Skip to content

Jak szybko aktywować i włączyć latarkę w dowolnym telefonie Samsung

8 de styczeń de 2023

Z biegiem czasu widzieliśmy, jak zmieniły się smartfony coraz bardziej inteligentne urządzeniaktóre pozwalają nam przeprowadzać wszelkiego rodzaju akcje bez uzależnienia od innych zespołów.

Nie mówimy tylko o jego funkcjach aparaty fotograficzne, radia czy systemów edycyjnych, ale także możliwość aktywacji latarki na dowolnym telefonie komórkowym, takim jak Samsung.

Na tej podstawie i biorąc pod uwagę, że Samsung jest firmą, która sprzedaje najwięcej telefonów komórkowych z Androidem na świecie, z tej okazji chcieliśmy napisać artykuł, w którym pokażemy krok po kroku aktywuj tryb latarki na dowolnym smartfonie z koreańskiej firmy

Istnieją aspekty naszego sprzętu Samsung, na które musimy zwrócić szczególną uwagę, na przykład czy jest to wersja oryginalna, czy chiński klon.

Jak aktywować tryb latarki w Samsungu?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, jest to, że nie wszystkie smartfony Samsunga mają aplikację wbudowana latarkai dlatego w niektórych przypadkach rozwiązanie jest nieco bardziej skomplikowane.

W każdym razie zaczniemy od modeli, które mają tę funkcję zintegrowaną fabrycznie. Mowa np. o: Samsung J1, J2, J3, J4, J5, J7, Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, S7, S8, S9, MINI, A1, A3 i A5.

Będziesz wtedy musiał włączyć telefon komórkowy Samsung, naciskając u góry ekranu i przesuwając w dół, aby móc dostęp do zwykłego paska powiadomień.

Następnie musisz zrobić to samo, zawsze z tyłu ekranu, przesuwając się do dolnego punktu, klikając ikonę latarki. Jeśli chcesz przestać go używać, musisz kliknąć go ponownie.

Z drugiej strony jest kilka modeli Samsunga, w których nie mamy aplikacji latarki dostępne na ekranie głównym. W takich przypadkach wystarczy użyć widżetu oprogramowania tych urządzeń.

Więc musisz iść do lista wszystkich aplikacji, i kliknij Widżety. Musisz poszukać ikony latarki, przytrzymać ją i przeciągnąć na ekran główny. Za każdym razem, gdy chcesz włączyć latarkę od tego momentu, wystarczy kliknąć widżet, który wygenerowałeś na ekranie głównym telefonu komórkowego.

Najlepsze aplikacje latarki dla Samsunga

Ostatecznie, jeśli masz telefon, który jest za stary, który nie ma nawet własnej funkcji latarki, co będziesz musiał zrobić następnie szuka aplikacji, która wykonuje tę akcję samemu. W sklepie Google Play znajdziesz kilka z nich, chociaż jeśli chodzi o polecenie jednego konkretnego, „Flashlight – Tiny Flashlight” może być dobrym wyborem.

Korzystanie z tej aplikacji jest naprawdę prosteponieważ za każdym razem, gdy chcesz oświetlić coś wokół siebie, będziesz musiał tylko wykonać to z jego ikony, która pojawi się wraz z tymi, które reprezentują dowolną inną aplikację.

Kolejną aplikacją, którą zalecamy zainstalować na urządzeniu Samsung, jest „Flash”, kolejna z najbardziej kompletnych obecnie istniejących aplikacji.

To nie tylko oferuje potężną latarkę, ale oferuje inne opcje, takie jak kompas oraz zmiana tonacji kolorów ekranu i samego światła. Ta aplikacja jest idealna do wyjścia w teren ze świadomością, że nigdy się nie zgubimy.

Najlepsze ze wszystkich obu aplikacji jest to, że miejsce, które zajmują w naszej pamięci, jest minimalne, ważą tylko kilka megabajtów.

Za każdym razem, gdy instalujemy aplikację na naszym komputerze, musimy się upewnić, że to mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania lub że rozpoznaje kartę microsd, więc bądź ostrożny.

sprzęt z włączoną lampą błyskową

bez potu wiedzieć jak aktywuj latarkę na dowolnym telefonie Samsung Jest to coś, co w pewnym momencie lub jeśli znajdziemy się w areszcie, będzie bardzo przydatne, wydostanie się z błota, a nawet może uratować nam życie.

Jako ostateczne zalecenia możemy tylko powiedzieć, że te urządzenia zwykle mają usterki na ekranach, ale nie martw się, większość z nich ma bardzo szybkie rozwiązania.

dołącz do naszego kanału telegram