kliknij na niego
 • W tym właśnie momencie pobieranie się rozpocznie, a zaraz potem aplikacja otworzy się z najnowszą dostępną wersją

Zresztą, abyście nie musieli być tego świadomi, nasza rekomendacja w tym zakresie ma bezpośredni związek z tym, co włączyć automatyczne aktualizacje, Z ustawień sklepu Google Play, Automatycznie aktualizuj aplikacje.

nowa wersja Gmaila na komputerze lub PC

Jakie wiadomości i zalety oferuje nam nowa aktualizacja Gmaila?

Wcześniej skomentowaliśmy wtedy, że ważne jest, aby zainstalować wersje, które pojawiają się w Gmailu, i w ten sam sposób uważamy, że ważne jest, aby weź pod uwagę niektóre z ich najnowszych wiadomości.

Na przykład możemy wspomnieć o nowym rozmieszczeniu belek bocznych, która umożliwia wyświetlanie niektórych treści i usług Google uzupełniających usługę poczty e-mail w inny sposób.

Również organizacja e-maili uległa modyfikacji, biorąc pod uwagę, że teraz, gdy przejrzymy którąkolwiek z otrzymanych wiadomości e-mail, zobaczymy szereg ikon do uruchamiania różnych akcji.

Jeśli chodzi o projekt, mamy teraz różne opcje wyświetlania, szczególnie te z widokiem kompaktowym, domyślnym i wygodnym, tak aby każdy z użytkowników mógł zachować ten, który najbardziej mu się podoba.

Nie powinieneś też tracić z oczu faktu, że możesz uzyskać dostęp zarówno do tajnych, jak i wygasłych e-maili, w taki sposób, że te pierwsze będą poufne i nikt nie będzie ich mógł zobaczyć, a pozostałe będą nieczytelne po wyznaczonej przez nas dacie.

Wraz z pojawieniem się sztucznej inteligencji mamy teraz również możliwość ciesz się automatycznym systemem odpowiedzi, który zwraca uwagę przede wszystkim dlatego, że pozwala nam wybrać z góry ustalone odpowiedzi na otrzymywane wiadomości e-mail.

Jeśli chcesz, możesz cieszyć się system odraczania kart elektronicznych, dzięki czemu chociaż są one ważne, jeśli nie chcesz na nie odpowiadać teraz, zawsze masz możliwość udzielenia odpowiedzi nieco później. Przynajmniej w ten sposób nie przegapisz ich.

Pojawia się skręt pełna integracja z wtyczkami Google Wśród których możemy wymienić chociażby Kalendarz, Keep, Trello czy Dropbox, coś idealnego, by w pełni wykorzystać jego możliwości.

Właśnie ze względu na tego typu aktualizacje pełne nowości polecamy zawsze staraj się mieć zainstalowaną najnowszą wersję tego systemu operacyjnego, w przeciwnym razie mogą wystąpić problemy z jego użytkowaniem.

Gmail na telefonach komórkowych z systemem Android

To niesamowite, jak duży postęp został osiągnięty, jak daleko zaszliśmy dzisiaj pod względem technologia. Wystarczy pomyśleć, że pierwsze telefony komórkowe wyglądały jak cegły, a komputery miały bardzo ograniczone zastosowanie.

A teraz to widzimy telefony są cieńsze niż palec i mają wystarczającą moc jak grać z grafiką HD w bardzo płynny sposób z grafiką, która jest zasymilowana do konsol stacjonarnych i laptopów.

Gmail na telefonach z Androidem

Urządzenia Telefony z Androidem są najczęściej używane na całym świecie, a jedną z najbardziej przydatnych rzeczy są słynne konta Gmail.

Z których możemy korzystać, aby uzyskać dostęp do różnych usług Google, które oferuje nam szeroką gamę narzędzi i Także dla zabawa. Wróćmy jednak do tematu narzędzi, poczty e-mail od Google, Gmaila. Jest jednym z najczęściej używanych, najbardziej kompletnych, bezpiecznych i dynamicznych na rynku.

Aplikacja Gmail

Prawda jest taka, że ​​korzystanie z Gmaila na Androidzie jest dość łatwe, został zaprojektowany, aby pomóc Ci zaoszczędzić czas dzięki powiadomieniom push (możesz zobaczyć, kto wysłał Ci wiadomość e-mail). Wyposażony jest również w funkcję wyszukiwania, która pozwala na jak najszybsze wyszukanie wiadomości.

Gmail zapewnia swoim użytkownikom zorganizowana taca gdzie wiadomości są sortowane według kategorii, filtrowanie spamu do folderu spam (to jedna z najlepszych rzeczy, jakie ma).

Jego pamięć wynosi 15 GB, dlatego nie będzie konieczne usuwanie wiadomości, aby mieć trochę miejsca. Ma również wsparcie, w którym możesz zarządzać wieloma kontami, niezależnie od tego, czy są Gmail, Yahoo! Tak Perspektywy.

Odkąd się pojawił, nie przestał nas zadziwiać, w rzeczy samej, Mogę przewyższyć Hotmail lub Outlook Był jednym z najpopularniejszych dostawców poczty e-mail od, można by rzec, początków globalnego Internetu.

aplikacja Gmail na telefon

Co nowego w Gmailu na Androida

W tym miesiącu został wydany najnowsza wersja Gmaila na Androida, było kilka zmian, które mają związek ze wzrostem prędkości.

Na przykład jedna ze zmian pochodzi z zaktualizowana funkcja wyszukiwania który oferuje wyniki znacznie szybciej, niezależnie od tego, czy jesteś offline, czy online.

Teraz możesz dodać nowe konto znacznie szybciej, bez tylu okrążeń i wreszcie naprawili kilka błędów, które powodowały irytację i ogólnie poprawili wydajność aplikacji.

Musisz pamiętać, że Ochrona Internetu jest czymś, co musi traktuj siebie bardzo poważnie, z tego powodu aplikacje są stale aktualizowane.

Dużo bardziej, gdy są tacy jak Gmail, który może zawierać ważne dane, więc jeśli jest dostępna aktualizacja, ważne jest, abyś to zrobił.

W tym sensie, ze względu na zaufanie, jakim obdarzamy nasz e-mail, możemy tam przechowywać dokumenty osobiste, prywatne nagrania i wiadomości, dane kontaktowe, dane bankowe … nie zapominając o wielu hasłach przechowywanych w Gmailu.

Powód, dla którego musimy być tak ostrożni, jak to możliwe, jeśli chodzi o naszą pocztę, unikając tych, którzy chcą do niej wejść, oraz przywiązywanie dużej wagi do bezpieczeństwa danych osobowych.

Zdecydowanie najlepsza rzecz, jaką możemy zrobić w związku z pocztą Gmail, jest aktualizowanie go i bądź świadomy każdej z jego nowych funkcji.

Teraz daj nam znać, czy ten krok po kroku był dla Ciebie pomocny i jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w przeznaczonym do tego miejscu, poniżej tego artykułu.

Czy udało Ci się pobrać, zainstalować i zaktualizować Gmaila do najnowszej wersji?