Skip to content

Jak szybko i łatwo debugować urządzenie Samsung Galaxy USB?

1 de luty de 2022

Telefony komórkowe są jednym z najważniejsze narzędzia tych czasów. Z nimi robimy prawie wszystko w ciągu dnia, dzwonimy, wysyłamy wiadomości i robimy wiele innych rzeczy. Ale te telefony mają aplikacje takie jak Facebook, z których możemy korzystać przez cały czas.

Wiele osób się tym zajmuje tworzymy aplikacje, z których korzystamy i zawsze muszą je przetestować na telefonie komórkowym, aby upewnić się, że funkcje tej aplikacji nie zawierają błędów. Dlatego jeśli zaczynasz tworzyć aplikacje, będziesz mógł użyć trybu do poprawienia błędów, które ma aplikacja.

Jaka jest najlepsza metoda debugowania USB w Samsung Galaxy?

Prawdopodobnie po raz pierwszy słyszałeś o tej funkcji w telefonach z Androidem. To narzędzie jest używane przede wszystkim przez osoby, które zajmują się tworzeniem aplikacji na telefony z ten tryb programisty.

Aktywując tę ​​funkcję, osoba tworząca aplikację może ją przetestować na telefonie i w ten sposób upewnić się, jakie błędy przedstawia aplikacja. Wtedy możesz wrócić i edytuj te błędy i ulepsz swoją aplikację abyś nie miał żadnych reklamacji z powodu tych usterek.

Istnieje kilka sposobów, w jakie będziesz mógł aktywować tę funkcję telefonu z Androidem, dzięki czemu możesz ulepszać swoje dzieła i sprawiać, by były atrakcyjne dla publiczności.

Włączanie opcji programistycznych

Jeden ze sposobów, w jaki będziesz mógł włącz tryb debugowania USB To poprzez opcje programistyczne. Jest to jedna z wielu opcji, które telefon komórkowy ma w ustawieniach.

Teraz, gdy jesteś w ustawieniach swojego telefonu, musisz aktywować tryb programisty mobilnego. Do tego będziesz wprowadź informacje telefonu, który znajduje się na końcu opcji. Następnie na numerze kolekcji będziesz naciskać go kilka razy, aż zobaczysz baner z informacją, że tryb deweloperski jest aktywny.

Metoda „Włącz debugowanie USB”

Teraz, gdy jest aktywny, powrócisz do głównej części ustawień. Na końcu znajdziesz opcję „System”, a po wejściu tutaj otworzysz opcję „Zaawansowane”. Następnie wystarczy wpisać część o nazwie „Opcje programistyczne”. W tej sekcji zauważysz opcję „Debugowanie USB” i czy przełączysz przełącznik? obok nazwy tej opcji, więc będzie już aktywowana.

W ten sposób będziesz mógł aktywuj tę funkcję system w telefonie, dzięki czemu będziesz mógł robić to, czego potrzebujesz, z debuggerem USB telefonu komórkowego.

Jak nawiązać połączenie między telefonem komórkowym a komputerem, aby debugowanie było skuteczne?

chłopiec używający komputera i telefonu

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać podczas korzystania z narzędzia do debugowania USB, jest to, że będziesz musiał podłącz telefon do komputera w którym tworzysz tę aplikację.

Możesz pomyśleć, że będziesz w stanie połącz telefon bezprzewodowo do komputera, ale to ci nie pomoże, ponieważ debugowanie USB, jak to się nazywa, działa tylko wtedy, gdy podłączysz telefon za pomocą kabla USB, którym ładujesz telefon komórkowy.

Z tego powodu będziesz musiał upewnić się, że kabel USB jest w dobrym stanie, że nie jest uszkodzony lub coś w tym rodzaju, ponieważ mogą wystąpić błędy w procesie, który przeprowadzasz.

Ile razy można debugować Samsung Galaxy USB?

Teraz, gdy wiesz już wszystko o trybie debugowania USB, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, ile razy będziesz mógł korzystać z tej funkcji. Możesz debugować USB tyle razy, ile chcesz. Ta funkcja nie ma ograniczeń użytkowaniaponieważ możesz potrzebować tego narzędzia tyle razy, ile to konieczne.

Jedynym ograniczeniem, jakie będziesz mieć, jest to, że może to spowodować wyłączenie trybu programisty, więc nie będziesz mógł korzystać z debugera. Więc będziesz musiał aktywować tę funkcję więc możesz przejść do włączenia debugera USB.

dołącz do naszego kanału telegram